صفحه 6 از 52 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیلات پس از مهاجرت به کانادا

دوستان کسی میدونه که دانشگاههای کانادا آیلتس جنرال هم برای ادامه تحصیل قبول میکنن یا فقط باید آیلتس آکادمیک داشته باشیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط manaa نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که دانشگاههای کانادا آیلتس جنرال هم برای ادامه تحصیل قبول میکنن یا فقط باید آیلتس آکادمیک داشته باشیم؟
    مانای عزیز این دیگه چه سوالیه.... خوب خودت برو به سایت دانشگاه‌های مورد نظرت چک کن.... مگه کلیتی در این زمینه می‌تونه وجود داشته باشه؟؟ یا اگر می‌خوای این طوری بپرسی" کسی هست که دانشگاهی تو کانادا یا ... بشناسه که آیلتس جنارل قبول کنه به من خبر بده" این معقوله ولی نه مطمئن تو این پست.... تو باید تو پست ادامه تحصیل بری نه تحصیلات پس از ماجرت که زیر شاخه‌ی مهاجرته!
    من از این در عجبم چرا بعضی دوستان واقعا به کلیت سوالی که می‌پرسن فکر نمی‌کنن؟!
    من 4 تا دانشگاه رو بررسی کردم برای خودم تا اونجا که یادم میآد همشون آکادمیک می‌خوان یا تافل. کالگری، مک‌گیل، ادمونتون و تورنتو رو من بررسی کردم.
    البته بنا به رشته قضیه ممکنه سخت‌تر هم بشه.
    شاد باشی
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي

سلام به همه دوستان من يك سئوال داشتم من براي كبك اقدام كردم و مصاحبه هم قبول شدم مي خواستم ببينم كسي در مورد دوره هاي كوتاه مدت و كالج توي مونترال اطلاعي داره و ميشه از اينجا اقدام كرد؟ و در صورت داشتن اقامت براي اين دوره ها كمك هزينه ميدن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_ نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما

در مورد استرس میفهمم چی میگی

من دارم به این فکر میکنم بعد از اینکه رفتم اونجا چه جوری گذران زندگی کنم

شندیم متوسط حقوق برای یه مهندس، 5000 دلاره
    من فقط تجربیات دوستانی رو که چند وقته کانادا هستن رو نقل قول می کنم:
    تقریبا برای کار مهندسی یا تخصصی حتما حتما باید یا یه مدرک دانشگاهی از اونجا بگیرید یا یه مدرکه معتبر از دانشگاههای آمریکای شمالی،اروپای غربی داشته باشین ویا اینکه یه سری امتحانهای تخصصی را پاس کنید ویا دوره تخصصی بگذرونین و آخرین راه گذروندن دوره مثل کارآموزی و کارورزیه که طولانی هست
    حقوق متوسط مهندسین هم با توجه به موارد فوق و رشته تحصیلی متفاوته مثلا اول کار(کاراموزی) حدود 3000-3500 دلاره ولی به محضه اینکه دوره تموم بشه (یک تا دو سال) میشه مثلا 5000 تا و بعد از یکی دو ساله دیگه می شه 6000 تا البته استان به استان هم شرایط متفاوته
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط younes77 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من يك سئوال داشتم من براي كبك اقدام كردم و مصاحبه هم قبول شدم مي خواستم ببينم كسي در مورد دوره هاي كوتاه مدت و كالج توي مونترال اطلاعي داره و ميشه از اينجا اقدام كرد؟ و در صورت داشتن اقامت براي اين دوره ها كمك هزينه ميدن؟
    تا وقتی PR نداشته باشین حتی نمی تونین عضو بشین چه برسه به ثبت نام در دوره در بعضی از انجمن ها حتی تعیین سطح زبان بخصوص فرانسه هم تو بعضب انجمن ها اجباریه
    ویرایش توسط Kazy : November 22nd, 2010 در ساعت 01:52 AM
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    مانای عزیز این دیگه چه سوالیه.... خوب خودت برو به سایت دانشگاه‌های مورد نظرت چک کن.... مگه کلیتی در این زمینه می‌تونه وجود داشته باشه؟؟ یا اگر می‌خوای این طوری بپرسی" کسی هست که دانشگاهی تو کانادا یا ... بشناسه که آیلتس جنارل قبول کنه به من خبر بده" این معقوله ولی نه مطمئن تو این پست.... تو باید تو پست ادامه تحصیل بری نه تحصیلات پس از ماجرت که زیر شاخه‌ی مهاجرته!
    من از این در عجبم چرا بعضی دوستان واقعا به کلیت سوالی که می‌پرسن فکر نمی‌کنن؟!
    من 4 تا دانشگاه رو بررسی کردم برای خودم تا اونجا که یادم میآد همشون آکادمیک می‌خوان یا تافل. کالگری، مک‌گیل، ادمونتون و تورنتو رو من بررسی کردم.
    البته بنا به رشته قضیه ممکنه سخت‌تر هم بشه.
    شاد باشی
    واقعیتش من خیلی در این زمینه تحقیق نکردم ولی دیدم که خواستن مدرک آیلتس و تافل در دانشگاه های مختلف فوق العاده متفاوته و نمرات درخواستی هم متفاوته و از همه جالبتر دانشگاه هایی هم در کانادا وجود دارند که حتی هیچ مدرک زبانی هم نمی خوان !!!! که خود این دیگه از عجایبه و اگر یکی از همکارانه خودم به همین صورت فاند دکترا نگرفته بود باور نمی کردم

Junior Member judi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur de chimi

سلم دوستان
    من تازه شروع کردم واسه مهاجرت کبک اقدام کنم. اما می خوام توی یکی از دانشگاههای کبک(ترجیحا MCGill) اما تو فروم های مختلف خوندم که اگه آفیسر بفهمه که می خوای اونجا بری و درس بخونی اثر منفی داره.
    1- با توجه به اینکه وقتی ویزامون اومد 9 ماه وقت داریم که ایران رو ترک کنیم، کسی می دونه apply واسه دانشگاه توی این مدت هم غیر قانونی؟
    2- آیا مدارکمون رو باید برای ارزشیابی به کانادا بفرستیم بعد بفرستیم دانشگاه؟ یا مثل بچه هایی که از اینجا اقدام می کنن مئ=دارکمون رو بفرستیم؟
    ممنون
    ارسال مدارک 17/3/2011 - دریافت 20/3/2011- شماره پیگیری 29/6/2011- نامه رسید مانی اوردر 30/7/2011
    فایل نامبر -27/06/2011

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    واقعیتش من خیلی در این زمینه تحقیق نکردم ولی دیدم که خواستن مدرک آیلتس و تافل در دانشگاه های مختلف فوق العاده متفاوته و نمرات درخواستی هم متفاوته و از همه جالبتر دانشگاه هایی هم در کانادا وجود دارند که حتی هیچ مدرک زبانی هم نمی خوان !!!! که خود این دیگه از عجایبه و اگر یکی از همکارانه خودم به همین صورت فاند دکترا نگرفته بود باور نمی کردم
    میشه بگید دانشکاهی که دوستتون رفته اسمش چیه؟ ممنون میشم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    میشه بگید دانشکاهی که دوستتون رفته اسمش چیه؟ ممنون میشم

پلی تکنیک مونترال

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط judi نمایش پست ها
    سلم دوستان
    من تازه شروع کردم واسه مهاجرت کبک اقدام کنم. اما می خوام توی یکی از دانشگاههای کبک(ترجیحا MCGill) اما تو فروم های مختلف خوندم که اگه آفیسر بفهمه که می خوای اونجا بری و درس بخونی اثر منفی داره.
    1- با توجه به اینکه وقتی ویزامون اومد 9 ماه وقت داریم که ایران رو ترک کنیم، کسی می دونه apply واسه دانشگاه توی این مدت هم غیر قانونی؟
    2- آیا مدارکمون رو باید برای ارزشیابی به کانادا بفرستیم بعد بفرستیم دانشگاه؟ یا مثل بچه هایی که از اینجا اقدام می کنن مئ=دارکمون رو بفرستیم؟
    ممنون
    شما که می خواین اینقدر صبر کنید بعد از گرفتن PR اقدام کنید خوب تا توی هزینه های دانشگاه هم کلی صرفه جویی کنید چون شهریه های دانشگاه برای رزیدنت ها یک سوم تا یک چهارم خارجی هاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)