صفحه 14 از 52 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

سلام آقای و دوستان

ما اقامتمون برای کانادا درست شده. ما توی یکی‌ از بلاگ‌ها دیدم که نوشته پولتون رو برای ترجمهٔ مدارک تحصیلی و ریز نمره ایران ندید. چون بیشتر دانشگاهها خودشون با محل تحصیل تماس می‌‌گیرند و یا بعضی‌ شرکتها این کار رو انجام میدهند. آیا به نظرتو ما مدارک تحصیلیمون رو ترجمه نکنیم؟
    مرسی‌ از راهنمایی دوستان
    file number: 08,09,2004
    update letter: october 2010
    Medical: september 2011
    Passport request: october 2011

من بعد از اقامت در يك رشته نزديك رشته كنونيم ميخوام ادامه تحصيل بدم.چگونه امكان پذيره؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    من بعد از اقامت در يك رشته نزديك رشته كنونيم ميخوام ادامه تحصيل بدم.چگونه امكان پذيره؟
    دانشگاه های موجود رو در رشته ای که می خواهید ادامه تحصیل بدین بگردین و ببینید requirement هاش چیه و برای اون دانشگاه اپلای کنید از همین جا که وقتی رفتین کانادا شروع کنید درستون رو.

Junior Member

سلام سوال من راجع به این هست که ۱-اگر من از کبک اقامت بگیرم چقدر بعد میتونم رایگان یا با وام شروع به تحصیل کنم؟۲- در مورد رشته حقوق تجارت بین الملل از شما راهنمایی میخام آیا من که لیسانس حقوق هستم به خاطر اینکه معدلم زیر ۱۴ هست باید از اول برای لیسانس بخونم ؟اگر بله نمرات یا معدل دیپلم مهم هست؟اگر این رشته (حقوق تجارت بین الملل ) وجود داره چند واحد هست؟ و بعد از اتمام دوره برای گرفتن وکالت بین المللی کافی هست یا شرایطی علاوه بر آن داره؟۳-برای تحصیل چه مقدار دانستن زبان انگلیسی کافی هست یعنی آیلتس کافی هست یا مدرکی غیر از آن هم لازمه؟ خیلی خیلی ممنون میشم چون از هیچ کس نتونستم کمک بگیرم .مرسی شیرین

۰
    ویرایش توسط hasti1981 : January 19th, 2012 در ساعت 04:24 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1981 نمایش پست ها
    سلام سوال من راجع به این هست که ۱-اگر من از کبک اقامت بگیرم چقدر بعد میتونم رایگان یا با وام شروع به تحصیل کنم؟۲- در مورد رشته حقوق تجارت بین الملل از شما راهنمایی میخام آیا من که لیسانس حقوق هستم به خاطر اینکه معدلم زیر ۱۴ هست باید از اول برای لیسانس بخونم ؟اگر بله نمرات یا معدل دیپلم مهم هست؟اگر این رشته (حقوق تجارت بین الملل ) وجود داره چند واحد هست؟ و بعد از اتمام دوره برای گرفتن وکالت بین المللی کافی هست یا شرایطی علاوه بر آن داره؟۳-برای تحصیل چه مقدار دانستن زبان انگلیسی کافی هست یعنی آیلتس کافی هست یا مدرکی غیر از آن هم لازمه؟ خیلی خیلی ممنون میشم چون از هیچ کس نتونستم کمک بگیرم .مرسی شیرین

۰
    1-تحصیل که کامل رایگان نیست بلکه ارزونتر از کسانی هست که بین المللی هستند
    2-نیاز نیست دوباره لیسانس بخونید
    3-آیلتس یا تافل داشتنش ضروری هست اما چون من رشته ام حقوق نیست نمی دونم چه requirement اضافه ای لازمه
    بهترین کار اینه که به سایت دانشگاه مراجعه کنید و ببینید چه ملزوماتی رو می خواد ازتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

سلام دوستان
    آیا به فردی که اقامت دائم کانادا داشته باشه و دیپلمش رو هم در کانادا گرفته باشه برای دوره لیسانس وام تحصیلی از طرف دانشگاه های کانادا داده میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا به فردی که اقامت دائم کانادا داشته باشه و دیپلمش رو هم در کانادا گرفته باشه برای دوره لیسانس وام تحصیلی از طرف دانشگاه های کانادا داده میشه؟
    سلام بر شما
    در واقع وام تحصیلی به دانشجویان کانادایی داده میشه نه به دانشجویان خارجی ... دلیلش هم این هست که فکر میکنید دانشجوی خارجی چطوری میتونه به بانکها و ساپورتر های مالی دانشگاه اثبات کنه که از گردش مالی خوبی برخورداره و میتونه وام رو برگردونه ...
    طبق چیزهایی که من به دست آوردم، حداقل مدرک برای اثبات این توانایی مالی و در نهایت گرفتن وام دانشجویی اینهاست:
    1- داشتن حساب بانکی و
    2- شغل از یک شرکت کانادایی (نمیدونم باید محل شرکت و محل کار کردن شما هم باید کانادا باشه یا نه) و
    2- در کنار اینها مدرکی دال بر اقامت (حداقل CSQ که یه جورایی تایید از طرف دولت کبک حساب میشه) و یا دولت فدرال کانادا (برای فدرالی ها نمیدونم چه پروسه ای هست)
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام بر شما
    در واقع وام تحصیلی به دانشجویان کانادایی داده میشه نه به دانشجویان خارجی ... دلیلش هم این هست که فکر میکنید دانشجوی خارجی چطوری میتونه به بانکها و ساپورتر های مالی دانشگاه اثبات کنه که از گردش مالی خوبی برخورداره و میتونه وام رو برگردونه ...
    طبق چیزهایی که من به دست آوردم، حداقل مدرک برای اثبات این توانایی مالی و در نهایت گرفتن وام دانشجویی اینهاست:
    1- داشتن حساب بانکی و
    2- شغل از یک شرکت کانادایی (نمیدونم باید محل شرکت و محل کار کردن شما هم باید کانادا باشه یا نه) و
    2- در کنار اینها مدرکی دال بر اقامت (حداقل CSQ که یه جورایی تایید از طرف دولت کبک حساب میشه) و یا دولت فدرال کانادا (برای فدرالی ها نمیدونم چه پروسه ای هست)
    موفق باشید
    آخه دوست عزیز یک دانشجو چه جوری شغل باید داشته باشه در شرکت کانادایی؟اگه شغل داشت که دیگه دانشجو نمی شد!به نظرم منطقی نمی آد!

با پست قبلی موافقم!!
    یعنی به تازه واردهایی که pr دارند ولی هیچ شغلی ندارن وام دانشجویی تعلق نمیگیره؟

ApplyAbroad Guru

شرط شغل و حساب بانکی فقط مربوط به وقتی است که وام بانکی بخواهید بگیرید. دولتهای ایالتی هم برنامه های وام دانشجویی دارند که معمولا بدون بهره یا به بهره پائین است وشرط شغل و حساب بانکی ندارد، و بعد از فارغ التحصیلی وام را پس میگیرند.
    در انتاریو این نوع وام OSAP نامیده میشود و اطلاعاتش اینجاست:

https://osap.gov.on.ca/OSAPPortal/en...OSAP/index.htm

کبک هم حتما برنامه های مشابهی دارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)