صفحه 42 از 52 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

keshvari عزیز ممنون از راهنمایی تون
    .................................................. ..........

دوستان برای ورود به کالج ( 30 سال دارم - دیپلم ایران ) بعد وقفه طولانی . باید از کجا شروع کنم؟ پیش از این برای آماده شدن برای ادامه تحصیل ،چه پیش نیاز هایی لازم است ؟
    آیا جایی برای مشاوره هست که نسبت به علایقمون بگن چه رشته مناسبمون هست و یا آینده بهتری رشته ای خاص دارد؟
    .................
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

سلام دوستان، کسی هست که برای OSAP(وام تحصیلی دانشگاه ها و کالج های انتاریو) اقدام کرده باشه؟ من در مورد چند تا از سوالات توی فرم آنلاین OSAP مشکل داشتم. ممنون میشم شخص یا اشخاصی که اقدام کردن قبلا بگن تا موارد ابهامم تو فرم آلاین رو بپرسم از اون ها.
    ممنون.

Junior Member

سلام دوستان ،امیدوارم حال همگی خوب باشه
    من پی آرم تازه اومده.ونکوور به تازه واردها وام یا کمک هزینه تو سال اول می ده؟برا یه دوره ی زبان یا یه دوره ی تخصصی؟
    ممنون.

Junior Member AriA_Ev آواتار ها

سلام
    چند وقتیه که ویزای مهاجرتیمون اومده و چند ماه دیگه به تورنتو میایم...چند سوال

من اینجا فوق دیپلم (کاردانی) کامپیوتر نرم افزار گرفتم با معدل 18...میخواستم ببینم برای اپلای تو کالج یا دانشگاه میتونم ازش استفاده کنم یا نه؟ مثلا اینو به عنوان مدرک 2 ساله حساب کنن و بتونم ادامش بدم یا بعضی کرس هارو تطبیق بدن یا به عنوان پیشنیاز هایی که میخوان مثل زبان و ریاضی بتونم ازش استفاده کنم...اصلا مدرک کاردانی رو اعتباردهی میکنن؟

ضمن اینکه اگر کاردانیم قبول نشه با توجه به اینکه من بالای 21 سال هستم و بیش از 4 ساله که از دبیرستانم گذشته میتونم از سیستم دانشجوی بزرگسالشون استفاده کنم و امتحال ورودی بدم..در اون صورت به نظرتون نیاز هست از مدرک پیش دانشگاهیم استفاده کنم؟
    در کل اینکه چطوری وارد کالج یا دانشگاه بشی تفاوتی ایجاد میکنه؟ مثلا دانشجوهای بزرگسال از دانشجوهای معمولی جدا هستن؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون
    جدول خلاصه
    ارسال مدارک 12 ایپریل

“.Trees that are slow to grow bear the best fruit”
    ― Molière

Junior Member

سلام

دوستانی که این مسیر رو طی کردین ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:

من مدرک لیسانس رو از طریق wes ارزیابی کردم و ترجمه مدرک رو هم دارم. با توجه به اینکه ارشد (روزانه) گرفتم مدرک لیسانس باید تا زمان آزاد کردن مدرک ارشد در دست دانشگاه باشه. در صورتیکه بخوام برای کالج یا دانشگاه اقدام کنم باید اصل مدرک رو به همراه داشته باشم؟ یا همون ارزیابی wes و ترجمه کفایت میکنه؟

پیشاپیش ممنون از لطفتون.

سلام به همه
    دوستان اگه جواب بدن ممنون بشم
    من اول جون به عنوان مهاجر ( اسكيل وركر) ميام تورنتو
    ليسانس عمران دارم از ازاد مشهد با معدل ١٢/٥ ايلتس ٧ جنرال
    مي خوام اونجا ادامه تحصيل بدم ولي چون در دوران تحصيل كار مي كردم معدلم پايين هست البته ٥ ٦ سال هم سابقه مرتبط دارم
    ميشه راهنمايي بفرماييد چه راهي واسه من وجود داره !؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farazfarokhi نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان اگه جواب بدن ممنون بشم
    من اول جون به عنوان مهاجر ( اسكيل وركر) ميام تورنتو
    ليسانس عمران دارم از ازاد مشهد با معدل ١٢/٥ ايلتس ٧ جنرال
    مي خوام اونجا ادامه تحصيل بدم ولي چون در دوران تحصيل كار مي كردم معدلم پايين هست البته ٥ ٦ سال هم سابقه مرتبط دارم
    ميشه راهنمايي بفرماييد چه راهي واسه من وجود داره !؟
    میتوانید برای لیسانس اقدام کنید و بعد از پذیرش از دانشگاه بخواهید تعدادی از واحدهای قبلی تان را بپذیرند تا در مدت کوتاهتری لیسانس را تمام کنید. من چند نفر را دیده ام که اینکار را کردند.

سلام و درود
    دوستان من 6 ماه آینده با کارت pr به کانادا مهاجرت میکنم.میخوام بدونم با توجه به اینکه معدلم پایینه( 12.78 در لیسانس) شانس پذیرش دارم؟.و آیا داشتن مقاله کمکی برای پذیرش در مستر میکنه.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوستان من 6 ماه آینده با کارت pr به کانادا مهاجرت میکنم.میخوام بدونم با توجه به اینکه معدلم پایینه( 12.78 در لیسانس) شانس پذیرش دارم؟.و آیا داشتن مقاله کمکی برای پذیرش در مستر میکنه.
    سلام بله. اینجا اگر پی ار باشی این معدل رو قبول میکنن و دانشگاه یه کمک هزینه ناچیزی هم ممکنه بکنه(بسته به دانشگاه). و مقاله و اینا میتونه بهتون کمک کنه یه استادی پیدا کنید تا باهاش کار کنید.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط sysn نمایش پست ها
    keshvari عزیز ممنون از راهنمایی تون
    .................................................. ..........

دوستان برای ورود به کالج ( 30 سال دارم - دیپلم ایران ) بعد وقفه طولانی . باید از کجا شروع کنم؟ پیش از این برای آماده شدن برای ادامه تحصیل ،چه پیش نیاز هایی لازم است ؟
    آیا جایی برای مشاوره هست که نسبت به علایقمون بگن چه رشته مناسبمون هست و یا آینده بهتری رشته ای خاص دارد؟
    .................
    ممنون
    سلام. خواهش میکنم. اینجا من شنیدم کارهای نرم افزاری خیلی خواهان داره. معمولا کسایی که نمیخوان برن دانشگاه میرن یه دوره شش ماهه یا یک ساله تو کالج میگیرن تا بتونن کار خوبی پیدا کنن. مثلا اگر علاقه داشته باشید نرم افزارهایی مثل C++ یا Java یا اینجور چیزا تو شرکت ها خیلی به درد میخوره. البته بستگی داره که شرکت ها چی باشن. هستن مراکز مشاوره ولی اونایی که رایگان هستن ممکنه خیلی دل به کار ندن. درد خودشون نیست که خیلی دل بسوزونن پول هم که نمیگیرن احساس مسولیت کنن. بنابراین باید یه کم جستجو کنید و ته و توشو دربیارید.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)