صفحه 105 از 168 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ARG2014 نمایش پست ها
    1-نوع ویزا: tier 4 general(مقطع master)
    2 - تاریخ اقدام: december 2013 (برای ترم ژانویه ۲۰۱۴)
    3- محل اقدام:استانبول

4- تاریخ پاسخ:۱۲ ژانویه ۲۰۱۴
    5- نتیجه:منفی

دلیل رد شدن:گفتن که مقدار پولی که طی ۲۸ روز کاری در حساب گذاشتین کم نبود ولی کافی هم نبود.ما ۸۵ میلیون گذاشته بودیم.(همسرم به عنوان همراه تقاضا داده بود)حالا برای ترم سپتامبر ۲۰۱۴ میخوایم اقدام کنیم.الان حدودا ۱۷ میلیون از مبلغی که سفارت میخواد بیشتر گذاشتیم.یعنی ۱۰۹ میلیون.(با احتساب پوندی ۴۳۰۰ به نرخ دولتی)شدیدا استرس داریم از اینکه دوباره رد بشیم.با توجه به اینکه یکبار رد شدیم آیا این موضوع تاثیری در تصمیم افسر ویزا داره؟من همه مدارکم کامل بود.آیلتس,CAS,نامه های کاری من و همسرم،ترجمه های مدارک تحصیلی،سند منزل مادرم،یک مبایعه نامه خرید ملکی به ارزش ۲۳۰ میلیون.یه سوال دیگه ای که الان برامون پیش اومده اینه که متن نامه کاری به چه شکلی باشه بهتره؟رشته همسرم موسیقیه و تدریس میکنه.توی نامه کاریش در مورد سوابق فعالیتهاش با گروههای مطرح و پخش اجراهاش در شبکه هایی مثل بی بی سی نوشته شده.الان نگرانیم که نکنه عنوان کردن این چیزا توی نامه کاری به ضررمون تموم بشه.در مورد نامه کاری من هم فقط نوشته شده من مدیر مالی این شرکتم و در مورد حقوقم گفته شده.لطفا اگه کسی میتونه در این زمینه راهنماییمون کنه.
    سلام, یعنی چی که کم نبود ولی کافی هم نبود؟؟؟ میشه بگین چقدر لازم بوده تو حساب باشه و شما چقدر گذاشته بودین؟

Junior Member ARG2014 آواتار ها

نوشتم.باید مثلا ۹۰ تومن میبود(با در نظر داشتن قیمت پوند در دسامبر ۲۰۱۳ ) من ۸۵ میلیون گذاشته بودم.

نوشتم.باید مثلا ۹۰ تومن میبود(با در نظر داشتن قیمت پوند در دسامبر ۲۰۱۳ ) من ۸۵ میلیون گذاشته بودم.
    برای ویزای توریستی یک نفر بار اول رد شده بود بخاطر حساب مالی ولی سری دوم که درخواست داده بود ویزا را گرفت.2011 در تهران. اگه مورد امنیتی نباشه رد شدن خیلی تاثیر نداره.

ApplyAbroad Guru

1-نوع ویزا: tier 4 general(مقطع master)
    2 - تاریخ اقدام: december 2013 (برای ترم ژانویه ۲۰۱۴)
    3- محل اقدام:استانبول

4- تاریخ پاسخ:۱۲ ژانویه ۲۰۱۴
    5- نتیجه:منفی

دلیل رد شدن:گفتن که مقدار پولی که طی ۲۸ روز کاری در حساب گذاشتین کم نبود ولی کافی هم نبود.ما ۸۵ میلیون گذاشته بودیم.(همسرم به عنوان همراه تقاضا داده بود)حالا برای ترم سپتامبر ۲۰۱۴ میخوایم اقدام کنیم.الان حدودا ۱۷ میلیون از مبلغی که سفارت میخواد بیشتر گذاشتیم.یعنی ۱۰۹ میلیون.(با احتساب پوندی ۴۳۰۰ به نرخ دولتی)شدیدا استرس داریم از اینکه دوباره رد بشیم.با توجه به اینکه یکبار رد شدیم آیا این موضوع تاثیری در تصمیم افسر ویزا داره؟من همه مدارکم کامل بود.آیلتس,CAS,نامه های کاری من و همسرم،ترجمه های مدارک تحصیلی،سند منزل مادرم،یک مبایعه نامه خرید ملکی به ارزش ۲۳۰ میلیون.یه سوال دیگه ای که الان برامون پیش اومده اینه که متن نامه کاری به چه شکلی باشه بهتره؟رشته همسرم موسیقیه و تدریس میکنه.توی نامه کاریش در مورد سوابق فعالیتهاش با گروههای مطرح و پخش اجراهاش در شبکه هایی مثل بی بی سی نوشته شده.الان نگرانیم که نکنه عنوان کردن این چیزا توی نامه کاری به ضررمون تموم بشه.در مورد نامه کاری من هم فقط نوشته شده من مدیر مالی این شرکتم و در مورد حقوقم گفته شده.لطفا اگه کسی میتونه در این زمینه راهنماییمون کنه.
    یعنی چی کم نبوده ولی کافی هم نبوده. نامه رد شدن قبلی رو بذارید اینجا

Junior Member

سلام .بله من ژانویه apply .کردم ولی ماسفانه جواب منفی بود

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    یعنی چی کم نبوده ولی کافی هم نبوده. نامه رد شدن قبلی رو بذارید اینجا
    این که گفتن کم نبوده ولی کافی نبوده حرفیه که اون کسی که کارهای ویزای ما رو انجام داد به ما گفت.توی refusal letter همچین چیزی نوشته نشده.

در refusal letter نوشته:
    (CAS(0 or 30 points available
    30=(points claimed(30 points required
    30=points awarded
    ECO comment: points awarded as claimed

(Maintenance(0 or 10 points available
    10=(points claimed(10 points required
    points awarded=0
    ECO comment:you have claimed 10 points for funds appendix C of the immigration rules.however the documents you have provided do not demonstrate that you are in possesion of the required level of funds held for a consecutive 28 day period.i am therefore not satisfied that you have achieved 10 points under paragraphs 10 to 14 of appendix C and meet the requirements to be granted entry clearance under tier 4 (general student).i therefore refuse your application under paragraph 245ZV(c) of the immigration rules.

Senior Member km7 آواتار ها

این که گفتن کم نبوده ولی کافی نبوده حرفیه که اون کسی که کارهای ویزای ما رو انجام داد به ما گفت.توی refusal letter همچین چیزی نوشته نشده.

در refusal letter نوشته:
    (CAS(0 or 30 points available
    30=(points claimed(30 points required
    30=points awarded
    ECO comment: points awarded as claimed

(Maintenance(0 or 10 points available
    10=(points claimed(10 points required
    points awarded=0
    ECO comment:you have claimed 10 points for funds appendix C of the immigration rules.however the documents you have provided do not demonstrate that you are in possesion of the required level of funds held for a consecutive 28 day period.i am therefore not satisfied that you have achieved 10 points under paragraphs 10 to 14 of appendix C and meet the requirements to be granted entry clearance under tier 4 (general student).i therefore refuse your application under paragraph 245ZV(c) of the immigration rules.
    چیزی که من برداشت می کنم این هست که مدرک شما مشکل داشته. احتمالا پرینت ارائه ندادید و نامه تمکن مالی رو به عنوان مدرک مالی تحویل دادید. و یا اینکه پرینت و نامه تمکن مالی رو با هم ارائه کردید و باعث گیج شدن افسر ویزا شده. اون حرفی هم که به شما زدن بسیار غیرمنطقی و بی ربطه و اصلا در چنین کانتکسی معنی نداره.
    نمونه پرینت که به عنوان مدرک مالی باید ارائه بشه رو اینجا و اینجا میتونید ببینید که دوستان دیگه گذاشتن. دقیقا چنین چیزی مدنظر هست.

ما یک نامه تمکن مالی که معادل پوند مبلغی که ۲۸ روز توی حساب گذاشته بودیم ارائه دادیم به اضافه پرینت گردش مالی حساب که در واقع نشون میداد هر ماه ۴،۵۰۰،۰۰۰ تومن حقوق ماهانه من و ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومن هم حقوق ماهانه همسرم هست.

ApplyAbroad Guru

ما یک نامه تمکن مالی که معادل پوند مبلغی که ۲۸ روز توی حساب گذاشته بودیم ارائه دادیم به اضافه پرینت گردش مالی حساب که در واقع نشون میداد هر ماه ۴،۵۰۰،۰۰۰ تومن حقوق ماهانه من و ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومن هم حقوق ماهانه همسرم هست.
    نامه ها و مدارک شما حتما ایراد داشتند در غیراینصورت میتونید تقاضای تجدید نظر بدید و بگید افسر ویزا اشتباه کرده. کسی که کارتون رو کرده حتما از این موسسات بیسواد بوده وگرنه در سیستم ویزای انگلیس ما چنین چیزی نداریم که کم نباشه ولی کافی نباشه بلکه ماجرا یک و صفره. یا درسته یا غلط. نمیدونم چرا بعضیها با بیسوادیشون وقت و پول مردم رو هدر میدند و بعد مزخرفات تحویلشون میدند. شما میتونید نامه ای رو که ارایه کردید اینجا بذارید.

[IMG]/Volumes/HP V245L/WIN_20140531_123956 (2).JPG[/IMG]این نامه تمکن مالی ما بود.یه برگه پرینت گردش مالی سه ماهه از حساب هم گذاشته بودیم که اونو متاسفانه الان ندارم.با توجه به اینکه هزینه دانشگاه 11000£ هست و دانشگاه کلدونین در اسکاتلنده استنباط ما اینه که با احتساب هزینه دانشگاه و 11250£ هزینه زندگی من و همسرم در 9 ماه ،ما حدودا 5,000,000 میلیون کمتر از مبلغ مورد نظر سفارت توی حسابمون گذاشته بودیم.(پوند اونموقع 4,045 تومن بود)هومن جان حالا من میخوام ظرف چند روز آینده یه پرینت از حساب و نامه تمکن بگیرم بذارم اینجا اگر که مشکلی داشت با راهنماییهای شما برطرف کنم.
    ویرایش توسط ARG2014 : June 6th, 2014 در ساعت 06:44 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)