صفحه 8 از 52 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

پیش فرض پاسخ : تحصیلات پس از مهاجرت به کانادا

دوستان دانشگاههای فرانسوی زبان در کبک در چه سطحی هستند و آیا نسبت به انگلیسی زبان پایینترن و چه حصوصیاتی دارن این دو ؟ به نظر شما کسی که فرانسه و انگلیسی رو بلده بهتره کدوم دانشکاه بره
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    دوستان دانشگاههای فرانسوی زبان در کبک در چه سطحی هستند و آیا نسبت به انگلیسی زبان پایینترن و چه حصوصیاتی دارن این دو ؟ به نظر شما کسی که فرانسه و انگلیسی رو بلده بهتره کدوم دانشکاه بره
    معلومه در حالت کلی دانشگاه انگلیسی زبان بین المللی تره و بهتر
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    من ازتعدادی ازدوستانم که درکبک هستند سوال کردم .باتوجه به اینکه ایالت کبک تعصب خاصی روی زبان فرانسه دارد گویا امکانات عالی برای دانشگاههای فرانسه زبان وجوددارد.ضمن اینکه چنانچه شماازطریق مهاجرت اقدام کرده باشید برای ادامه تحصیل نیاز به ارایه مدرک معتبر برای زبان فرانسه ندارید فقط ممکن است نیاز به گذراندن چند واحد زبان فرانسه داشته باشید(البته بایستی زبان فرانسه رابدانید) واین درحالی است که دانشگاه انگلیسی زبان معمولا برای ادامه تحصیل آیلتس آکادمی میخواهد.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    من ازتعدادی ازدوستانم که درکبک هستند سوال کردم .باتوجه به اینکه ایالت کبک تعصب خاصی روی زبان فرانسه دارد گویا امکانات عالی برای دانشگاههای فرانسه زبان وجوددارد.ضمن اینکه چنانچه شماازطریق مهاجرت اقدام کرده باشید برای ادامه تحصیل نیاز به ارایه مدرک معتبر برای زبان فرانسه ندارید فقط ممکن است نیاز به گذراندن چند واحد زبان فرانسه داشته باشید(البته بایستی زبان فرانسه رابدانید) واین درحالی است که دانشگاه انگلیسی زبان معمولا برای ادامه تحصیل آیلتس آکادمی میخواهد.
    کسی که می خواهد مهاجرت کند اگر توانایی گرفتن آیلتس 6.5رادر این چند سال انتظار دوره مهاجرت کسب نکرده بهتر است در همین ایران بماند .
    بورس و کمک هزینه دانشگاههای فرانسوی زبان کبک خب است ولی رنکینگ آنها کجا و دانشگاههایی مثل مک گیل کجا!
    بعلاوه همیشه موقعیتهای کاری و کرسیهای استادی برای تحصیلات انگلیسی زبان بسیار بیشتر است تا زبان فرانسوی که محدود به چند کشور خاص است.
    2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل در مقطع undergraduate برای یک مهاجر در کانادا

با سلام
    ما با گرفتن کارت PR به مونترال میخواهیم بریم .
    سوال من این هست که خوندن زبان فرانسه و انگلیسی در دانشگاه های مونترال هزینه اش چقدر هست ؟ من شنیدم در صورتی که PR داشته باشید در مونترال هزینه ای برای خوندن لیسانس زبان فرانسه از شما نمیگیرن . آیا این درسته ؟ زبان انگلیسی چطور ؟

با تشکر

Junior Member

سلام من CSQ گرفتم و میخوام به محض اینکه رفتم کبک ادامه تحصیل بدم دو تا سوال دارم 1- من تمام صفحات این تاپیک رو خوندم یه جا خوندم که برای اینکه بتونم از امتیازات رزیدنسی برای ادامه تحصیل تو کبک استفاده کنم باید یک سال اونجا مقیم باشم و جای دیگه خوندم که به محض گرفتن PR (که معمولا 4 هفته بیشتر نمی گذره) میتونم از امتیازات یک رزیدنت برای ادامه تحصیل استفاده کنم.کدومش درسته؟یک سال یا به محض گرفتن PR? 2-از کجا می تونم لیست و رنکینگ دانشگاههای فرانسه زبان کبک رو داشته باشم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط lily_r نمایش پست ها
    سلام من CSQ گرفتم و میخوام به محض اینکه رفتم کبک ادامه تحصیل بدم دو تا سوال دارم 1- من تمام صفحات این تاپیک رو خوندم یه جا خوندم که برای اینکه بتونم از امتیازات رزیدنسی برای ادامه تحصیل تو کبک استفاده کنم باید یک سال اونجا مقیم باشم و جای دیگه خوندم که به محض گرفتن PR (که معمولا 4 هفته بیشتر نمی گذره) میتونم از امتیازات یک رزیدنت برای ادامه تحصیل استفاده کنم.کدومش درسته؟یک سال یا به محض گرفتن PR? 2-از کجا می تونم لیست و رنکینگ دانشگاههای فرانسه زبان کبک رو داشته باشم. مرسی
    وقتی پی آر بگیرین مقیم دائم محسوب میشید.
    2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    کسی که می خواهد مهاجرت کند اگر توانایی گرفتن آیلتس 6.5رادر این چند سال انتظار دوره مهاجرت کسب نکرده بهتر است در همین ایران بماند .
    بورس و کمک هزینه دانشگاههای فرانسوی زبان کبک خب است ولی رنکینگ آنها کجا و دانشگاههایی مثل مک گیل کجا!
    بعلاوه همیشه موقعیتهای کاری و کرسیهای استادی برای تحصیلات انگلیسی زبان بسیار بیشتر است تا زبان فرانسوی که محدود به چند کشور خاص است.
    البته خدمت شمابایدعرض کنم که در دانشگاه مک گیل برخی رشته ها ازجمله MBA که یک دوره مشترک بادانشگاه HEC است این رشته دوزبانه است یعنی بعضی ازدروس eng وبعضی fr میباشد. ضمنا دوست عزیز اینکه همیشه موقعیت های کاری وکرسیهای استادی برای تحصیلات انگلیسی زبان بیشتراست متاسفانه دراستان کبک جایگاهی ندارد.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    البته خدمت شمابایدعرض کنم که در دانشگاه مک گیل برخی رشته ها ازجمله MBA که یک دوره مشترک بادانشگاه HEC است این رشته دوزبانه است یعنی بعضی ازدروس eng وبعضی fr میباشد. ضمنا دوست عزیز اینکه همیشه موقعیت های کاری وکرسیهای استادی برای تحصیلات انگلیسی زبان بیشتراست متاسفانه دراستان کبک جایگاهی ندارد.
    منظور من موقعیتها و فرصتهای بیشتر در محیط های بین المللی مشتمل بر 194کشور جهان بود بدیهی است که یک استان خاص و چند کشور معدود از این قضیه مستثنی هستند و فرمایش شما وقتی کارآیی دارد که فرد همه عمر خود را بخواهد در کبک سپری کند.
    درضمن شما برای پاس کردن حتی یکدرس نیاز به درک مطلب و مهارت عالی در اسکیلهای ریدینگ و رایتینگ و لسنینگ و اسپیکینگ زبان انگلیسی دارید.ولو اینکه غیر از آن درس مابقی فرانسوی باشند و صورت مساله عوض نمی شود.
    2014

Junior Member

سلام دوستای خوبم
    من دو تا سوال دارم
    1-کسی می دونه برای ورود به دانشگاه مونترالدر سطح فوق لیسانس مدرک فرانسه می خوان یا نه؟
    2- من لیسانس مهندسی نرم افزارم .کسی می دونه با توجه به این لیسانس در چه رشته هایی می تونم ادامه تحصیل بدم؟یا ادرسی هست که برم سرچ کنم.توی سایت دانشگاه مونترال رفتم ولی چیزی پیدا نکردم.راستش هنوز خودم هم نمی دونم چی بخونم!
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)