صفحه 39 از 52 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    plus tuition
    یعنی بعلاوه پرداخت شهریه؟ یا اینکه شهریه رو باید خودمون بپردازیم؟
    یعنی شهریه رو خود دانشگاه میده.

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یعنی شهریه رو خود دانشگاه میده.
    ممنون از پاسختون. من جایی نتونستم پیدا کنم که آیا این شرایط برای تمام دانشجویان phd هست، یا باید شرایط خاصی داشته باشیم؟
    اگر برای همه هست پس تعریف میزان شهریه دانشگاه برای دانشجویان دکتری چه معنی داره دیگه
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. من جایی نتونستم پیدا کنم که آیا این شرایط برای تمام دانشجویان phd هست، یا باید شرایط خاصی داشته باشیم؟
    اگر برای همه هست پس تعریف میزان شهریه دانشگاه برای دانشجویان دکتری چه معنی داره دیگه
    شهریه دانشگاه و بورس تحصیلی دو ردیف بودجه مستقل اند و از نظر امور مالیاتی کاملا متفاوت و توسط دو اداره مستقل مدیریت میشوند.
    تا جایی که من دیده ام در دانشگاههای تاپ مثل تورنتو پذیرش دکترا در بسیاری از رشته ها عموما با اسکالرشیپ شهریه همراه است و اگر پذیرش بگیرید فول فاند هم همراهش هست.
    در مورد علت این جداسازی یکی اینکه اسکالرشیپ شهریه محدودیت زمانی دارد یعنی اگر تحصیلتان بیش از حد معینی (فکر میکنم چهارسال برای دکترا) طول بکشد آن وقت دیگر اسکالرشیپ تان قطع میشود و باید شهریه بدهید. بهمین نحو این اسکالرشیپ معمولا محدود به دانشجویان فول تایم است و دانشجویان پارت تایم معمولا باید شهریه شان را بدهند.

با سلام
    میشه با ویزای توریستی به کانادا اومد و موند برای ادامه تحصیل (کالج) اقدام کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    با سلام
    میشه با ویزای توریستی به کانادا اومد و موند برای ادامه تحصیل (کالج) اقدام کرد؟
    خیر باید از بیرون کانادا برای ویزای تحصیلی اقدام کنید.

يعني اگه كسي توريستي بياد هيچ راهي نيست كه بتونه بمونه (مثل امريكا)بعد وكيل بگيره وويزاشو تبديل كنه؟يعني اگه بمونه ميان دنبالش واز كشور اخراج ميكنن؟

ApplyAbroad Guru

يعني اگه كسي توريستي بياد هيچ راهي نيست كه بتونه بمونه (مثل امريكا)بعد وكيل بگيره وويزاشو تبديل كنه؟يعني اگه بمونه ميان دنبالش واز كشور اخراج ميكنن؟
    امریکا را اطلاع ندارم ولی در کانادا ظاهرا امکانش نیست. باید خارج بشوید و دوباره وارد بشوید. یکی از دوستان خود من پذیرش دانشگاه هم گرفت و نتونست ویزاش رو تبدیل کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

سلام
    آیا کسی که لیسانس روانشناسی بالینی از ایران هست و رزیدنت در کانادا,میتونه اینجا پزشکی بخونه؟ و اینکه شرایطش دقیقا چیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babak54 نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی که لیسانس روانشناسی بالینی از ایران هست و رزیدنت در کانادا,میتونه اینجا پزشکی بخونه؟ و اینکه شرایطش دقیقا چیه؟
    ممنون
    پذیرش پزشکی آسان نیست بخصوص در دانشگاههای انتاریو. فکر میکنم باید امتحان MCAT را بدهد و بعد برای دانشکده های پزشکی اپلای کند ببیند از جایی میتواند پذیرش بگیرد. یک نگاهی به تاپیک های ادامه تحصیل پزشکی بیندازید. فکرمیکنم دوست گرامی مان erfan1985 بیشتر از همه در مورد تحصیل پزشکی در کانادا اطلاعات دارند میتوانید از ایشان بپرسید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF%D8%A7

http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF%D8%A7

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

توی آمریکا هم این قضیه با توجه به نداشتن اجازه کار از نظر مالی خیلی هزینه داره و از اون گذشته در چند سال اخیر هم به کسی که ساپورت مالی کرده مهاجر غیرقانونی رو گیر می دن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)