صفحه 101 از 168 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در ویزای ویزیتور امکان اپیل نیست. باید مدارک رو اصلاح و دوباره اقدام کنید.
    ولی پدر من اپیل کرد و اتفاقا نتیجه مثبت هم بود...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.t نمایش پست ها
    ولی پدر من اپیل کرد و اتفاقا نتیجه مثبت هم بود...
    مال قدیم بوده. الان دیگه ویزاهای ویزیتور امکان اپیل ندارند مگر در شرایطی خاص مثل حقوق بشر.

Junior Member

سلام
    من برای دوره فوق لیسانس اومدم ان‍گلیس بعد دکترا شروع کردم که بعد از چند ماه استاد راهنمام رفت و مجبور شدم دانش‍‍گاهمو عوض کنم به همین دلیل دوباره برای ویزا اقدام کردم.
    بعد از یک سال استاد راهنمای الانم هم تصمیم گرفته که بره یه دانشگاه دیگه! و دوباه من مجبورم دانش‍گاهمو عوض کنم و همراهش برم و متعاقبا هم ویزامو.دانش‍گاه جدید سومین دانش‍گاه من برای دوره دکترا خواهد بود. . حالا من مجبورم برای با دوم برای دوره دکترام ویزامو عوض کنم. خیلی شرایطم سخته چون میترسم ویزامو تمدید نکنن و شک کنن برای چی دارم هی دانش‍گاهمو عوض میکنم (هرچند که دلیل تعویض رفتن سوپروایزره). برای همین دوباره مثل دفعات پیش ممنون میشم راهنماییم کنی.
    با داشن‍گاه جدید صحبت کرده و قرار شده که شهریه رو بهم بورس بدن و اونا قبول کردن. این باعث میشه که مجبور نشم توی حسابم مقدار زیادی پول به مدت ۲۸ روز بذارم. ممنون میشم برای سوالات زیر راهنماییم کنید و اگر مسپله دیگه ای هست بهم یادآوری ‍کنید.
    ۱- آیا مش‍کلی برای تمدید سه باره ویزا برای دوره دکترا وجود داره؟
    ۲- آیا از همین داخل خاک انگلیس میتونم اقدام کنم؟
    ۳- آیا مکزیمم سال برای تمدید ویزا وجود داره؟فکر کنم به من ادمیشن به عنوان دانشجوی تازه دوباره بدن.
    ۴- دیدم که قوانین جدید اومده مثلا باید ماهی ۸۲۰ پوند (برای 2 ماه) در حساب باشه از ۱۶ جولای به بعد - ممنون میشم جنبه هایی که مرتبط با کیس من میشه رو بهم بگی.

ممنون میشم راهنمایی کنید. چون باید تصمیم بگیرم. میتونم در همین دانش‍گاهی که هستم درسمو ادامه بدم و یه سوپروایزر جدید بگیرم ولی ترجیحم اینه که با این استادم برم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    سلام
    من برای دوره فوق لیسانس اومدم ان‍گلیس بعد دکترا شروع کردم که بعد از چند ماه استاد راهنمام رفت و مجبور شدم دانش‍‍گاهمو عوض کنم به همین دلیل دوباره برای ویزا اقدام کردم.
    بعد از یک سال استاد راهنمای الانم هم تصمیم گرفته که بره یه دانشگاه دیگه! و دوباه من مجبورم دانش‍گاهمو عوض کنم و همراهش برم و متعاقبا هم ویزامو.دانش‍گاه جدید سومین دانش‍گاه من برای دوره دکترا خواهد بود. . حالا من مجبورم برای با دوم برای دوره دکترام ویزامو عوض کنم. خیلی شرایطم سخته چون میترسم ویزامو تمدید نکنن و شک کنن برای چی دارم هی دانش‍گاهمو عوض میکنم (هرچند که دلیل تعویض رفتن سوپروایزره). برای همین دوباره مثل دفعات پیش ممنون میشم راهنماییم کنی.
    با داشن‍گاه جدید صحبت کرده و قرار شده که شهریه رو بهم بورس بدن و اونا قبول کردن. این باعث میشه که مجبور نشم توی حسابم مقدار زیادی پول به مدت ۲۸ روز بذارم. ممنون میشم برای سوالات زیر راهنماییم کنید و اگر مسپله دیگه ای هست بهم یادآوری ‍کنید.
    ۱- آیا مش‍کلی برای تمدید سه باره ویزا برای دوره دکترا وجود داره؟
    ۲- آیا از همین داخل خاک انگلیس میتونم اقدام کنم؟
    ۳- آیا مکزیمم سال برای تمدید ویزا وجود داره؟فکر کنم به من ادمیشن به عنوان دانشجوی تازه دوباره بدن.
    ۴- دیدم که قوانین جدید اومده مثلا باید ماهی ۸۲۰ پوند (برای 2 ماه) در حساب باشه از ۱۶ جولای به بعد - ممنون میشم جنبه هایی که مرتبط با کیس من میشه رو بهم بگی.

ممنون میشم راهنمایی کنید. چون باید تصمیم بگیرم. میتونم در همین دانش‍گاهی که هستم درسمو ادامه بدم و یه سوپروایزر جدید بگیرم ولی ترجیحم اینه که با این استادم برم.
    محدودیتی وجود نداره شما فقط باید نشون بدید که Academic Progress داشتید که در مورد شما چون به دلیل تعویض استاد راهنما بوده و دوره قبلی در واقع ناتمام مونده مساله توجیه میشه. برای کسی که دکترا میخونه حداکثر 8 سال میتونه در انگلیس باشه و درنتیجه مشکلی از اون جهت هم ندارید. داخل انگلیس هم میتونید تمدید کنید.

Junior Member

اگر بیشتر از تاریخ مقرر طول بکشه خود افسر ویزا معمولا ویزا رو رد میکنه.
    از دانشگاه به من ايميل زدن كه تصميم واسه ويزاى من گرفته شده ديروز ولى نميتونن ببينن كه مثبت يا منفى، تاريخ CAS ١٦ مى هست، يعنى امروز و ديروز در مورد ويزاى من تصميم گيرى شده، سوالم اينه كه ممكنه به خاطر تاريخ CAS من رجكت شده باشم، دقيق نميدونم چند روز طول ميكشه پست پاسپورتم رو برگردونه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    از دانشگاه به من ايميل زدن كه تصميم واسه ويزاى من گرفته شده ديروز ولى نميتونن ببينن كه مثبت يا منفى، تاريخ CAS ١٦ مى هست، يعنى امروز و ديروز در مورد ويزاى من تصميم گيرى شده، سوالم اينه كه ممكنه به خاطر تاريخ CAS من رجكت شده باشم، دقيق نميدونم چند روز طول ميكشه پست پاسپورتم رو برگردونه؟
    دانشگاه فقط میتونه ببینه CAS استفاده شده یا نه. البته معمولا وقتی از CAS استفاده میشه که تصمیم گیری قراره انجام بشه ولی ممکنه بعضی وقتها فاصله هم وجود داشته باشه.

Junior Member

دانشگاه فقط میتونه ببینه CAS استفاده شده یا نه. البته معمولا وقتی از CAS استفاده میشه که تصمیم گیری قراره انجام بشه ولی ممکنه بعضی وقتها فاصله هم وجود داشته باشه.
    يعنى ممكنه چون از تاريخ CAS ٢ روز مونده باشه، ويزا ريجكت بشه؟ چون امروز تاريخ enrolment را تغيير دادند و ظاهرا ديروز تصميم گيرى شده.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    يعنى ممكنه چون از تاريخ CAS ٢ روز مونده باشه، ويزا ريجكت بشه؟ چون امروز تاريخ enrolment را تغيير دادند و ظاهرا ديروز تصميم گيرى شده.
    به جای اینکه حدس و گمان بزنید و به خودتون استرس وارد کنید، صبر کنید پاسپورتتون آماده بشه، تشریف ببرید بگیریدش و ببینید چه تصمیمی گرفتن. نهایتا اگر ویزا نداده باشن appeal میکنید

Junior Member

پاسپورت من نيز رسيد، و اين هم پروسه ويزاى من:
    نوع ويزا: -Tier4
    محل درخواست ويزا: استكهلم
    نوع فاند: فول فاند
    تاريخ تحويل مدارك در teleperformance: ٢٢ آپريل
    تاريخ دريافت پاسپورت از طريق پست: ١٩ مى
    نتيجه: مثبت
    مصاحبه: با من مصاحبه اى نه به صورت حضورى و نه تلفنى انجام نشد!
    ممنون از همه كسايى كه راهنمايى كردن.

Junior Member

سلام .ببخشید میتونید بگید مصاحبه چقد میتونه موثر باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)