صفحه 24 از 52 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    پس با توجه به این مسائل فکر کنم هرچه زودتر مدرک دستمون باشه و بتونیم یک کار با درآمد بالاتر پیدا کنیم بهتره!!! درسته؟ چون فکر میکنم با داشتن مدرک کانادایی تاثیر خوبی در میزان درآمدمون بذاره. درست فکر میکنم؟
    صرف مدرک که البته بخودی خود کار را تضمین نمیکند. نظر شخصی بنده اینه که در مجموع اگر وقت و پولش موجود باشه برای جوانترها گذراندن مجدد لیسانس کار بدی نیست بخصوص اگر دوسالی از واحدهای قبلی تان را بپذیرند. اگر دوره co-op باشد که کارآموزی صنعتی حین دوره هم داشته باشد که چه بهتر. اگر مثلا مشغول کارهای جنرال و survival هستید شاید این روش بدی نباشد. یک لیسانس از کانادا موقعیتهای کاری بیشتری فراهم میکند تا یک لیسانس خارج و یک فوق لیسانس از کانادا. از طرف دیگر دوره های مستر بشرطی خوب است که لااقل هزینه زندگی تان را بدهد یعنی فول فاند باشد که شما بتوانید بدون نیاز به کار اضافی تحصیل کنید و در کنارش هم نیم نگاهی به بازار کار داشته باشید.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    صرف مدرک که البته بخودی خود کار را تضمین نمیکند. نظر شخصی بنده اینه که در مجموع اگر وقت و پولش موجود باشه برای جوانترها گذراندن مجدد لیسانس کار بدی نیست بخصوص اگر دوسالی از واحدهای قبلی تان را بپذیرند. اگر دوره co-op باشد که کارآموزی صنعتی حین دوره هم داشته باشد که چه بهتر. اگر مثلا مشغول کارهای جنرال و survival هستید شاید این روش بدی نباشد. یک لیسانس از کانادا موقعیتهای کاری بیشتری فراهم میکند تا یک لیسانس خارج و یک فوق لیسانس از کانادا. از طرف دیگر دوره های مستر بشرطی خوب است که لااقل هزینه زندگی تان را بدهد یعنی فول فاند باشد که شما بتوانید بدون نیاز به کار اضافی تحصیل کنید و در کنارش هم نیم نگاهی به بازار کار داشته باشید.
    ممنونم. معمولا ۲ سال از مدرک مهندسی ایران را قبول میکنند یا خیر؟ و آیا در صورتیکه بخواهیم دوره لیسانس بخونیم احتمال اینکه فول فاند باشه چقدره؟؟ (چون این co-op که میفرمایید خیلی مفیده)

هم فرومی های عزیز

آیا سایتی هست که بتونم لیست کالج ها رو به تفکیک هر استان و شهر داشته باشم؟ متشکرم

ApplyAbroad Guru

ممنونم. معمولا ۲ سال از مدرک مهندسی ایران را قبول میکنند یا خیر؟ و آیا در صورتیکه بخواهیم دوره لیسانس بخونیم احتمال اینکه فول فاند باشه چقدره؟؟ (چون این co-op که میفرمایید خیلی مفیده)
    لیسانس فاندینگ چندانی موجود نیست. co-op بسیار مفیده بخصوص که در مدت کارآموزی حقوق هم میگیرید البته شرایطی هم داره مثل حفظ معدل بالا و غیره. در خصوص قبول مدرک ایران بستگی به دانشکده تون داره و نظر کلی نمیشه داد. یکی از آشنایان ما با لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران و معدل نزدیک 12 اینجا اومد و دو سال از واحدهاش رو در دانشگاه کارلتون کانادا قبول کردند.

ApplyAbroad Guru

هم فرومی های عزیز

آیا سایتی هست که بتونم لیست کالج ها رو به تفکیک هر استان و شهر داشته باشم؟ متشکرم
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_colleges_in_Canada

لیسانس فاندینگ چندانی موجود نیست. co-op بسیار مفیده بخصوص که در مدت کارآموزی حقوق هم میگیرید البته شرایطی هم داره مثل حفظ معدل بالا و غیره. در خصوص قبول مدرک ایران بستگی به دانشکده تون داره و نظر کلی نمیشه داد. یکی از آشنایان ما با لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران و معدل نزدیک 12 اینجا اومد و دو سال از واحدهاش رو در دانشگاه کارلتون کانادا قبول کردند.
    خیلی ممنونم ghlobe عزیز از راهنمایی های کاملتون . برای مدرک دانشگاهیمون کاری هست که اینجا باید قبل از رفتن انجام بدیم؟؟

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنونم ghlobe عزیز از راهنمایی های کاملتون . برای مدرک دانشگاهیمون کاری هست که اینجا باید قبل از رفتن انجام بدیم؟؟
    اصل و ترجمه رسمی مدارک و کارنامه با همه مهرهای مربوطه بعلاوه یک لیست offical course description رسمی برای تمام درسهایی که گذروندید حتما لازمه. بخش course description همین فروم رو برای اطلاعات بیشتر چک کنید. همه چیز حتما باید رسمی باشه (مهر دانشگاه، ترجمه رسمی و غیره).

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

جناب قلوب يك سوال در اين ارتباط دارم
    من Course description رشتم رو از سايت دانشگاه آزاد پيدا كردم كه مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي است، ولي بيش از 200 صفحه است و ترجمه رسمي همه صفحات اون حدود 600 هزار تومنه..در تاپيك هاي مختلف از دوستان بعضي از دوستان توصيه كردن كه همه صفحات اون رو مهر وزارت علوم بزنيم ( يا دانشگاه) و ببريم كانادا و همونجا فقط صفحاتي رو ترجمه كنيم كه دانشگاه و كالج مربوطه ازمون ميخواد..موافقين؟

اصل و ترجمه رسمی مدارک و کارنامه با همه مهرهای مربوطه بعلاوه یک لیست offical course description رسمی برای تمام درسهایی که گذروندید حتما لازمه. بخش course description همین فروم رو برای اطلاعات بیشتر چک کنید. همه چیز حتما باید رسمی باشه (مهر دانشگاه، ترجمه رسمی و غیره).
    ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

يك سوال ديگه ..
    من تو سايت بعضي از دانشگاه ها ديدم كه نوشته ريز نمرات و سوابق تحصيلي قبليتون بايد مستقيما از دانشگاه قبلي براي ما فرستاده بشه.. ميخواستم بپرسم براي كسايي كه PR دارن هم اينقدر سخت گيري ميشه يا ميشه توضيح داد كه من اومدم كانادا و همه مدارك دانشگاهي ام رو با ترجمه رسمي براتون آوردم و ديگه به دانشگاهم دسترسي ندارم؟؟؟
    ممنون ميشم دوستان با تجربه نظر بدن

سلام مجدد

ghlobe عزیز من هم همانند sepeher1208 سرفصل های رشته ام رو از سایت پیدا کردم ولی خوب مال من هم نزدیک به ۱۲۰ صفحه هست!!! واقعا باید ترجمه بشه همش؟؟؟!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)