صفحه 34 از 52 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    دوست عزیز از توضیحاتی که دادید ممنونم
    من هم دارم M.Eng رو بررسی می کنم.

در مورد اینکه فرمودید به M.ENG اسکالرشیپ تعلق نمی گیره آیا شما اطلاع دارید که می توان برای آن از کمک هزینه های ایالتی یا وام های شبیه به آن استفاده کرد؟
    بله برای هر دوره رسمی دانشگاهی یا کالج میتونید از وام دانشجویی استفاده کنید (بشرط داشتن شرایطش).

Junior Member

دوستان عزبز یه سوالی داشتم اینکه برای کسی که از اخرین مدرک تحصیلش(فوق لیسانس) 15 سال گذشته باشه گرفتن پذیرش برای فوق مجدد یا دکتری سخته یا فرقی نمیکنه؟ آیا قبل از مهاجرت بایستی توصیه نامه از اساتید تهیه کرد؟ با توجه به فاصله ای که بین تحصیل افتاده ممنون میشم راهنمایی کنین که قبل از رفتن چکار هایی باید کرد که اونجا ممکنه لازم بشه؟در ضمن دانشگاه من شریف بوده با معدل 15.6 آیا برای گرفتن فاند برای فوق معیار معدل لیسانمه یا فوق لیسانسم؟خیلی ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان من صنایع خوندم و انشاله تا چند ماهه دیگه کانادام ولی خیلی از رشته ام خوشم نمیاد به نظر دوستان هم رشته ای یا دوستان دیگه برای ادامه تحصیل رشته خودم رو بخونم موفق ترم یا برم یه رشته ذیگه بخونم یا برم فقط دوره های 6 ماهه فنی رو بگذرونم ؟در کدوم حالت راحتتر کار پیدا می شه ؟درمورد هزینه تحصیل و زندگی چطور با دانشجو بودن میشه این هزینه ها رو پوشش داد؟
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله برای هر دوره رسمی دانشگاهی یا کالج میتونید از وام دانشجویی استفاده کنید (بشرط داشتن شرایطش).
    شرایط عیر از شاغل نبودن چی هست؟
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Junior Member

دوستان سلام ،یه سوالی برای من پیش اومده من که الان 37 سالمه اگه بخوام لیسانس بخونم مونترال به نظر کار درستیه! تا درسم تمام بشه میشه حدود 41 سال اونوقت با این سن میشه کار پیدا کرد اونم تو رشته ای که تجربه ای توش ندارم میخوام کامپیوتر بخونم و با رشته و کارم در ایران مرتبط نیست !
    CSQ :2,2011
    FNF:3,2011

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط papillon نمایش پست ها
    دوستان سلام ،یه سوالی برای من پیش اومده من که الان 37 سالمه اگه بخوام لیسانس بخونم مونترال به نظر کار درستیه! تا درسم تمام بشه میشه حدود 41 سال اونوقت با این سن میشه کار پیدا کرد اونم تو رشته ای که تجربه ای توش ندارم میخوام کامپیوتر بخونم و با رشته و کارم در ایران مرتبط نیست !
    کامپیوتر یکی از رشته هایی است که درآن مدرک اهمیت کمی داره و مهارتهای فنی و تجربه خیلی مهمتره. اگر تا الان اصلا کار کامپیوتر نکردید و علاقه خاصی نداشتید خیلی توصیه نمیکنم از اول لیسانس بخوانید. اول سعی کنید دوره های کوتاه مدت در کالج و مراکز آموزش حرفه ای بگذرانید ببینید به این وسیله میتوانید کار بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ms of Computer engineering

سلام می خواستم سوال کنم برای کار برنامه نویسی نیاز هست حتما عضو انجمن مهندسین کبک باشیم ؟ و اینکه برای یک تازه وارد با داشتن مدرک برنامه نویسی مایکروسافت و همچنین سطح زبان فرانسه و انگلیسی خوب ، می شه کار پیدا کرد ؟ یا اینکه حتما باید یک دوره آموزشی رو در کبک گذراند ؟
    رشته کامپیوتر- ارسال مدارك 22/11/2010 ، فايل نامبر 10/3/2011 ،نامه درخواست مدرک زبان 17/10/2012, ارسال مدرک b2,b2) 20/1/2013)، نامه انتظار مصاحبه 2/4/2013 ، نامه عزل وکیل 17 می 2013 ،تاریخ مصاحبه : 9 اکتبر 2013 قبول - 9 اکتبر 2013 :CSQ ، فایل فدرال 13/12/11 !. آپدیت از پاریس: 2014/1/7 - مدیکال 2014/2/17

بچه منم یه سوال فوری داشتم کسی هست ؟

سلام دوستان من یک سوال داشتم. من الان در دانشگاه McGill دانشجو لیسانس هستم. چند روز پیش pass request شدم و از طریقه کبک هم اقدام کرده بودم. حالا سوال من این هستش که آیا بعد از گرفتن PR من بلافاصله کبک رزیدنت حساب میشم یا باید یک سال صبر کنم؟ تفاوته شهرییه این ۲ خیلی زیاده واسه همین خیلی مهمه که بدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitnake نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال داشتم. من الان در دانشگاه McGill دانشجو لیسانس هستم. چند روز پیش pass request شدم و از طریقه کبک هم اقدام کرده بودم. حالا سوال من این هستش که آیا بعد از گرفتن PR من بلافاصله کبک رزیدنت حساب میشم یا باید یک سال صبر کنم؟ تفاوته شهرییه این ۲ خیلی زیاده واسه همین خیلی مهمه که بدونم.
    شما بعد از دریافت کارت PR رزیدنت محسوب می شید , 1 سال که نه ولی فکر می کنم بین 3 تا 6 ماه طول می کشه تا کارت PR به دستت برسه

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)