صفحه 43 از 52 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط AriA_Ev نمایش پست ها
    سلام
    چند وقتیه که ویزای مهاجرتیمون اومده و چند ماه دیگه به تورنتو میایم...چند سوال

من اینجا فوق دیپلم (کاردانی) کامپیوتر نرم افزار گرفتم با معدل 18...میخواستم ببینم برای اپلای تو کالج یا دانشگاه میتونم ازش استفاده کنم یا نه؟ مثلا اینو به عنوان مدرک 2 ساله حساب کنن و بتونم ادامش بدم یا بعضی کرس هارو تطبیق بدن یا به عنوان پیشنیاز هایی که میخوان مثل زبان و ریاضی بتونم ازش استفاده کنم...اصلا مدرک کاردانی رو اعتباردهی میکنن؟

ضمن اینکه اگر کاردانیم قبول نشه با توجه به اینکه من بالای 21 سال هستم و بیش از 4 ساله که از دبیرستانم گذشته میتونم از سیستم دانشجوی بزرگسالشون استفاده کنم و امتحال ورودی بدم..در اون صورت به نظرتون نیاز هست از مدرک پیش دانشگاهیم استفاده کنم؟
    در کل اینکه چطوری وارد کالج یا دانشگاه بشی تفاوتی ایجاد میکنه؟ مثلا دانشجوهای بزرگسال از دانشجوهای معمولی جدا هستن؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون
    شما بايد براي ليسانس اقدام كنيد و برخي از واحدهاتون كه طبق نظر هر دانشگاهي متفاوته پذيرفته ميشود. ضمنا هزينه هم براي اكيوالانس دارد.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Senior Member

دوستان عزیز،
    یک سوال دارم. آیا این درسته که اگر دانشجویی حین تحصیل در کانادا با study permit اگر برای اقامت اقدام کنه و کارت PR روبگیره باز هم باید تا اتمام تحصیلش Study permit رو تمدید کنه حتی با وجود داشتن کارت PR?

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    یک سوال دارم. آیا این درسته که اگر دانشجویی حین تحصیل در کانادا با study permit اگر برای اقامت اقدام کنه و کارت PR روبگیره باز هم باید تا اتمام تحصیلش Study permit رو تمدید کنه حتی با وجود داشتن کارت PR?

ممنون
    خیر چنین چیزی نیست. شما وقتی PR شدید دیگر ویزای دانشجویی شما از اعتبار ساقط است.

سلام دوستان عزيز
    من به تازگي ويزاي مهاجرتي دريافت كردم و تصميم دارم بعد از مهاجرت به مونترال بورس از دانشگاه مك گيل يا كونكورديا دريافت كنم و در مقطع دكترا ادامه تحصيل بدم مي خواستم بدونم چه مراحلي رو بايد طي كنم؟
    ليسانس من حسابداري و فوق ليسانس من مهندسي صنايع مديريت سيستم و بهره وري بوده نمي دونم چه رشته اي رو اونجا مي تونم ادامه بدم؟اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد؟ رشته اي كه در اونجا از بازار كار مناسبي هم برخوردار باشه؟
    آيا همزمان با تحصيل مي شه كار كرد يا خيلي سنگينه؟
    پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bahara1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من به تازگي ويزاي مهاجرتي دريافت كردم و تصميم دارم بعد از مهاجرت به مونترال بورس از دانشگاه مك گيل يا كونكورديا دريافت كنم و در مقطع دكترا ادامه تحصيل بدم مي خواستم بدونم چه مراحلي رو بايد طي كنم؟
    ليسانس من حسابداري و فوق ليسانس من مهندسي صنايع مديريت سيستم و بهره وري بوده نمي دونم چه رشته اي رو اونجا مي تونم ادامه بدم؟اگر امكان داره من رو راهنمايي كنيد؟ رشته اي كه در اونجا از بازار كار مناسبي هم برخوردار باشه؟
    آيا همزمان با تحصيل مي شه كار كرد يا خيلي سنگينه؟
    پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم
    برای نحوه پذیرش و بورس تاپیک های مربوط به پذیرش از دانشگاهها را بخونید. گرفتن پذیرش به رزومه و نمره زبان و نمره GRE یا GMAT شما بستگی دارد.
    یک تاپیک هم در مورد پذیرش در رشته های مدیریت و بیزینس اسکول ها هست که روی همین فروم بگردید پیدا میکنید. دکترا خواندن فقط برای پیدا کردن کارهای آکادمیک مفید است.

سلام

یه سوال فوری دارم

من با ویزای ویزیتوری ( همراهی همسرم) در کانادا هستم. درسم از اسپرینگ شروع میشه و میخوام برای استادی پرمیت اپلای کنم. کسی رو میشناسید که شرایط مشابه داشته باشه؟ شنیدم که اجازه اپلای آنلاین برای استادی پرمیت ندارم و باید از کشور خارج بشم تا بتونم اپلای کنم.

خیلی ممنون میشم اگر بتونید کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazabihi نمایش پست ها
    سلام

یه سوال فوری دارم

من با ویزای ویزیتوری ( همراهی همسرم) در کانادا هستم. درسم از اسپرینگ شروع میشه و میخوام برای استادی پرمیت اپلای کنم. کسی رو میشناسید که شرایط مشابه داشته باشه؟ شنیدم که اجازه اپلای آنلاین برای استادی پرمیت ندارم و باید از کشور خارج بشم تا بتونم اپلای کنم.

خیلی ممنون میشم اگر بتونید کمک کنید
    نه نیازی نیست از کشور خارج بشوید. میتوانید آنلاین برای گرفتن استادی پرمیت اقدام کنید.

سلام به همه ... چند تا سوال دارم خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید:

1-اگه چند سال از کارشناسی گذشته باشه ..اون LOR دیگه معنایی پیدا میکنه؟وقتی این همه فاصله میفته من که احتمالا با ویزای pr وارد بشم و می خوام مستر بخونم ( برای بالا بردن شانس پیدا کردن کار تخصصی) LOR از اساتیدی که 7 ساله ندیدمشون معنایی داره که برم دنبالش؟

آیا استان BC هم برنامه ای مشابه osap انتاریو داره؟
    3- آیا برای همون osap باید مینیمم 1 سال رو در انتاریو اقامت کرده باشیم تا واجد شرایط بشیم؟
    4- آیا اگه تو حساب بانکیمون پول زیادی باشه osap میدن ؟
    5- کردیت خوب داشته باشیم بهتره برای osap ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون لینک این رشته:http://www.dawsoncollege.qc.ca/progr...gram-home-page
    سلام دوست عزیز
    می دونم خیلی از تاریخ این نوشته تون میگذره ولی اگه هنوز اینجا سر می زنید میخواستم بدونم رشته ی مورد نظرتون رو تو کالج داوسون ثبت نام کردید؟
    در این صو.رت شهریه تون رو چجوری حساب کردن؟
    آیا تحصیل تو این دوره ها اینطوری که بروشور رشته میگه رایگانه؟
    ممنونم اگه دوستان دیگه هم اطلاعاتی دارن راهنمایی کنند.

با سپاس

پیش فرض پاسخ : تحصيل براي مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram27 نمایش پست ها
    در کانادا چند سازمان وجود دارد که شما از آنها باید درخواست معادل سازی مدرک داشته باشید و حدود 100 دلار هزینه می گیرند و اطلاعات تحصیلی شما را می گیرند و خودشان با دانشگاه یا محل تحصیل شما مکاتبه می کنند و معمولا" دانشگاه شما جواب آنها را مهر و موم شده به هزینه شما برایشان ارسال می کند و یا اینکه می توانید پاکت را دستی از دانشگاه بگیرید و ارسال کنید . سپس آن سازمانهای کانادایی مدارک تحصیلی شما را بررسی و سپس معادل سازی مدرک می کنند و به شما می گن مدرک شما معادل چه مدرکی تو کانادا هستش و همان گواهی برای شما مثل مدرک می ماند و می توانید ادامه تحصیل بدهید.
    دوستان میخواستم بدونم برای تحصیل تو کالج های کبک هم باید مدرک تحصیلی رو از طریق وس ارزیابی کرد؟
    من البته یک بار از پروسه فدرال این ارزیابی رو انجام داده ام بیشتر میخواستم برای همسرم بدونم.
    ایشون کاردانی (فوق دیپلم) حسابداری دارن.
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)