صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fluidmechanic-hvac

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

ا سلام

من قراره به زودی وارد کانادا بشم. از طریق skilled worker ویزا گرفتم و 3 ماه پس از ورود pr خواهم گرفت. لیسانس تاسیسات دارم از دانشگاه آزاد.

اولا فرق بین DESS و BDI چیه؟ هر کدوم چقدر زمان میبرند؟

ثانیا این مورد شامل من میشه یا نه ؟
    les étudiants internationaux ne peuvent pas faire de demande d'admission aux microprogrammes de 2e cycle.

با تشکر

Junior Member

سلام من به زودی قراره لند کنم.الان ترم 6 کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه دولتی هستم.فقط سوالی داشتم اینکه در صورتی که درسم را تمام نکنم و به کانادا بیام آیا باید از اول پیش دانشگاهی را شروع کنم؟یا ممکن است واحد هامو قبول کنن؟معدل پایینی هم دارم و معاف از خدمت.کلا میخوام بدونم میصرفه درسم را تموم کنم یا نه؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان من لیسانس دانشگاه آزاد شهرستان با معدل زیر 14 دارم ، آیا میتونم بعد از لند دانشگاهی رو پیدا کنم که برای فوق ادامه تحصیل بدم ؟ آیتلس 7 هم دارم ، رزومه کاری خیلی خوبی هم دارم ، فاند و وام و ... هم نمیخوام ، فقط دانشگاهی هست که لیسانسم رو قبول کنه؟

Banned

سلام
    انگار کسی جواب نمیده

من یه سوال دارم میخوام از خوداشتغالی اقدام کنم و برم
    و بعد رسیدن برم کالج
    میگن وام و بورس داره و رایگانه و بورس و وام هم کمک به زندگی فرده
    من دیپلمم و میخوام کالج کابینت سازی و چوب رو برم نمیدونم چجوری دوره هاش
    و شهریه اش
    و اینکه بعد پایان دوره کار خوب هست یا خیر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hopian نمایش پست ها
    سلام من به زودی قراره لند کنم.الان ترم 6 کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه دولتی هستم.فقط سوالی داشتم اینکه در صورتی که درسم را تمام نکنم و به کانادا بیام آیا باید از اول پیش دانشگاهی را شروع کنم؟یا ممکن است واحد هامو قبول کنن؟معدل پایینی هم دارم و معاف از خدمت.کلا میخوام بدونم میصرفه درسم را تموم کنم یا نه؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه.
    بهتر است کارشناسی را تمام کنید و در صورت تمایل به تحصیل برای ارشد اقدام کنید. هزینه های کارشناسی بالا و امکان اخذ فاند و کمک هزینه وجودندارد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام،
    برای کسانی که مقیم کانادا هستند و این براشون ممکن نیست که برن ایران و مدارک را بدند دانشگاه برای دانشگاه مورد نظر مهمر و موم شده بفرسته...میتوانند مدارک ترجمه شده با مهر دادگستری و وزارت خارجه را خودشون بدون مهمر و موم با ریز نمرات ببرن دتنشگاه مورد نظر در کانادا و اصل مدرک را هم بهشون نشون بدهند ؟
    هیچ راهی به غیر از این نیست ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاراهنمايي كنيد

سلام
    من تا چند ماه آینده وارد کانادا میشم(از اسکیل ورکر اقدام کردم و پی آر میگیرم بعد از ورودم)
    اینطور که شنیدم بدون مدرک کانادایی کار پیدا کردن سخته
    سوالم اینه که با توجه به اینکه من لیسانس عمران دارم برای ادامه ی تحصیل در مقطع فوق میتونم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم؟
    و اینکه با توجه به بازار کار کانادا اگه رشته ی دیگه ای بخوام بخونم که احتمال کار پیدا کردنش بیشتر باشه آیا این کار منطقیه؟؟؟
    ضمنا یه جایی خوندم که دوره هایی به نام co-up هست که در حین تحصیل میتونم کاراموزی کنم که هم حقوق بگیرم و هم سابقه کار کانادایی به دست بیارم.اگه لینکی هست که در این مورد اطلاعاتی به من بده ممنون میشم بهم بدید.

ضمن تشکر از بحثهای خوبی که در این قسمت انجام شده , با درنظر گرفتن این شرایط در مقطع PHD برای فردی که PR داره اگه ممکنه به سوالهای زیر جواب بدین

1.ایا گرفتن پذیرش ازدانشگاه در مقطع PHD برای فرد PR بازم وابسته به تایید استاد و داشتن مقالات علمی متعدد هست (حتی اگر فاند نخواد )؟(چون می تونه از برنامه های حمایتی استانی استفاده کنه)
    2.ایا امکان گرفتن فاند دانشگاه و وامهای حمایتی استانی همزمان وجود داره؟
    3.ایا پذیرش در مقطع PHD برای فرد PR نسبت به دانشجوی International خیلی اسونتره؟

با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Desertroses نمایش پست ها
    ضمن تشکر از بحثهای خوبی که در این قسمت انجام شده , با درنظر گرفتن این شرایط در مقطع PHD برای فردی که PR داره اگه ممکنه به سوالهای زیر جواب بدین

1.ایا گرفتن پذیرش ازدانشگاه در مقطع PHD برای فرد PR بازم وابسته به تایید استاد و داشتن مقالات علمی متعدد هست (حتی اگر فاند نخواد )؟(چون می تونه از برنامه های حمایتی استانی استفاده کنه)
    2.ایا امکان گرفتن فاند دانشگاه و وامهای حمایتی استانی همزمان وجود داره؟
    3.ایا پذیرش در مقطع PHD برای فرد PR نسبت به دانشجوی International خیلی اسونتره؟

با تشکر

1- نه فقط برای PhD بلکه در مقطع MSc هم باید مراحل پذیرش و جلب نظر استاد طی بشه، چرا که این فرایند پزوهش محور رقابتی محسوب میشه. اما برای موارد مربوط به "مستر کورس محور"که پایان نامه ندارند یا برای لیسانس ، دانشگاه به وجود مینیم هایی رضایت میده و پذیرش صادر میشه. بنابراین کانادایی بودن یا مقیم بودن بودن دلیلی برای دور زدن پروسه پذیرش از یک دانشگاه کانادایی نیست.

2- برای افراد مقیم هم مثل همه امکان گرفتن فاند هست و همینطور دریافت وام تحصیلی. ضمن اینکه شهریه هم بسیار کمتر از اینترنشنال ها محاسبه میشه در اکثر استانها در این مورد. (در انتاریو کمتر از نصف شهریه یک اینترنشنال)

3- خیر. فرصت های بیشتری در اختیار هست اما در صورت وجود ضعف تحصیلی این پروسه "آسان" نمیشه. امروزه خیلی از اینترنشنال ها هم به دلایل مهاجرتی با ساپورت مالی شخصی همچنان در رقابت مواردی که فاند کافی وجود نداره هم باقی میمونند!! و این برای اساتید و دانشگاهها شرایط رقابتی رو برای خیلی از رشته ها داغ نگه میداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    بنده تقریبا اقامت دائمم جور شده و قصد دارم اونجا ادامه تحصیل بدم رشتم عمران و معدلم لیسانسم 14.5 دانشگاه دولتی و آیلتس 6 دارم که داره اکسپایر میشه، میخوام بدونم باید حتما دوباره آزمون آیلتس بدم یا بدون اون و گذروندن یه دوره زبان میشه پذیرش برای فوق لیسانس گرفت از دانشگاههای کانادا؟ و اینکه احتمال فاند گرفتن چقدر هست با شرایط من؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)