صفحه 110 از 168 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    اصلا به هیچ وجه ترتیب خاصی نداره. شما مدارک و درخواستتون رو تحویل میدید و بنا به شرایط شما و هزار تا عامل دیگه، روند بررسی کار شما با شخص دیگه متفاوت هست.
    اون مسئله رو در نظر میگیرن اما این به این معنی نیست که تضمینی باشه برای اینکه ویزای شما رو به موقع بدن
    اگر جواب ایمیل و تلفن شما رو نمیدن، پاشید برید vfs و اونجا ازشون بپرسید. وضعیتتون رو توضیح بدید، قطعا کمکتون میکنن
    ممنونم از لطفتون حتما سفارت میرم ولی به نظرتون ممکنه بیش از 40 روز طول بکشه؟ ببخشید ولی خیلی نگرانم .

نقل قول نوشته اصلی توسط ios نمایش پست ها
    ممنونم از لطفتون حتما سفارت میرم ولی به نظرتون ممکنه بیش از 40 روز طول بکشه؟ ببخشید ولی خیلی نگرانم .
    من دو بار اقدام کردم و هر بار یک ماه طول کشید و اصلا به این کار نداشتن که تاریخ شروع ترمم کی بود چون بار دوم ۲ هفته از ترمم در شد که جواب دادن.یک چیزی هم که من تجربه دارم و موارد زیادی هم دیدم اگر ویزا رو بدن قبلش بهتون ایمیل میزنه سفارت که ویزا گرفتین و منتظر باشین تا خبر بدیم برای گرفتن مدارک.به نظر من همین یکی دو روز آینده جواب میدن بهتون.ایمیل و تماس رو هم خیلی ترتیب اثر نمیدن تا جایی که من تجربه دارم.خیلی بعید هست که بیشتر طول بکشه معمولا سر موعدی که VFS گفته جواب میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanghandi نمایش پست ها
    من دو بار اقدام کردم و هر بار یک ماه طول کشید و اصلا به این کار نداشتن که تاریخ شروع ترمم کی بود چون بار دوم ۲ هفته از ترمم در شد که جواب دادن.یک چیزی هم که من تجربه دارم و موارد زیادی هم دیدم اگر ویزا رو بدن قبلش بهتون ایمیل میزنه سفارت که ویزا گرفتین و منتظر باشین تا خبر بدیم برای گرفتن مدارک.به نظر من همین یکی دو روز آینده جواب میدن بهتون.ایمیل و تماس رو هم خیلی ترتیب اثر نمیدن تا جایی که من تجربه دارم.خیلی بعید هست که بیشتر طول بکشه معمولا سر موعدی که VFS گفته جواب میاد.
    ممنون از راهنماییتون .امیدوارم همینطوری باشه که میگید .چون الان 3 هفته کارب شده و ویزای من2 روز دیگه تموم میشه.شما جواب مثیت گرفتید؟

Junior Member

سلا م .جواب من منفی اومد بعد از 28 روز.این دفعه دومه که رد می شم
    نامه ریفیوز می زارم لطفا اگه جایی برای اعتراص داره بگید .خیلی ناراحتم.

Senior Member km7 آواتار ها

سلا م .جواب من منفی اومد بعد از 28 روز.این دفعه دومه که رد می شم
    نامه ریفیوز می زارم لطفا اگه جایی برای اعتراص داره بگید .خیلی ناراحتم.
    واقعا متاسفم. حتما نامه رد شدن رو بگذارید که بررسی کنیم اگر بشه بتونیم راهنماییتون کنیم تا درخواست تجدیدنظر کنید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    واقعا متاسفم. حتما نامه رد شدن رو بگذارید که بررسی کنیم اگر بشه بتونیم راهنماییتون کنیم تا درخواست تجدیدنظر کنید.
    20140616_111509.jpg20140615_184956.jpg
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط ios : June 16th, 2014 در ساعت 10:50 AM

Junior Member

سلام .ببخشید این نامه ریفیور من هست . لطفا راهنمایی کنید. من برا کالج ربان ثبت نام کردم .
    الان ایرانم و برا این که بدون هیچ دلیلی برا بار ذوم منو رد کردن خیلی ناراحتم .لطقا نظرتونو بدید چه کاری میتونم بکنم .

با سلام
    این نامه رد که من خوندم بهت گفته که میتونی درخواست بررسی اداری بدی یعنی Administrative Review که درخواستتون را بررسی کنن. تو برگه دیگه 40 امتیاز گرفتی 30 تا cas و 10 تا هم Maintenance ولی افسر تو مصاحبه به زبانت گیر داده و گفته که تو مصاحبه مهارت کافی تو زبان از خودت نشان ندادی.نظر دوستان برا تجدید نظر و اعتراض داده شود اقایان هومن و km7

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

سلام

متاسفم از شنيدن اين خبر.
    در اينجا گفته شده كه مناسب نيست كه شما براى ياد گرفتن زبان به انگلستان برويد. ( شما را به عنوان دانشجوى حقيقى نپذيرفته يعنى حس كرده كه شما قصد ديگرى براى رفتن به انگلستان داريد)
    به بيان ديگه شما در مصاحبه نتوانسته ايد تا افسر ويزا را قانع كنيد كه زبانتان را در انگلستان بگذرانيد. پذيرش دانشگاه هم داشتيد؟ از كدام دانشگاه ؟
    نمره آيلتس داريد؟
    اگر درست به ياد بيارم، شما با داشتن نمره آيلتس ٤/٥ ميتوانيد درخواست بديد كه زبان را آنجا بگذرانيد اما موسسه كه براى زبان اقدام ميكنيد اولا بايد معتبر باشد و ثانيا اينكه بايد كاملا از تمام شيوه هاى تدريس و منابع آموزشي و... موسسه اطلاع داشته باشيد كه در مصاحبه بتونيد به افسر ويزا ارايه بديد.
    من احتمال ميدم يكى از اين موارد توسط شما رعايت نشده. براى اعتراض بايد بتوانيد اين مواردى كه من گفتم را خيلي محكم رد كنيد، مثلا از موسسه زبانتان در صورتي كه معتبره دفاع كنيد.
    ویرایش توسط leo47 : June 16th, 2014 در ساعت 03:24 PM
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

man tamame madareko dorost dadam va 40 nomre ro gereftam vali alan
    نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از شنيدن اين خبر.
    در اينجا گفته شده كه مناسب نيست كه شما براى ياد گرفتن زبان به انگلستان برويد. ( شما را به عنوان دانشجوى حقيقى نپذيرفته يعنى حس كرده كه شما قصد ديگرى براى رفتن به انگلستان داريد)
    به بيان ديگه شما در مصاحبه نتوانسته ايد تا افسر ويزا را قانع كنيد كه زبانتان را در انگلستان بگذرانيد. پذيرش دانشگاه هم داشتيد؟ از كدام دانشگاه ؟
    نمره آيلتس داريد؟
    اگر درست به ياد بيارم، شما با داشتن نمره آيلتس ٤/٥ ميتوانيد درخواست بديد كه زبان را آنجا بگذرانيد اما موسسه كه براى زبان اقدام ميكنيد اولا بايد معتبر باشد و ثانيا اينكه بايد كاملا از تمام شيوه هاى تدريس و منابع آموزشي و... موسسه اطلاع داشته باشيد كه در مصاحبه بتونيد به افسر ويزا ارايه بديد.
    من احتمال ميدم يكى از اين موارد توسط شما رعايت نشده. براى اعتراض بايد بتوانيد اين مواردى كه من گفتم را خيلي محكم رد كنيد، مثلا از موسسه زبانتان در صورتي كه معتبره دفاع كنيد.
    k
    من تمام مدارک وارایه ذاذم و40 امتیارو گرفتم. نمیدونم چی کار باید بکنم .یکی میگه چون توی مصاحبه نتونستی درست جواب بدی و ضغیف بودی ردت کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)