صفحه 50 از 52 نخستنخست ... 40414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط ImForex نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، با توجه به معدل های کم احتمال بالایی میشه داد برای پذیرفته شدن ؟ در صورت پذیرفته نشدن چه کاری میشه انجام داد تا وارد دانشگاه شد ؟

سوال بعدی اینکه از وام میشه استفاده کرد ایا ؟

ممنون از وقتی که میگذارید
    باید اپلای کنید و ببینید پذیرفته میشوید یا نه. طبعا متناسب با معدلتان باید رشته و دانشگاههای پایینتری را انتخاب کنید. وام هم بسته به استانی که در آن هستید میتوانید بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید اپلای کنید و ببینید پذیرفته میشوید یا نه. طبعا متناسب با معدلتان باید رشته و دانشگاههای پایینتری را انتخاب کنید. وام هم بسته به استانی که در آن هستید میتوانید بگیرید.
    ممنون از زماني كه ميزاريد، ghlobe جان اگر ديپلم اونجا رو بگيرم چه تاثيري داره ؟ (ايا تو adult school بايد برم با ٢٦ سال سن و اينكه به چه صورت هست)

ApplyAbroad Guru

ممنون از زماني كه ميزاريد، ghlobe جان اگر ديپلم اونجا رو بگيرم چه تاثيري داره ؟ (ايا تو adult school بايد برم با ٢٦ سال سن و اينكه به چه صورت هست)
    متاسفانه در این مورد اطلاع دقیقی ندارم.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

ممنون دوست عزیز، با توجه به معدل های کم احتمال بالایی میشه داد برای پذیرفته شدن ؟ در صورت پذیرفته نشدن چه کاری میشه انجام داد تا وارد دانشگاه شد ؟

سوال بعدی اینکه از وام میشه استفاده کرد ایا ؟

ممنون از وقتی که میگذارید
    من میدونم و خودم از استادا شنیدم که حتی اگر معدلتون پایین هم باشه دانشگاه تلاش میکنه که هرطور شده شمارو وارد دانشگاه کنه و با اسکالرشیپ های کم و تی ای یه جورایی بتونن شهریه رو کاور کنن. حالا درمورد وام خیلی مطمئن نیستم ولی یکی از دوستان ما میدونم osap گرفته و همچنین فاند اسکالرشیپ ولی اون معدلش اینا بد نبوده.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

دوستان یک سوال. شنیدم برای Osap حساب بانکی چک میشه که مطمئن بشن به کمک هزینه نیاز دارید.آیا حد مشخصی برای موجودی حساب وجود داره؟ و اگه پول تو حساب همسر باشه چطور.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط aghazi نمایش پست ها
    دوستان یک سوال. شنیدم برای Osap حساب بانکی چک میشه که مطمئن بشن به کمک هزینه نیاز دارید.آیا حد مشخصی برای موجودی حساب وجود داره؟ و اگه پول تو حساب همسر باشه چطور.
    فکر نکنم ها... چون دوستان ما وضعشون خیلی هم خوب بوده و osap گرفتن هرسال. باز دوستان بگن تا ما هم مطمئن بشیم ممنون میشیم.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

سلام دوستان کسی اینجا هست که csq گرفته باشه و در دانشگاه کنکوردیا مشغول به تحصیل باشه راجع به بورس و وامش می خواستم سوال کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    George Brown - Business Accounting

سلام
    من پی آر هستم، میخوام برم تورنتو و کالج مدرک diploma بگیرم. از کالج ها هم Humber و Seneca و Centennial رو انتخاب کردم! رشته های متفاوت! در مورد چندتا چیز سوال داشتم:
    ۱. اگر سالی ۳۲۰۰ دلار شهریه باشه به نظرتون کالج خودش چقد وام میده؟
    ۲. برای زندگی هم هزینه ای درنظر میگیرن؟
    ۳. ارزونترین حالی که میتونم برای جای زندگی پیدا کنم چیه؟ چون میدونم که خوابگاه گرونه و اینکه هزینه ی جا از چقدر شروع میشه؟
    ۴. اگر بخوام برای سپتامبر اقدام کنم، بهتره چند روز قبل تر برم تورنتو؟ یکماه قبل تر یا بیشتر؟

Senior Member reza1532 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بشرط داشتن رزومه مناسب هر دو کار را میتوانید انجام بدهید. روش لیسانس مجدد طولانی تر است ولی در صورتی که امکان کارآموزی با حقوق در حین تحصیل را داشته باشد برای اخذ تجربه کانادایی مفید است.
    در مقطع لیسانس فاند وجود ندارد. برای مستر هم بستگی به رزومه تان دارد.
    سلام ،
    براي مستر شيمي تو البرتا يا دانشگاه كلگري حداقل واسه رشته شيمي و فارق از اينكه از چه دانشگاهي تو ايران فارغ التحصيل شده باشي معدل نبايد زير ١٥ باشه و در ضمن ايلتس ٧.٥ هم ميخوان!
    یه روز اومدی یه روزم میری , به همین سادگی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IC - Herzing College

تا اونجایی که من میدونم بیشتر از دارایی ها مثل خونه یا ماشین، درآمد شما و هزینه زندگی شما (تعداد افراد خانواده و درآمد همسر) میتونه موثر باشه ولی اصلا قبل از اینکه بخوایین یه این مسئله فکر کنین باید رشته و موسسه آموزشی خودتون رو انتخاب کنین. دریافت OSAP منوط به اینه که دوره مورد نظر شما اصلا مورد پوشش OSAP باشه یا نه. توی این موسسات بخش آموزش میتونه بر اساس شرایط شما حتی میزان مبلغی رو که OSAP به شما میده رو با تقریب خیلی خوبی به شما اعلام کنه بنا براین بهتره که با کالح خودتون تماس بگیرین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)