صفحه 2 از 46 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

پیش فرض پاسخ : لطفاراهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    در پاسخ به سوالی که الان فرستادید معمولا در ایران بچه ها چون با سیستم آموزش و پرورش و یا سیستم های آموزش زبان مشابه با زبان آشنا هستند به سختی با بخش speaking رو به رو میشند بنابراین pbt رو انتخاب می کنند. اما با توجه به سیستم زبان کانون اگه در طول course هاش خوب مسیر رو طی کرده باشید این نه تنها برای شما مشکلی نیست بلکه امتحان ibt برای شما یه امتیازه چون راحت تر توش نمره نزدیک به 120 (حتی 120!! :) میارید.
    ممنون
    آرین

با سلام به دوستان عزیز
    بنده از طریق سرمایه گذاری کبک 2010 اقدام کردم و احتمالا سپتامبر سال 2016 مدیکال و ویزا میگیریم میخواستم بدونم دخترم که سال سوم رشته تجربی است و امسال دیپلم میگیره
    1- بنظر شما میشه با ایلس و دیپلم تجربی معدل بالای 19 و بدون پیش دانشگاهی پذیرش تحصیلی گرفت .
    2- برای رشته پزشکی یا دندانپزشکی چه مراحلی رو باید طی کرد مستقیم میشه پزشکی خوند یا نه
    3- چه لیسانسی اونجا به پزشکی نزدیکتره که با دوره کارشنناسی شروع کنه .
    4- کدام دانشگاه تو .کل کانادا تو پزشکی نامبر وانه

وافعا ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tilaba33 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    بنده از طریق سرمایه گذاری کبک 2010 اقدام کردم و احتمالا سپتامبر سال 2016 مدیکال و ویزا میگیریم میخواستم بدونم دخترم که سال سوم رشته تجربی است و امسال دیپلم میگیره
    1- بنظر شما میشه با ایلس و دیپلم تجربی معدل بالای 19 و بدون پیش دانشگاهی پذیرش تحصیلی گرفت .
    2- برای رشته پزشکی یا دندانپزشکی چه مراحلی رو باید طی کرد مستقیم میشه پزشکی خوند یا نه
    3- چه لیسانسی اونجا به پزشکی نزدیکتره که با دوره کارشنناسی شروع کنه .
    4- کدام دانشگاه تو .کل کانادا تو پزشکی نامبر وانه

وافعا ممنون میشم جواب بدین
    1.اگر کبک بروید احتمالا با دیپلم ایران باید بتوانند وارد CEGEP (کالج) بشوند. سیستم آموزشی کبک با بقیه کانادا فرق دارد. در کبک یازده سال مدرسه است و بعد دو سال کالج CEGEP و بعد سه سال لیسانس.
    2. وقتی CEGEP را تمام کردند میتوانند برای دوره pre-med (پیش پزشکی) دانشگاه مک گیل اقدام کنند یا اینکه وارد دوره لیسانس معمولی بشوند و بعد از پایان این دوره ها برای پزشکی اقدام کنند.
    3. لیسانس علوم زیستی یا بایو مدیکال.
    4. مک گیل، تورنتو و مک مستر جزو معروفترین ها هستند. در مقطع لیسانس رقابتی ترین رشته ها Health Science مک مستر و biomedical مک گیل هستند که قبولی شان خیلی سخت است.

Junior Member

سلام
    من تا چند ماه آینده وارد کانادا میشم(از اسکیل ورکر اقدام کردم و پی آر میگیرم بعد از ورودم)
    اینطور که شنیدم بدون مدرک کانادایی کار پیدا کردن سخته
    سوالم اینه که با توجه به اینکه من لیسانس عمران دارم برای ادامه ی تحصیل در مقطع فوق میتونم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم؟
    و اینکه با توجه به بازار کار کانادا اگه رشته ی دیگه ای بخوام بخونم که احتمال کار پیدا کردنش بیشتر باشه آیا این کار منطقیه؟؟؟
    ضمنا یه جایی خوندم که دوره هایی به نام co-up هست که در حین تحصیل میتونم کاراموزی کنم که هم حقوق بگیرم و هم سابقه کار کانادایی به دست بیارم.اگه لینکی هست که در این مورد اطلاعاتی به من بده ممنون میشم بهم بدید.

Junior Member

سلام .من جای تو بودم یک لحظه ام نمی ایستادم . شک نداره ! منم safirتمام کردم وfce هم تموم شده تقریبا شرایط شما ، ibt رو ترجیح میدم . کانادا خوش بگذره
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل در مقطع undergraduate برای یک مهاجر در کانادا

خب بستگی داره چند ترم از درست مونده باشه. اگه بیشتر از نصف خوندی به نظر من تموم کن.

Junior Member

پیش فرض تحصیلات پس از مهاجرت به کانادا

من تجربه كاري مورد نياز براي مهاجرت از طريق تخصص كانادا را دارم ولي بيشتر دوست دارم برم برا تحصيل يعني مدرك بگيرم و برگردم ولي از خيلي از دوستانم شنديده ام كه شايد بتونم apply بگيرم ولي به احتمل زياد ويزا بمن نخواهند داد به همين خاطر فكر كردم از طريق تخصص اقدام كنم و ويزا گرفتم اونجا تحصيل كنم(همزمان). ميخواستم ببينم اين اجازه را بمن مي دهند؟ يا اينكه از طريق تحصيل مي توانم مشكل ويزا را حل كنم ؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت تا تحصيل

چرا فکر می کنید به شما ویزا نمی دن؟
    اگر مهاجرتی وارد کانادا بشید امکان ادامه تحصیل هم برای شما وجود داره... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

يعني مشكلي ندارد كه براي كار اقدام كنيد ولي برا تحصيل باشه خوب بالطبع اونها الان كارمند مي خواهند نه دانشجو. منظورم اينه قبل از 4 سال اين اجازه را مي دهند كه تحصيل كني؟
    برا ويزا ي تحصيل چي؟ چون اينجوري در زمان هم صرفه جويي مي كنم

اگر شما منظورتون اینه که می خواین پرونده اقامت تشکیل بدین خوب وقتی مهاجرت کنید می تونید اونجا هم درس بخونید و هم کار کنید....... ولی اگر منظورتون اینه که می خواین ویزای کار بگیرید، طبیعی که باید به کاری که به خاطرش ویزا گرفتید مشغول باشید..... جدا از این مسائل می تونید دانشجویی اقدام کنید و ویزای دانشجویی بگیرید.
    Life salutes you when you make others happy

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

البته تو زمان بر بودن پروسه مهاجرت به کانادا که به قول خودشون تا 4 سال امکان داره طول بکشه حرفی نیست، اما اگه شما عجله ندارین می تونین اقدام کنین واسه مهاجرت، دیگه اینکه هزینه های شما از دانشجوی خارجی کمتر خواهد بود، اما خوب واسه برگشتن اکه به فکرین، بهتره دانشجوی اقدام کنین
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)