صفحه 9 از 52 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 519

موضوع: تحصیل بعد از اقامت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیلات پس از مهاجرت به کانادا

سلام
    لینکی که فرستادین کار نمی کنه.منظور خیلی از بچه ها از پرسیدن این سوال(مدرک می خوان یا نه) اینه که اگه مدرک بخوان میشه تا اومدن مدیکال مدرک رو بگیریم .

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

ببینید منظور من از مطرح کردن این سوال فقط جنبه سطح دانشگاه مطرح بود شما میای از یه دانشگاه مدرک میگیری و اون دانشگاه زبانش فرانسوی یا هر چیز دیگه اصلا فارسی.. این دلیل نمیشه در سطح بین الملل حرفی نداشته باشید شما به هر حال به زبان انگلیسی مسلط هستید یا میشید اهمیت زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست چیزی که مهمه به نظرم امکانات دانشگاه صرفا برای ارتقای سطح علمی و تماس مستقیم با صنعت کشور و پیشرفت عملی و کاربردی در رشته تخصیلیه به نطر شما با وجود توجه بیشر به دانشگاههای فرانسوی زبان کسی مثل من با این تفکر چه کاری کنه بهتره
    26-02-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lily_r نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم
    من دو تا سوال دارم
    1-کسی می دونه برای ورود به دانشگاه مونترالدر سطح فوق لیسانس مدرک فرانسه می خوان یا نه؟
    2- من لیسانس مهندسی نرم افزارم .کسی می دونه با توجه به این لیسانس در چه رشته هایی می تونم ادامه تحصیل بدم؟یا ادرسی هست که برم سرچ کنم.توی سایت دانشگاه مونترال رفتم ولی چیزی پیدا نکردم.راستش هنوز خودم هم نمی دونم چی بخونم!
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    شاید این سایت http://oraweb.aucc.ca/dcu_e.htmlبراتون جالب باشه !

سلام می خواستم بدونم کسی که مدرک فوق دیپم فناوری اطلاعات (IT) را داره بعد ا زمهاجرت چطوری می تونه ادامه تحصیل بده؟ آیا امکان تطبیق واحد براش در دانشگاه ها وجود داره یا از اول باید بخونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    کسی که می خواهد مهاجرت کند اگر توانایی گرفتن آیلتس 6.5رادر این چند سال انتظار دوره مهاجرت کسب نکرده بهتر است در همین ایران بماند .
    بورس و کمک هزینه دانشگاههای فرانسوی زبان کبک خب است ولی رنکینگ آنها کجا و دانشگاههایی مثل مک گیل کجا!
    بعلاوه همیشه موقعیتهای کاری و کرسیهای استادی برای تحصیلات انگلیسی زبان بسیار بیشتر است تا زبان فرانسوی که محدود به چند کشور خاص است.
    من هم با شما موافقم. دانشگاههاي فرانسوي همه رشته ها رو ندارن. ولي مك گيل واقعا از همشون سرتره و ورود به اين دانشگاه هم از بقيه سخت تره.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    پلی تکنیک مونترال
    یکی از دوستای من خودش و همسرش بدون مدرک زبان از دانشگاه لاوال در کبک سیتی پذیرش گرفتن

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

سلام به دوستان؛من سوالم رو در انجمن دیگری بیان کردم و الآن که اینجارو دیدم فکر کردم که بهتره اینجا بپرسم سوالم رو:
    می خواستم ببینم آیا امکان این هست که بعد از گرفتن ویزای اقامت دائم کبک (skill worker) وارد کبک بشیم و بعد برای تحصیل اقدام کنیم؟یا الزاما باید کار کنیم و جلوی تحصیلمون رو می گیرن؟
    این سوال برام خیلی مهمه چون هدف من تحصیل هست...می خوام بدونم از این طریق می شه به ادامه تحصیل تو دانشگاهی مثل MCGill امیدوار بود یا باید برم به دنبال پروسه Apply و بی خیال مهاجرت بشم؟؟
    ممنون از دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن.
    ویرایش توسط moonlight : March 24th, 2011 در ساعت 10:16 AM دلیل: غلط املایی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    سلام به دوستان؛من سوالم رو در انجمن دیگری بیان کردم و الآن که اینجارو دیدم فکر کردم که بهتره اینجا بپرسم سوالم رو:
    می خواستم ببینم آیا امکان این هست که بعد از گرفتن ویزای اقامت دائم کبک (skill worker) وارد کبک بشیم و بعد برای تحصیل اقدام کنیم؟یا الزاما باید کار کنیم و جلوی تحصیلمون رو می گیرن؟
    این سوال برام خیلی مهمه چون هدف من تحصیل هست...می خوام بدونم از این طریق می شه به ادامه تحصیل تو دانشگاهی مثل MCGill امیدوار بود یا باید برم به دنبال پروسه Apply و بی خیال مهاجرت بشم؟؟
    ممنون از دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن.
    شما وقتی بعنوان مهاجر skilled worker وارد کانادا شدید از تمام حقوق کانادائی ها برخوردارید (آزادی کار، تحصیل و غیره)، بجز حق رای دادن که بعد از اخذ تابعیت به شما داده می شود، و همچنین اگر شرط اقامت در یک ایالت خاص جزو شرایط پذیرش باشد باید آن را رعایت کنید. غیر از آن کاملا آزادید که مشغول به کار یا تحصیل شوید یا اصلا خانه بنشینید و 24 ساعته تلویزیون تماشا کنید

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما وقتی بعنوان مهاجر skilled worker وارد کانادا شدید از تمام حقوق کانادائی ها برخوردارید (آزادی کار، تحصیل و غیره)، بجز حق رای دادن که بعد از اخذ تابعیت به شما داده می شود، و همچنین اگر شرط اقامت در یک ایالت خاص جزو شرایط پذیرش باشد باید آن را رعایت کنید. غیر از آن کاملا آزادید که مشغول به کار یا تحصیل شوید یا اصلا خانه بنشینید و 24 ساعته تلویزیون تماشا کنید
    ممنون از پاسختون.یک سوال داشتم؛من شنیدم کسانی که اقامت دائم کبک رو بگیرند پس از اون اگر بخوان تحصیل کنند می تونن وام دریافت کنن از دولت و پس از اتمام تحصیل با قسطبندی بازپس بدهند...اولا مقدار این وام چقدره؟یعنی به طور کامل تمام هزینه های هم تخصیل و هم زندگی یک دانشجو رو پوشش میده یا فقط بخشی از اونرو؟ثانیا من اگر بخوام پس از گرفتن اقامت دائم کبک برای پذیرش در پزشکی اقدام کنم آیا می تونم یا محدودیت خاصی در این رشته هست و اگر می تونم پذیرش بگیرم،وام هم بهم تعلق می گیره و چقدر هزینه ام رو پوشش می ده؟(چون هزینه پزشکی بسیار بالاست تا اونجا که می دونم)؟؟ممنون می شم راهنماییم کنید.با سپاس
    ویرایش توسط moonlight : April 5th, 2011 در ساعت 08:23 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.یک سوال داشتم؛من شنیدم کسانی که اقامت دائم کبک رو بگیرند پس از اون اگر بخوان تحصیل کنند می تونن وام دریافت کنن از دولت و پس از اتمام تحصیل با قسطبندی بازپس بدهند...اولا مقدار این وام چقدره؟یعنی به طور کامل تمام هزینه های هم تخصیل و هم زندگی یک دانشجو رو پوشش میده یا فقط بخشی از اونرو؟ثانیا من اگر بخوام پس از گرفتن اقامت دائم کبک برای پذیرش در پزشکی اقدام کنم آیا می تونم یا محدودیت خاصی در این رشته هست و اگر می تونم پذیرش بگیرم،وام هم بهم تعلق می گیره و چقدر هزینه ام رو پوشش می ده؟(چون هزینه پزشکی بسیار بالاست تا اونجا که می دونم)؟؟ممنون می شم راهنماییم کنید.با سپاس
    حقیقتش رو بخواهید من سالهاست که از کبک به انتاریو آمده ام و خیلی با مقررات فعلی استان کبک آشنا نیستم. با یک گوگل سرچ سایت زیر (متعلق به دولت کبک) رو برای اطلاعات کمک هزینه تحصیلی پیدا کردم. ببینید اطلاعاتش ممکنه برای شما مفید باشه:
    http://www.afe.gouv.qc.ca/en/index.asp
    دوستان مقیم کبک ممکنه بهتر بتونند کمک کنند. در مورد انتاریو تا اونجا که من میدانم شما مستقیما وارد دانشکده پزشکی نمیشید بلکه اول یک لیسانس مرتبط میگیرید و بعد یک امتحان مخصوص میدهید که بر اساس آن برای دانشکده های پزشکی پذیرش میکنند. البته نمیدانم کبک هم از این نظر مثل انتاریو است یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)