صفحه 47 از 52 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط sinalk نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فرزند وابسته در پرونده سرمایه گذاری کبک مربوط به پدرم هستم در حال حاضر 20سال سن دارم و دانشجوی دانشگاه آزاد هستم برای اینکه وابسته بمانم باید آنقدری مقطع لیسانس را ادامه بدم که یک سره دانشجو باشم و از نظر قوانین کانادا بعد از 22 سالگی هم فرزند وابسته بمانم.سوال بنده اینجاست که به فرض تمام نکردن این مقطع تا زمان لندینگ و بعد از ورود به کانادا ادامه تحصیل بنده باید به چه شکل باشد؟ با همان دیپلم ایران(رشته ریاضی ) با معدل 19 میتوان از ابتدا شروع کرد یا چون از دیپلم به بعد مدرک قابل ارایه ای ندارم مشکل خواهد بود؟
    اگر درستان تا زمان لندینگ تمام نشد (که با این وضع ویزاهای سرمایه گذاری احتمالا وقت کافی برای تمام کردن دارید) سعی کنید ریزنمرات را بیاورید یا اگر در دانشگاه آزاد ممکن باشد معادل فوق دیپلم برای واحدهای گذرانده شده بگیرید. در این حالت باز وقتی بیایید کانادا باید از سر برای لیسانس اقدام کنید ولی ممکنست دانشگاه بعضی از واحدهای گذرانده تان را بپذیرد. برای اقدام در مقطع لیسانس معمولا مدرک پیش دانشگاهی با معدل خوب (که شما دارید) و نمره زبان آیلتس یا تافل مورداحتیاج است.

Junior Member sinalk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر درستان تا زمان لندینگ تمام نشد (که با این وضع ویزاهای سرمایه گذاری احتمالا وقت کافی برای تمام کردن دارید) سعی کنید ریزنمرات را بیاورید یا اگر در دانشگاه آزاد ممکن باشد معادل فوق دیپلم برای واحدهای گذرانده شده بگیرید. در این حالت باز وقتی بیایید کانادا باید از سر برای لیسانس اقدام کنید ولی ممکنست دانشگاه بعضی از واحدهای گذرانده تان را بپذیرد. برای اقدام در مقطع لیسانس معمولا مدرک پیش دانشگاهی با معدل خوب (که شما دارید) و نمره زبان آیلتس یا تافل مورداحتیاج است.
    ممنون از پاسختون دوست عزيز من قبل از ورود به دانشگاه ريز نمرات اصلي را با مهر آموزش و پرورش كل ترجمه رسمي كرده و از طريق كسي در تورونتو به مشاور دانشگاه تورونتو نشان داده ام و از نظر ايشون قابل قبول بود دغدغه اصلي من اين است كه نتونم ريز نمرات بگيرم از دانشگاه(چون مشمول هستم) و به همين دليل فكر كنن وقفه تحصيلي داشته ام و به اين راحتي ها اجازه ورود مستقيم به دانشگاه رو ندن.شما چطور فكر ميكنين؟ ممنون از وقتي كه ميزارين دوست عزيز
    Investor Quebec $120K >>> FNQ: November 2010 , Interview: June 2013 , CSQ: September 2013 , FNF: February
    2014
    ویزا نما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinalk نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزيز من قبل از ورود به دانشگاه ريز نمرات اصلي را با مهر آموزش و پرورش كل ترجمه رسمي كرده و از طريق كسي در تورونتو به مشاور دانشگاه تورونتو نشان داده ام و از نظر ايشون قابل قبول بود دغدغه اصلي من اين است كه نتونم ريز نمرات بگيرم از دانشگاه(چون مشمول هستم) و به همين دليل فكر كنن وقفه تحصيلي داشته ام و به اين راحتي ها اجازه ورود مستقيم به دانشگاه رو ندن.شما چطور فكر ميكنين؟ ممنون از وقتي كه ميزارين دوست عزيز
    وقفه تحصیلی هیچ تاثیری نداره. پذیرش لیسانس منحصرا بر اساس معدل پیش دانشگاهی و زبان و اپلیکیشن شماست. برای بعضی رشته ها ممکنه از شما بخواهند یک SOP هم بنویسید ولی کسی انتظار ریسرچ و غیره نداره.

سلام...میخواستم بدونم برای مستر مجدد دانشگاه اگه فاند نده از بدو ورود به کانادا میشه درخواست osap کرد یا باید زمانی از ورود بگذره؟؟
    sent to cio:11 july 2014
    recieved:15 july 2014,cc charged:9 nov ,PER:12 nov ,AOR:3 Dec,
    update:17 Feb

Junior Member

سلام. من دارم مراحل مهاجرت رو میگذرونم و منتظر ویزا هستم. اگر بخوام در بدو ورود برم دانشگاه و از الان براش اپلای کنم، با توجه به اینکه شهریه برای PR ها کمتره و من موقع اپلای کردن هنوز PR نیستم، اونوقت شهریه دانشگاه رو چجوری باید بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto Life Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_daisy نمایش پست ها
    سلام. من دارم مراحل مهاجرت رو میگذرونم و منتظر ویزا هستم. اگر بخوام در بدو ورود برم دانشگاه و از الان براش اپلای کنم، با توجه به اینکه شهریه برای PR ها کمتره و من موقع اپلای کردن هنوز PR نیستم، اونوقت شهریه دانشگاه رو چجوری باید بدم؟

من هم دقیقا مشکل تورو داشتم تو باید از الان اقدام کنی به عنوان international . بعد وقتی قبول شدی و ویزاتو گرفتی به دانشگاه اعلام میکنی اونها همون روز وضعیتتو به دانشجوی domestic تغییر می دن. تو وقتی قبول می شی همون موقع شهریرو نمی خوان. مثلا دانشگاه تورنتو تا ۲۵ اگوست بهت مهلت میده تا ۶۰ درصد شهریتو پرداخت کنی. اگر هم تا deadline شهریه دانشگاهت ویزا نیومد می تونی پولو بدی بعد وقتی ویزات اومد اونا تفاوتشو بهت میدن فقط باید بدونی تا شروع ترم ویزاتون میاد. برای تغییر وضیعت هم دانشگاه ها deadline دارن. مهم هم نیست حتما کارت pr داشته باشی landing هم شده باشی کافیه.

Junior Member

ممنون از بهاره عزیز برای پاسخش، یک سوال دیگه داشتم:
    کسی که از طریق فدرال مهاجرت کنه آیا میتونه با لندینگ در استان کبک از مزایای تحصیل ارزونتر و وام تحصیلی در دانشگاههای کبک استفاده کنه یا این فقط مخصوص کسانی هست که از طریق استانی مهاجرت کرده باشن؟ اگر میشه از این مزایا استفاده کرد آیا از بدو ورود به کبک امکان پذیره یا باید مدت زمان مشخصی رو در اونجا اقامت کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    دوست عزیز ، اینجا یک سری دوره ها هست که میتونین در نظر بگیرین.
    اگهمثلا تورنتو بیاین من میتونم راهنماییتون کنم...
    شما میاین تورنتو و میرین موسسه ای به اسم YMCA که کارش اینه که نیوکامر ها رو راهنمایی کنه ، اونجا یه امتحان زبان ازتون میگیرن و اگه خیلی سطحتون پایین باشه براتون کلاس رایگان میذارن ولی اگه سطحتون یکمی از متوسط بالاتر باشه مشکلی نیست و بهتون مدرکی میدن که ایشون در حد متوسط زبان بلده.
    با اون مدرک میتونین برین دانشگاه YORK اونجا برای نیوکامر ها دوره های بیزنس و حسابداری یکساله میذارن ، این دوره هزینه اش خیلی کمه و بیشترش و دولت میده ، فکر میکنم خیلی باشه 500 دلاره ولی یکسال دوره بسیار خوب و فشرده ای میذارن و هرگرایشی خواستین میتونین بردارین ، فاینانس - بازاریابی - حسابداری و... اینجوری هم سطح اطلاعاتتون در مورد کانادا بالا میاد و هم اینکه این آدم ها روی زبانتون باهاتون کار میکنن ، سطح صحبت کردن و نوشتنتون رو با کلاس براتون بالا میارن.... حالا اگه این دوره یکساله رو تموم کنین ، هم زبانتون خوب شده ، هم یه مدرک نسبتا شناخته شده از یورک گرفتین ، حالا آماده هستین تا اپلای کنین...
    دوست عزیز Kaveh جان،
    من سایت دانشگاه york رو چک کردم و چیزی در مورد این دوره یکساله بیزنس و حسابداری پیدا نکردم. آیا حتما باید از اون موسسه YMCA برای این دوره معرفی بشیم؟ من زبانم خوبه و نیازی به گذروندن دوره ندارم. از کجا میشه اطلاعات این دوره یکساله رو پیدا کرد؟

Junior Member

من اقامت دایم کانادا رو دارم و سال دیگه عازمم.ایا این قضیه میتونه موثر باشه در پذیرش دکترا یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2014 نمایش پست ها
    سلام...میخواستم بدونم برای مستر مجدد دانشگاه اگه فاند نده از بدو ورود به کانادا میشه درخواست osap کرد یا باید زمانی از ورود بگذره؟؟
    فکر میکنم یکی از شرایط OSAP اینه که یک سال باید از اقامت در انتاریو بگذرد.
    شرایط دقیق تر اینجاست:
    https://osap.gov.on.ca/OSAPPortal/en...ONT004192.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)