صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاراهنمايي كنيد

سلام .من جای تو بودم یک لحظه ام نمی ایستادم . شک نداره ! منم safirتمام کردم وfce هم تموم شده تقریبا شرایط شما ، ibt رو ترجیح میدم . کانادا خوش بگذره
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل در مقطع undergraduate برای یک مهاجر در کانادا

خب بستگی داره چند ترم از درست مونده باشه. اگه بیشتر از نصف خوندی به نظر من تموم کن.

Junior Member

پیش فرض تحصیلات پس از مهاجرت به کانادا

من تجربه كاري مورد نياز براي مهاجرت از طريق تخصص كانادا را دارم ولي بيشتر دوست دارم برم برا تحصيل يعني مدرك بگيرم و برگردم ولي از خيلي از دوستانم شنديده ام كه شايد بتونم apply بگيرم ولي به احتمل زياد ويزا بمن نخواهند داد به همين خاطر فكر كردم از طريق تخصص اقدام كنم و ويزا گرفتم اونجا تحصيل كنم(همزمان). ميخواستم ببينم اين اجازه را بمن مي دهند؟ يا اينكه از طريق تحصيل مي توانم مشكل ويزا را حل كنم ؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت تا تحصيل

چرا فکر می کنید به شما ویزا نمی دن؟
    اگر مهاجرتی وارد کانادا بشید امکان ادامه تحصیل هم برای شما وجود داره... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

يعني مشكلي ندارد كه براي كار اقدام كنيد ولي برا تحصيل باشه خوب بالطبع اونها الان كارمند مي خواهند نه دانشجو. منظورم اينه قبل از 4 سال اين اجازه را مي دهند كه تحصيل كني؟
    برا ويزا ي تحصيل چي؟ چون اينجوري در زمان هم صرفه جويي مي كنم

اگر شما منظورتون اینه که می خواین پرونده اقامت تشکیل بدین خوب وقتی مهاجرت کنید می تونید اونجا هم درس بخونید و هم کار کنید....... ولی اگر منظورتون اینه که می خواین ویزای کار بگیرید، طبیعی که باید به کاری که به خاطرش ویزا گرفتید مشغول باشید..... جدا از این مسائل می تونید دانشجویی اقدام کنید و ویزای دانشجویی بگیرید.
    Life salutes you when you make others happy

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

البته تو زمان بر بودن پروسه مهاجرت به کانادا که به قول خودشون تا 4 سال امکان داره طول بکشه حرفی نیست، اما اگه شما عجله ندارین می تونین اقدام کنین واسه مهاجرت، دیگه اینکه هزینه های شما از دانشجوی خارجی کمتر خواهد بود، اما خوب واسه برگشتن اکه به فکرین، بهتره دانشجوی اقدام کنین
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

Junior Member

اكه پرونده اقامت از طريق نيروي ماهر داشته باشم ورود به كانادا مي تونم تحصيل كنم در مورد هزينه ها چيه؟

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

ببینید این فرآیند که شما چه مهارت هایی داریت تنها برای ورود شماست، چون بعد از ورود شما کاملا آرادین که تو هر کار دیگه ای مشغول بشین، شما اقامت دائم دارین و تو موارد خاص با شهروند فرق دارین، اما در کل به خاطر تحصیل و نخصص تون به شما اقامت دادن، و در آینده با لحاظ کردن شرایط شهروند می شین، پس فرق زیادی با ویزای دانشجوی دارین، چون قوانین خیلی متفاوته

دیگه اینکه کلا هزینه های شما از دانشجوی بین المللی کمتره، گقته می شه یک سوم، اما حالا اگه نه در همه حالات در خیلی حالت ها کمتره،
    راجع به کمکم هزینه دولت برای تحصیل هم می دونم که مثلا تو استرالیا بعد از دو سال شما می تونید وام بگیرین و بعد از فراغت از تحصیل به صورت مالیات ازتون پس گرفته می شه، احتمال خیلی زیاد کانادا هم اینو داشته باشه، منتها دقیق نمی دونم، اما قاعدتا باید بتونین وام بگیرین، چه واسه خونه چه تحصیل، حالا اگه به محض ورود هم شروع به تحصیل نکنین، بعد چند وخت این کار با هزینه خیلی کم و امکان انتخاب بیشتر براتون مهیاست،

نکته آخر اینکه قبل اقدام حتما راجع به زمان پروسه تحقیق کنید چون بعضی وقت ها تا 4 سال طول می کشه که انتظار فوقالعاده زیاد و طاقت فرساییه،
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

Junior Member

پیش فرض تحصيل براي مهاجران

كسي كه با ويزاي مهاجرت وارد كانادا شده است آيا براي apply‌ براي دانشگاهها نيازي است كه مداركش را از دانشگاه درايران مهر و و موم بفرستد؟
    با تشكر
    قلب هرکس آنجایی ست که گنجش نهفته است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)