صفحه 104 از 168 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid70 نمایش پست ها
    با اطمینا میتونم بگم
    غلو نکردم
    یک سوال کوچک پرسید من هم جواب دادم
    زبانمم هم بسیار خوب هستش
    دوست من متأسف شدم، ولی بسیار امیدوارم که بتونید این بار جواب مثبت بگیرید.
    من یک سؤال داشتم که بی ربط به موضوع ایشون نیست:
    من پذیرش در رشته MBA دارم و می دونید که برای این رشته سابقه کار مدیریتی نیازه که من ارائه دادم به دانشگاه و اونها هم قبول کردند، حالا سؤال من اینه که کسانی مثل من باید تو مصاحبه چه کنیم؟ آیا باید مثل این دوستمون راجع به سابقه کارمون تو مصاحبه ویزا صحبتی کنیم یا نه؟ این دوستمون صداقت به خرج دادن و صحبت کردن و اونطوری جواب گرفتن، اگر هم یکی با شرایط من اشاره نکنه ممکن افسر ویزا بدونه که رشته MBA سابقه کار احتیاج داره و قضیه پیچیده تر شه؟
    ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid70 نمایش پست ها
    تیجه: منفی
    نوع ویزا: Tier4 General Student
    مقطع تحصیلی: master
    تاریخ تحویل مدارک : Istanbul 19/05/2014
    تاریخ دریافت ایمیل از سفارت: 27/05/2014 => A decision now has been taken
    تاریخ returnگذرنامه: 27/05/2014
    مصاحبه دوم :23/05/14

دلایل:
    (دوره زبان ۶ هفته ای هم در دانشگاه ثپت نام کردم علاوه بر درس اصلی, که خود دانشگاه پیشنهاد داده است..من ۰.۵ نمره فقط در یک اسکیل زبان کم اوردم)نوشتن که زبان شما خیلی خوبه برای چی دوباره امتحان ندادی...تو همون ایران
    من خيلي متاسفم... پس حتما منم رد ميشم چون به منم ميگن زبانت خوبه!
    فعلا شما تو اين فاصله يه امتحان ايلتس بده شايد 7 رو گرفتي ايندفعه ديگه بهانه نداشته باشن. چون تا Aug بايد Conditional offer هارو به Unconditional تبديل كنيد و براتون CAS صادر بشه و وقت Apply كردن براي سفارت داشته باشين.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط PB87 نمایش پست ها
    دوست من متأسف شدم، ولی بسیار امیدوارم که بتونید این بار جواب مثبت بگیرید.
    من یک سؤال داشتم که بی ربط به موضوع ایشون نیست:
    من پذیرش در رشته MBA دارم و می دونید که برای این رشته سابقه کار مدیریتی نیازه که من ارائه دادم به دانشگاه و اونها هم قبول کردند، حالا سؤال من اینه که کسانی مثل من باید تو مصاحبه چه کنیم؟ آیا باید مثل این دوستمون راجع به سابقه کارمون تو مصاحبه ویزا صحبتی کنیم یا نه؟ این دوستمون صداقت به خرج دادن و صحبت کردن و اونطوری جواب گرفتن، اگر هم یکی با شرایط من اشاره نکنه ممکن افسر ویزا بدونه که رشته MBA سابقه کار احتیاج داره و قضیه پیچیده تر شه؟
    ممنون اگه راهنمایی بفرمایید
    سلام
    دوست من شما به سوال خوبى اشاره كرديد كه براى ساير دوستان هم ميتونه مفيد باشه،
    يكى از سوالاتى كه در مصاحبه اول پرسيده ميشه اينه كه چرا اين رشته را انتخاب كرديد و در آينده چه كمكى به شما ميكنه ؟
    در جواب اين سوال هر كدام از دوستان ميبايست به فراخور شرايطى كه دارند و همينطور رشته اى كه انتخاب كردن، جوابى براى اين سوال داشته باشند. حالا اين جواب ميتونه هم آكادميك باشه و هم اينكه از سوابق كارى و مديريتى در پاسخ استفاده بشه.
    به نظر من شما ميتونيد در هنگام پاسخ دادن به اين سوال كمى از سوابق كاريتون بگيد و بعدش اضافه كنيد كه تحصيلات آكادميك در رشته MBA در كشور انگلستان و به خصوص دانشگاه فلان، فوق العاده ميتونه به شما كمك كنه تا راحت تر فلان شركت را مديريت كنيد و از علمتون بهره كافى ببريد و بازده و راندمان را افزايش دهيد.
    حتما دقت كنيد كه اگر از سابقه كار مديريتى و جاب آفر نام برديد، مدارك مستند آنها را هم به سفارت ارايه دهيد.
    اميدوارم مفيد بوده باشد.
    پيروز باشيد
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

- نوع ویزا: settlement
    marriage
    2 - تاریخ اقدام: 27/ 3/ 2014
    3- محل اقدام:
    Istanbul
    4- تاریخ پاسخ: 2014/5/4
    5- نتیجه: OK

Junior Member

سلام دوستان .من از ۱۹ می مدارکامو تحوله سفارت دوبی دادم والی هنوز جوابی نماده چه کاری میتونم بکنم؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط ios نمایش پست ها
    سلام دوستان .من از ۱۹ می مدارکامو تحوله سفارت دوبی دادم والی هنوز جوابی نماده چه کاری میتونم بکنم؟
    سلام

كار خاصى نياز نيست انجام بديد. فعلا صبر كنيد. جواب ويزاى من ٢١ روز طول كشيد .
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

الان زمان شلوغی نیست که این همه زمان ببره .من دفعه قبل 12 روز که 9 روز کاری میشد جوابم اومد ولی این بار خیلی طول کشید.

Junior Member ARG2014 آواتار ها

1-نوع ویزا: tier 4 general(مقطع master)
    2 - تاریخ اقدام: december 2013 (برای ترم ژانویه ۲۰۱۴)
    3- محل اقدام:استانبول

4- تاریخ پاسخ:۱۲ ژانویه ۲۰۱۴
    5- نتیجه:منفی

دلیل رد شدن:گفتن که مقدار پولی که طی ۲۸ روز کاری در حساب گذاشتین کم نبود ولی کافی هم نبود.ما ۸۵ میلیون گذاشته بودیم.(همسرم به عنوان همراه تقاضا داده بود)حالا برای ترم سپتامبر ۲۰۱۴ میخوایم اقدام کنیم.الان حدودا ۱۷ میلیون از مبلغی که سفارت میخواد بیشتر گذاشتیم.یعنی ۱۰۹ میلیون.(با احتساب پوندی ۴۳۰۰ به نرخ دولتی)شدیدا استرس داریم از اینکه دوباره رد بشیم.با توجه به اینکه یکبار رد شدیم آیا این موضوع تاثیری در تصمیم افسر ویزا داره؟من همه مدارکم کامل بود.آیلتس,CAS,نامه های کاری من و همسرم،ترجمه های مدارک تحصیلی،سند منزل مادرم،یک مبایعه نامه خرید ملکی به ارزش ۲۳۰ میلیون.یه سوال دیگه ای که الان برامون پیش اومده اینه که متن نامه کاری به چه شکلی باشه بهتره؟رشته همسرم موسیقیه و تدریس میکنه.توی نامه کاریش در مورد سوابق فعالیتهاش با گروههای مطرح و پخش اجراهاش در شبکه هایی مثل بی بی سی نوشته شده.الان نگرانیم که نکنه عنوان کردن این چیزا توی نامه کاری به ضررمون تموم بشه.در مورد نامه کاری من هم فقط نوشته شده من مدیر مالی این شرکتم و در مورد حقوقم گفته شده.لطفا اگه کسی میتونه در این زمینه راهنماییمون کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ios نمایش پست ها
    الان زمان شلوغی نیست که این همه زمان ببره .من دفعه قبل 12 روز که 9 روز کاری میشد جوابم اومد ولی این بار خیلی طول کشید.
    یعنی شما قبلا یه بار رد شدین؟

سلام هومن جان.در ضمن من برای دانشگاه کلدونین گلسگو اسکاتلند اپلای کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)