صفحه 102 از 168 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ios نمایش پست ها
    سلام .ببخشید میتونید بگید مصاحبه چقد میتونه موثر باشه؟
    سلام
    اين مساله بستگى به جميع شرايط داره، در مجموع اهميت مصاحبه غير قابل انكاره زيرا اگر مهم نبود دولت انگليس براى خودش هزينه اضافه ايجاد نميكرد.
    معمولا اگر از طرف افسر ويزا احساس شود كه در مصاحبه اول مشكلى وجود دارد، براى مصاحبه دوم از متقاضى دعوت ميشود.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام
    اين مساله بستگى به جميع شرايط داره، در مجموع اهميت مصاحبه غير قابل انكاره زيرا اگر مهم نبود دولت انگليس براى خودش هزينه اضافه ايجاد نميكرد.
    معمولا اگر از طرف افسر ويزا احساس شود كه در مصاحبه اول مشكلى وجود دارد، براى مصاحبه دوم از متقاضى دعوت ميشود.
    در تایید حرف های دوست خوبمون leo47 باید بگم اهمیت مصاحبه و مدارک 50-50 هست. البته این نباید دلیل بشه که از مصاحبه بترسید یا مشکلی پیش بیاد. با توجه به تجارب بقیه دوستان، خودتون رو آماده کنید و چندبار تمرین کنید که روز تحویل مدارک که مصاحبه انجام میشه خیلی روان و مفید حرف هاتون رو بزنید

Senior Member km7 آواتار ها

البته اینم اضافه کنم که در کل همه چیز به نظر افسر ویزا بستگی داره. ممکنه مدارک انقدر قوی باشه که اگر ضعفی در مصاحبه باشه، اون رو پوشش بده. بعد همونطوری که leo47 هم گفت، اگر ابهام یا مشکلی باشه، برای مصاحبه دوم دعوت میشید که اونجا باز شانس دیگه ای برای جبران اشکالات قبلی دارید.

Member nasim_gilmour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

با سلام خدمت تمام دوستان ... تشکر از تمام کسانی که تجربیات با ارزششون رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دیگران میذارن ... خیلی ممنون ...

1- نوع ویزا: Tier4 General Student
    2 - تاریخ تحویل مدارک به "تل پرفورمنس" استانبول: 5 می 2014 ( مصاحبه اول به صورت ویدیو کنفرانس )
    3 - تاریخ دریافت ایمیل رسیدن مدارک به قسمت ویزای سفارت انگلستان: 7 می 2014
    4- تاریخ تماس تلفنی برای مصاحبه حضوری در سفارت ( و همچنین ایمیل مربوطه ): 16 می 2014
    5- تاریخ حضور در سفارت انگلستان برای مصاحبه دوم: 19 می 2014 ( در پایان مصاحبه افسر ویزا گفت بین 1 تا 3 روز طول میکشه که مدارکت رو بفرستیم موسسه تل پرفورمنس ولی در مورد نتیجه چیزی نگفت )
    6- تاریخ پاسخ: 21 می 2014 ( البته منتظر ایمیل موسسه تل پرفورمنس نشدم و در آخرین ساعات کاری مراجعه کردم که گفت مدارکت رسیده )
    7- نتیجه: به حول و قویه الهی مثبت بود ( ++++ )

توجه: دوستان سیستم Track Your Application موسسه تل پرفورمنس به هیچ عنوان کار نمیکنه و اصلا معلوم نمیشه که پروندتون در چه مرحله ای هست ( امیدوارم بزودی درستش کنن )
    ویرایش توسط nasim_gilmour : May 22nd, 2014 در ساعت 07:28 AM
    من در این خانه به گمنامی نمناک علف نزدیکم ...
    سهراب ... قایقت جا دارد؟ ... من هم از همهمیه داغ زمین بیزارم ! ...

ApplyAbroad Guru

دوستان مصاحبه 50-50 نیست در واقع 100 درصده! هدفش این بوده که افسر ویزا دستش باز باشه هر کسی رو دلش خواست رد کنه! اینطوری نیست که مثلا اینا وزن داشته باشند و بعد افسر ویزا ببینه خوب شما تو مصاحبه خوب نبودی ولی مثلا پرینت بانکیت خوبه بعد قبول کنه. مدارک درست بودنشونه یه شرط لازمه ولی کافی نیست. افسر ویزا حرف نهایی رو میزنه.

Junior Member

نتیجه: مثبت
    نوع ویزا: Tier4 General Student
    مقطع تحصیلی: PhD
    تاریخ تحویل مدارک : Istanbul 13/05/2014
    تاریخ دریافت ایمیل از سفارت: 22/05/2014 => A decision now has been taken
    تاریخ returnگذرنامه: 23/05/2014 => یک تا سه روز طول میکشه مدارک از سفارت به تله پرفرمنس برگرده(طبق ایمیلشون)
    مصاحبه دوم :نداشتم

با سپاس و آرزوی موفقیت برای سایر دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.t نمایش پست ها
    نتیجه: مثبت
    نوع ویزا: Tier4 General Student
    مقطع تحصیلی: PhD
    تاریخ تحویل مدارک : Istanbul 13/05/2014
    تاریخ دریافت ایمیل از سفارت: 22/05/2014 => A decision now has been taken
    تاریخ returnگذرنامه: 23/05/2014 => یک تا سه روز طول میکشه مدارک از سفارت به تله پرفرمنس برگرده(طبق ایمیلشون)
    مصاحبه دوم :نداشتم

با سپاس و آرزوی موفقیت برای سایر دوستان
    سلام
    بهتون تبریک میگم
    چند تا سوال
    من میخوام برای ویزا اقدام کنم این چند روز که فرم ها رو میخوندم به نظر میرسه ترکیه خیلی زود جواب میده.کسان دیگه ای که با شما بودن میدونین چند روزه جواب گرفتن؟و سخت گیری ها چطور بوده؟
    و اینکه شما فرم appendix 8 رو دستی پر کردین یا آنلاین؟
    چون من دارم آنلاین پر می کنم با اینکه رشته من ATAS میخواد ولی گزینه ای مبنی بر اینکه نشون بدم من ATAS دارم توش نمی بینم. آیا شما جدیدا فرم آنلاین رو پر کردین یا نه؟
    شما وقتی English Language Test رو انتخاب می کنین که مدارک امتحان زبانتون رو بنویسین گزینه ATAS حذف میشه و عباراتی برای وارد کردن مشخصات نمره زبانتون میاد
    ممنون

Junior Member

سلام,
    ممنونم!
    1) راستش من از جاهای دیگه خبر ندارم که با استانبول مقایسه کنم. فکر میکنم بسته به نوع ویزای درخواستی و مدارکی که ارائه میکنبن زمان متفاوت هستش. فرم مربوط به استانبول رو اگه ببینین اکثرا تا دو هفته جواب گرفتن. من فقط به مدرک مستر ارائه دادم و Offer دانشگاه و 9 روز طول کشید.
    2) من دستی پر کردم. اون موقع حرفی از آنلاین نبود.
    3) فرم من ATAS داشت !!توی فرم آنلاین شماره 75 یه قسمتی هست که میگه:
    Please Indicate how you meet the minimum english language requirement relevant to your course:
    در مورد کیس من باید اینو انتخاب میکردم:
    your sponsor is a higher education institution and has made its own assessment of your english language ability
    و بعدش شماره 76:
    are you required to obtain permission from the academic technology approval scheme(atas
    )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.t نمایش پست ها
    سلام,
    ممنونم!
    1) راستش من از جاهای دیگه خبر ندارم که با استانبول مقایسه کنم. فکر میکنم بسته به نوع ویزای درخواستی و مدارکی که ارائه میکنبن زمان متفاوت هستش. فرم مربوط به استانبول رو اگه ببینین اکثرا تا دو هفته جواب گرفتن. من فقط به مدرک مستر ارائه دادم و Offer دانشگاه و 9 روز طول کشید.
    2) من دستی پر کردم. اون موقع حرفی از آنلاین نبود.
    3) فرم من ATAS داشت !!توی فرم آنلاین شماره 75 یه قسمتی هست که میگه:
    Please Indicate how you meet the minimum english language requirement relevant to your course:
    در مورد کیس من باید اینو انتخاب میکردم:
    your sponsor is a higher education institution and has made its own assessment of your english language ability
    و بعدش شماره 76:
    are you required to obtain permission from the academic technology approval scheme(atas
    )
    شما مگه اطلاعاتتون رو از طریق Visa4UK پر نکردین . توی اون سایت شما اطلاعات CAS و Maintenance و اطلاعات زبانتون رو اونجا مگه ازتون نمی خواست؟ فکر کنم اطلاعات توی appendix 8 رو باید توی همون فرم هم پر کرده باشین یا فقط اطلاعات VAF9 رو اونجا ازتون می خواست؟
    نحوه برخورد و در مورد شلوغی یا خلوتی مرکز استانبول می تونین توضیحاتی بدین
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kebria64 نمایش پست ها
    شما مگه اطلاعاتتون رو از طریق Visa4UK پر نکردین . توی اون سایت شما اطلاعات CAS و Maintenance و اطلاعات زبانتون رو اونجا مگه ازتون نمی خواست؟ فکر کنم اطلاعات توی appendix 8 رو باید توی همون فرم هم پر کرده باشین یا فقط اطلاعات VAF9 رو اونجا ازتون می خواست؟
    نحوه برخورد و در مورد شلوغی یا خلوتی مرکز استانبول می تونین توضیحاتی بدین
    ممنون
    اینجا :
    https://www.visa4uk.fco.gov.uk/
    چرا وارد کردم. هم آنلاین (vaf9) هم appendix8 به صورت دستی. من قبلا مستر رو اونجا خوندم و ازم مدرک زبان نخواستن.

ببخشید ولی این سوالات رو توی بخش مربوطه باید مطرح کنین.اینجا فقط برای نتیجه ویزاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)