صفحه 13 از 52 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از نظر هزینه شما در هر زمانیکه مدارک اقامت تون رو به دانشگاه بدید بلافاصله status تون از نظر شهریه به مقیم تغییر میکنه. اینطور نیست که اگر پذیرشتون اینترنشنال بود دیگه تا آخر شهریه اینترنشنال رو بدید. از الآن میتونید اقدام کنید و هروقت اقامت تون درست شد به دانشگاه اطلاع بدید status تون رو اصلاح میکنند.
    دوست عزیز این قضیه تاثیر منفی رو دید آفیسر در روز مصاحبه ام برای گرفتن اقامت نمی زاره؟چون شنیدم اونا دوست دارن برای کار بریم اونجا نه تحصیل؟ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز این قضیه تاثیر منفی رو دید آفیسر در روز مصاحبه ام برای گرفتن اقامت نمی زاره؟چون شنیدم اونا دوست دارن برای کار بریم اونجا نه تحصیل؟ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون
    به افسر ارتباط نداره که شما اونجا چکار میخواهید بکنید. مصاحبه اقامت اگر لازم باشه برای تعیین اینه که شما شرایط لازمه (منجمله زبان) رو دارید یا نه. کار و تحصیل برای اونها فرقی نداره چون شما برای ویزای اقامت دارید اپلای میکنید نه ویزای کار.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

به افسر ارتباط نداره که شما اونجا چکار میخواهید بکنید. مصاحبه اقامت اگر لازم باشه برای تعیین اینه که شما شرایط لازمه (منجمله زبان) رو دارید یا نه. کار و تحصیل برای اونها فرقی نداره چون شما برای ویزای اقامت دارید اپلای میکنید نه ویزای کار.
    سلام
    مي خواستم از دوستان ساكن كبك بپرسم آيا شهريه ي يك رشته در دانشگاه هاي مختلف متفاوته يا خير؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    سلام
    مي خواستم از دوستان ساكن كبك بپرسم آيا شهريه ي يك رشته در دانشگاه هاي مختلف متفاوته يا خير؟
    من البته دیگر ساکن کبک نیستم ولی بله شهریه ها در دانشگاههای مختلف و برای رشته های مختلف متفاوت هستند.

Junior Member

سلام
    من ویزام اومده (quebec skiled worker) و احتمالا برای اسفند دارم میرم مونترال قصد ادامه تحصیل در دانشگاه کنکوردیا رو دارم شرایطم رو پایین مینویسم به نظر دوستان با سابقه ایا میتونم برا master پذیرش بگیرم :
    رشته تحصیلی: مهندسی عمران
    معدل کاردانی : 15.5
    معدل کارشناسی 13.5(دانشگاه ازاد نجف اباد)
    این سوال رو بیشتر برا این پرسیدم که ایا اونجا با سیستم کارشناسی ناپیوسته اشنایی دارن یا نه چون از کسایی که رفته بودن سوال کردم برا کسایی که pr دارن نه ielts میخواد نه شرط معدل و .... کلا پذیرش راحت تره
    ارسال مدارک: 10ابان 1389 /دریافت فایل نامبر:15بهمن1389 /دریافت ایمیل مصاحبه: 2 اسفند 1389 / تاریخ مصاحبه: 6 اردیبهشت 1390-قبولی در مصاحبه و فایل نامبر فدرال 6 اردیبهشت 1390-دریافت ایمیل مدیکال 5 تیر 1390-2 شهریور 1390 دریافت نامه پاس ریکوست -13 مهرماه 1390 دریافت ویزا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Y_FAKOORI نمایش پست ها
    سلام
    من ویزام اومده (quebec skiled worker) و احتمالا برای اسفند دارم میرم مونترال قصد ادامه تحصیل در دانشگاه کنکوردیا رو دارم شرایطم رو پایین مینویسم به نظر دوستان با سابقه ایا میتونم برا master پذیرش بگیرم :
    رشته تحصیلی: مهندسی عمران
    معدل کاردانی : 15.5
    معدل کارشناسی 13.5(دانشگاه ازاد نجف اباد)
    این سوال رو بیشتر برا این پرسیدم که ایا اونجا با سیستم کارشناسی ناپیوسته اشنایی دارن یا نه چون از کسایی که رفته بودن سوال کردم برا کسایی که pr دارن نه ielts میخواد نه شرط معدل و .... کلا پذیرش راحت تره
    خیر شرط زبان و معدل همیشه پابرجاست ولی برای اونهائی که pr دارند چون هزینه هاشون پائینتره و مشکل ویزا هم نیست راحتتر پذیرش میدن. ناپیوسته بودن کارشناسی شما تاثیری نداره. برای مستر course-based ممکنه شانس داشته باشید.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام دوستان
    من می خوام یک دوره سه ساله شیمی تجزیه توی یکی از کالجهای مونترال تحصیل کنم و سوالم اینه که این دورههای 3 ساله معادل لیسانس هستند؟ یعنی میتونم بعد از اون توی همین رشته فوق لیسانس رو در یکی از دانشگاهها ادامه بدم یا نه؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام یک دوره سه ساله شیمی تجزیه توی یکی از کالجهای مونترال تحصیل کنم و سوالم اینه که این دورههای 3 ساله معادل لیسانس هستند؟ یعنی میتونم بعد از اون توی همین رشته فوق لیسانس رو در یکی از دانشگاهها ادامه بدم یا نه؟
    اگر لینک بدید بهتر میشه نظر داد. معمولا دوره های کالج معادل فوق دیپلم حساب میشن ولی استثنا هم وحود داره.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

اگر لینک بدید بهتر میشه نظر داد. معمولا دوره های کالج معادل فوق دیپلم حساب میشن ولی استثنا هم وحود داره.
    مرسی از جوابتون لینک این رشته:http://www.dawsoncollege.qc.ca/progr...gram-home-page
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون لینک این رشته:http://www.dawsoncollege.qc.ca/progr...gram-home-page
    نه بنظر من این یک professional degree است و معادل فوق دیپلم حساب میشه. همونطور که تو بروشورش نوشته بعد از گرفتن این مدرک اگر بخواهید دانشگاه برید واحدهاتون رو قبول میکنند و باید دو سه سالی دانشگاه درس بخونید تا لیسانس بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)