صفحه 46 از 52 نخستنخست ... 3637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط matin123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوالی دارم که بدجوری ذهنم رو درگیر کرده، ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
    من لیسانس حقوق پیام نور رو دارم و میخوام در آزمون وکالت شرکت کنم و از طرفی قصد مهاجرت به کانادا داریم و apply کردیم. مشکل زبان ندارم ، سوالم اینه که با مدرک لیسانسم با توجه به اینکه حقوق هست و حقوق کانادا متفاوت با ایرانه اگر موفق به قبولی در آزمون وکالت بشم این مدارک در کانادا به دردم میخوره؟
    باید دوره ای رو در دانشکده حقوق در کانادا بگذرونم آیا؟
    با مدرک وکالت ایران میشه در کشورهای دیگه به ایرانی ها خدمات حقوقی و مشاوره داد؟
    ممنونم
    در تکمیل نظر دوستمان عرض کنم مدرک ایران تون برای کار در کانادا بدرد نمیخوره ولی بعضی ها را دیدم دوره پارالگال را در کالج میگذرانند و بعنوان دستیار وکیل کار میکنند.

Junior Member

با سلام به همه دوستان.
    مدت کوتاهی هست که در شهر مونترال هستم. جهت کسب راهنمایی،به دنبال دوستی هستم که پس از دریافت اقامت کبک ،در دانشگاه مک گیل و در مقطع فوق لیسانس در رشته مهندسی مشغول به تحصیل شده باشد (به طور خاص مهندسی عمران).
    به دلیل اینکه به فوریت نیازمند راهنمایی هستم.خواهش می کنم چنانچه دوست یا دوستانی هستند بفرمایید تا به شکلی باهم تماس داشته باشیم. سپاسگذارم.

سلام دوستان
    من دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم و به تازگي کارت prدريافت كردم و تصميم دارم دوباره در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصيل بدم مي خواستم بدونم چه مراحلي رو بايد طي كنم؟
    نمي دونم چه رشته اي رو اونجا مي تونم ادامه بدم؟اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد؟ رشته اي كه در اونجا از بازار كار مناسبي هم برخوردار باشه؟
    پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم
    ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸ رسیدن مدارک ارسال شده به سیدنی
    ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ گرفتن فایل نامبر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط barannava نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم و به تازگي کارت prدريافت كردم و تصميم دارم دوباره در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصيل بدم مي خواستم بدونم چه مراحلي رو بايد طي كنم؟
    نمي دونم چه رشته اي رو اونجا مي تونم ادامه بدم؟اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد؟ رشته اي كه در اونجا از بازار كار مناسبي هم برخوردار باشه؟
    پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم
    بایدببینید اصولا هدف شما از ادامه تحصیل چیه و زمینه مورد علاقه تون کدام است. اگر صرفا با هدف کار است چه کاری میخواهید انجام بدهید و آیا اصولا ادامه تحصیل برای آن کار لازم است یا نه. رشته های زیادی بازار کار خوب دارند ولی معلوم که نیست با علاقه و توانایی شما منطبق باشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام دوستان من قبلا قصد داشتم از طريق ورود سريع اقدام كنم اما خب دردسر زياد داره. ميخواستم بدونم اگه از طريق ويزا دانشجويي برم ميتونم بعد از درسم بمونم و اقامت دائم بگيرم؟؟ شرايطش چيه؟ متاهل ميرم..مرسي

[QUOTE=ghlobe;1965779]بایدببینید اصولا هدف شما از ادامه تحصیل چیه و زمینه مورد علاقه تون کدام است. اگر صرفا با هدف کار است چه کاری میخواهید انجام بدهید و آیا اصولا ادامه تحصیل برای آن کار لازم است یا نه. رشته های زیادی بازار کار خوب دارند ولی معلوم که نیست با علاقه و توانایی شما منطبق باشند.[/QUOTE
    دوست عزیز من ترجیح می دم در یکی از رشته های بزینس ادامه تحصیل بدم که با رشته ی قبلیم همخونی داشته باشه. شما چی رو پیشنهاد می کنید
    ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸ رسیدن مدارک ارسال شده به سیدنی
    ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ گرفتن فایل نامبر

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=barannava;1965886]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بایدببینید اصولا هدف شما از ادامه تحصیل چیه و زمینه مورد علاقه تون کدام است. اگر صرفا با هدف کار است چه کاری میخواهید انجام بدهید و آیا اصولا ادامه تحصیل برای آن کار لازم است یا نه. رشته های زیادی بازار کار خوب دارند ولی معلوم که نیست با علاقه و توانایی شما منطبق باشند.[/QUOTE
    دوست عزیز من ترجیح می دم در یکی از رشته های بزینس ادامه تحصیل بدم که با رشته ی قبلیم همخونی داشته باشه. شما چی رو پیشنهاد می کنید
    بهتره نگاهی به تاپیکهای رشته بیزینس بیندازید و سوالاتتون رو همونجا بپرسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...4-مدیریت

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

پیش فرض پاسخ : لطفاراهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    در پاسخ به سوالی که الان فرستادید معمولا در ایران بچه ها چون با سیستم آموزش و پرورش و یا سیستم های آموزش زبان مشابه با زبان آشنا هستند به سختی با بخش speaking رو به رو میشند بنابراین pbt رو انتخاب می کنند. اما با توجه به سیستم زبان کانون اگه در طول course هاش خوب مسیر رو طی کرده باشید این نه تنها برای شما مشکلی نیست بلکه امتحان ibt برای شما یه امتیازه چون راحت تر توش نمره نزدیک به 120 (حتی 120!! :) میارید.
    ممنون
    آرین

با سلام به دوستان عزیز
    بنده از طریق سرمایه گذاری کبک 2010 اقدام کردم و احتمالا سپتامبر سال 2016 مدیکال و ویزا میگیریم میخواستم بدونم دخترم که سال سوم رشته تجربی است و امسال دیپلم میگیره
    1- بنظر شما میشه با ایلس و دیپلم تجربی معدل بالای 19 و بدون پیش دانشگاهی پذیرش تحصیلی گرفت .
    2- برای رشته پزشکی یا دندانپزشکی چه مراحلی رو باید طی کرد مستقیم میشه پزشکی خوند یا نه
    3- چه لیسانسی اونجا به پزشکی نزدیکتره که با دوره کارشنناسی شروع کنه .
    4- کدام دانشگاه تو .کل کانادا تو پزشکی نامبر وانه

وافعا ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : لطفاراهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط tilaba33 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    بنده از طریق سرمایه گذاری کبک 2010 اقدام کردم و احتمالا سپتامبر سال 2016 مدیکال و ویزا میگیریم میخواستم بدونم دخترم که سال سوم رشته تجربی است و امسال دیپلم میگیره
    1- بنظر شما میشه با ایلس و دیپلم تجربی معدل بالای 19 و بدون پیش دانشگاهی پذیرش تحصیلی گرفت .
    2- برای رشته پزشکی یا دندانپزشکی چه مراحلی رو باید طی کرد مستقیم میشه پزشکی خوند یا نه
    3- چه لیسانسی اونجا به پزشکی نزدیکتره که با دوره کارشنناسی شروع کنه .
    4- کدام دانشگاه تو .کل کانادا تو پزشکی نامبر وانه

وافعا ممنون میشم جواب بدین
    1.اگر کبک بروید احتمالا با دیپلم ایران باید بتوانند وارد CEGEP (کالج) بشوند. سیستم آموزشی کبک با بقیه کانادا فرق دارد. در کبک یازده سال مدرسه است و بعد دو سال کالج CEGEP و بعد سه سال لیسانس.
    2. وقتی CEGEP را تمام کردند میتوانند برای دوره pre-med (پیش پزشکی) دانشگاه مک گیل اقدام کنند یا اینکه وارد دوره لیسانس معمولی بشوند و بعد از پایان این دوره ها برای پزشکی اقدام کنند.
    3. لیسانس علوم زیستی یا بایو مدیکال.
    4. مک گیل، تورنتو و مک مستر جزو معروفترین ها هستند. در مقطع لیسانس رقابتی ترین رشته ها Health Science مک مستر و biomedical مک گیل هستند که قبولی شان خیلی سخت است.

Junior Member sinalk آواتار ها

سلام دوستان

من فرزند وابسته در پرونده سرمایه گذاری کبک مربوط به پدرم هستم در حال حاضر 20سال سن دارم و دانشجوی دانشگاه آزاد هستم برای اینکه وابسته بمانم باید آنقدری مقطع لیسانس را ادامه بدم که یک سره دانشجو باشم و از نظر قوانین کانادا بعد از 22 سالگی هم فرزند وابسته بمانم.سوال بنده اینجاست که به فرض تمام نکردن این مقطع تا زمان لندینگ و بعد از ورود به کانادا ادامه تحصیل بنده باید به چه شکل باشد؟ با همان دیپلم ایران(رشته ریاضی ) با معدل 19 میتوان از ابتدا شروع کرد یا چون از دیپلم به بعد مدرک قابل ارایه ای ندارم مشکل خواهد بود؟
    Investor Quebec $120K >>> FNQ: November 2010 , Interview: June 2013 , CSQ: September 2013 , FNF: February
    2014
    ویزا نما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)