صفحه 41 از 52 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    كداميك از دانشگاه هاي كبك براي كسي كه pr داره ،خوب وام ميدهد و شرايطش بهتر است؟
    دانشگاه که وام نمیدهد. وام را باید از بانک یا دولت بگیرید و به دانشگاه ارتباطی ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشگاه که وام نمیدهد. وام را باید از بانک یا دولت بگیرید و به دانشگاه ارتباطی ندارد.
    من شنیدم دانشگاههای فرانسه زبان ،کمک هزینه دانشجوئی خوب میدن ،کسی از چند و چونش و اینکه کدوم بهتر است خبر داره؟
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت هستم، 30 سال سن دارم و پنج سال سابقه کار و یه آیلتس آکادمیک 7. حالا با فرض اینکه ظرف چند ماهه آینده به عنوان مهاجر به تورنتو بیام:
    1-به نظرتون در رشته های فنی برای ورود به بازار کار کدوم بهتر هستش:
    گذروندن یه دوره تخصصی fast track حدوداً دو ساله و دارای co-op در یه کالج (مثلاً اتوماسیون صنعتی یا ساختمان در کالج centennial)
    در صورت امکان خوندن Master of Eng رشته خودتون
    در صورت عدم امکان به خاطر شرط معدل، پذیرش دوباره در مقطع لیسانس رشته خودتون با فرض waive کردن یه سری از واحد های درسی
    2-در مورد تغییر فلید کاری از مهندسی به فایننس در حالت کلی نظرتون به چه صورت هستش:
    به نظرتون اصلاً از لحاظ مالی و زمانی ارزشش رو داره این کار یا نه؟ با توجه به مهارت های زبانی یک فرد مهاجر و غیر native، کار کردن در این فیلد راحتتره یا رشته های فنی؟
    راه ورود به این فیلد به چه صورتی هستش؟ اگه پذیرش در مقطع مستر این رشته مقدور نباشه، به نظرتون بهتر این هستش که از یه دوره دو یا سه ساله کالج در این زمینه استفاده کرد یا یه لیسانس از یه دانشگاه معتبر در این زمینه گرفت؟
    3-اگه شانس این رو داشته باشم که یه بیزینس در حوزه ساخت و ساز منازل مسکونی راه بندازم، مثلاً شروع کار از renovation و به تدریج خود ساخت و ساز در یه بازه دو تا سه ساله، مفیدتر این هستش که چی بخونم و در کجا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت هستم، 30 سال سن دارم و پنج سال سابقه کار و یه آیلتس آکادمیک 7. حالا با فرض اینکه ظرف چند ماهه آینده به عنوان مهاجر به تورنتو بیام:
    گذروندن یه دوره تخصصی fast track حدوداً دو ساله و دارای co-op در یه کالج (مثلاً اتوماسیون صنعتی یا ساختمان در کالج centennial)
    در صورت عدم امکان به خاطر شرط معدل، پذیرش دوباره در مقطع لیسانس رشته خودتون با فرض waive کردن یه سری از واحد های درسی
    2-در مورد تغییر فلید کاری از مهندسی به فایننس در حالت کلی نظرتون به چه صورت هستش:
    به نظرتون اصلاً از لحاظ مالی و زمانی ارزشش رو داره این کار یا نه؟ با توجه به مهارت های زبانی یک فرد مهاجر و غیر native، کار کردن در این فیلد راحتتره یا رشته های فنی؟
    راه ورود به این فیلد به چه صورتی هستش؟ اگه پذیرش در مقطع مستر این رشته مقدور نباشه، به نظرتون بهتر این هستش که از یه دوره دو یا سه ساله کالج در این زمینه استفاده کرد یا یه لیسانس از یه دانشگاه معتبر در این زمینه گرفت؟
    3-اگه شانس این رو داشته باشم که یه بیزینس در حوزه ساخت و ساز منازل مسکونی راه بندازم، مثلاً شروع کار از renovation و به تدریج خود ساخت و ساز در یه بازه دو تا سه ساله، مفیدتر این هستش که چی بخونم و در کجا؟
    کلا بخاطر مسائل زبان رشته های فنی برای مهاجرین بهتر از رشته های غیرفنی است بخصوصکه شما تخصصش را هم دارید. همزمان هم دنبال کار بگردید و هم دوره های فنی کوتاه مدت مثل آنهایی که دوستان در تاپیک برق صنعتی و ساختمان پیشنهاد میکنند.

برای شروع کار رنوویشن و ساخت و ساز به خواندن چیزی احتیاج نیست. سرمایه لازم دارید و کار بلدی، و در صورت نداشتن سرمایه باید آشنایی پیدا کنید که مشغول این کار باشد و با همکاری با او شروع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    من یکی از اقوام نزدیکم 10 سال پیش رفت کانادا اون زمان لیسانس عمران از دانشگاه تهران با چند سال سابقه کار داشت، بعد رفت لیسانس مارکتینگ خوند 3 ساله از دانشگاه York و حالا بعد از چند سال در شرکت های معتبری چون Pringles . Duracell کار میکنه (من فقط ج اونقسمت از سوالت دربازه فاینانس دادم به نظر من تغییر فیلد به سمت رشته های بسیار جذاب بازار کار کانادا در صورت داشتن علاقه خیلی خوبه)
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

سلام به همگی
    من میخوام بعد از لندینگ در مونترال و گرفتن کارت pr برای دانشگاه اقدام کنم برای فوق لیسانس و میخوام الان از استادانم recommendation بگیرم.سوالم اینه که وقتی استادانم توصیه نامه نوشتن همینکه امضا کنند کافیه یا اینکه باید نامه مهر و موم شده باشه؟ مثلا بدم دانشگاه مهر و موم کنند یا خود استاد یا چطوری؟من اطلاعی در این مورد ندارم لطفا من رو راهنمایی کنید؟
    به امید پیروزی

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلام دوستان عزیز
    من برای ترم ژانویه و یا سپتامبر 2015 برای دانشگاه میخوام اقدام کنم. یعنی بعد از لند کردن در کانادا. سایت دانشگاههای مورد نظرم رو که چک کردم، نوشته شده بود که مدارک تحصیلی باید با پاکت مهر شده براشون ارسال بشه.
    1-من که میخوام از کانادا اقدام کنم چطور میتونم این مسئله رو حل کنم؟
    2- من برای دکتری میخوام اقدام کنم باید مدرک کارشناسی و ارشد هر کدام توی پاکتهای مهر شده دانشگاه محل دریافتشون ارسال بشن یا اینکه تمام مدارک با هم توی پاکت مهر شده دانشگاهی که ارشد گرفتم؟
    ممنون
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Junior Member

سلام
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. میخوام در کانادا رشته تیچینگ بخونم به نظرتون رشته خوبیه و آیا بازار کارش در کانادا بعد از اتمام تحصیلات خوبه؟
    تاريخ دريافت فايل نامبر کبک: 23/01/2011، اضافه شدن همسر : اکتبر 2012، مصاحبه: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال : آپریل 2013، درخواست آپدیت : آگوست 2013، دریافت مدیکال : سپتامبر 2013، ارسال مدیکال : 09 نوامبر 2013، PR: 13 may 2014

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf.s178 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. میخوام در کانادا رشته تیچینگ بخونم به نظرتون رشته خوبیه و آیا بازار کارش در کانادا بعد از اتمام تحصیلات خوبه؟
    اگر کار پیدا کنید خوب است ولی در انتاریو که بازار کارش تا حد زیادی اشباع شده بخصوص در رشته هایی مثل زبان، و بخاطر محدودیت بودجه الان استخدام معلمان هم محدود شده است. ایالتهای دیگر را چک کنید ببینید وضعیت چطورست.

ApplyAbroad Guru

بعد از اینکه قطعی شد از طریق دوستان و آشنایان با مراجعه به آموزش دانشگاه در ایران میتواند کارنامه انگلیسی را در پاکت دانشگاه تحویل گرفت و پست کرد. البته به شرطی که مدرکتان آزاد باشد و تعهد و بدهی نداشته باشید. وگرنه باید غیر رسمی بگیرید که شاید قبول نکنند
    ببخشید پاسخ در مورد دوستی بود که در خصوص ارسال کارنامه از ایران وقتی در کانادا اقدام میکنند پرسیده بودند...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)