صفحه 111 از 168 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    با سلام
    این نامه رد که من خوندم بهت گفته که میتونی درخواست بررسی اداری بدی یعنی Administrative Review که درخواستتون را بررسی کنن. تو برگه دیگه 40 امتیاز گرفتی 30 تا cas و 10 تا هم Maintenance ولی افسر تو مصاحبه به زبانت گیر داده و گفته که تو مصاحبه مهارت کافی تو زبان از خودت نشان ندادی.نظر دوستان برا تجدید نظر و اعتراض داده شود اقایان هومن و km7
    سلام
    بله درست می گید .الان چکار کنم ؟ روز مصاحبه شرایط خوبی نداشتم برا مشکلی که برا وقت سفارتم داشتم .اتفاقا همین جا همون روز که برگشتم در مورد اهمیت مصاخبه سوال کردم .ولی الان نمی دونم چه کاری باید انجام بدم

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ios نمایش پست ها
    man tamame madareko dorost dadam va 40 nomre ro gereftam vali alank
    من تمام مدارک وارایه ذاذم و40 امتیارو گرفتم. نمیدونم چی کار باید بکنم .یکی میگه چون توی مصاحبه نتونستی درست جواب بدی و ضغیف بودی ردت کردن.
    ببینید، از پارسال که قانون مهاجرت رو تغییرات عمده ای دادن، دست افسر ویزا رو برای رد کردن متقاضی ها تحت عنوان genuine student نبودن باز گذاشتن. شما 40 امتیاز رو میارید، اما این کافی نیست. قبلا اگر این 40 امتیاز رو داشتید، ویزا رو میگرفتید، اما الان اون فقط شرط لازم هست و کافی نیست. برای همین این مصاحبه ها رو ترتیب دادن که شما بتونید در خلال مصاحبه ثابت کنید واقعا به قصد تحصیل میخواید برید. از اونجایی که متاسفانه سابقه دوستانی که برای کالج و کلاس زبان تشریف میارن انگلیس اصلا خوب نیست، موارد این چنینی رو سخت گیری بیشتری میکنن. ممکنه یه افسر ویزا قانع بشه و شما رو بپذیره، ممکنه مثل همین دوباری که رد شدید، قانع نشه و بگه قصد شما ادامه تحصیل نیست. من کار خاصی رو نمیتونم به شما پیشنهاد کنم. اگر واقعا قصدتون ادامه تحصیل در انگلیس هست، یک دهم همین هزینه رو ایران انجام بدید و زبانتون رو تقویت کنید و برای دانشگاه اپلای کنید و به عنوان دانشجوی دانشگاه برای ویزا اقدام کنید. شما دوبار رد شدید و این اصلا چیز خوبی نیست. مجددا با همین مدارک اقدام کنید ممکنه باز هم رد بشید. بهتره شرایطتون رو بهبود ببخشید مجددا اقدام کنید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    ببینید، از پارسال که قانون مهاجرت رو تغییرات عمده ای دادن، دست افسر ویزا رو برای رد کردن متقاضی ها تحت عنوان genuine student نبودن باز گذاشتن. شما 40 امتیاز رو میارید، اما این کافی نیست. قبلا اگر این 40 امتیاز رو داشتید، ویزا رو میگرفتید، اما الان اون فقط شرط لازم هست و کافی نیست. برای همین این مصاحبه ها رو ترتیب دادن که شما بتونید در خلال مصاحبه ثابت کنید واقعا به قصد تحصیل میخواید برید. از اونجایی که متاسفانه سابقه دوستانی که برای کالج و کلاس زبان تشریف میارن انگلیس اصلا خوب نیست، موارد این چنینی رو سخت گیری بیشتری میکنن. ممکنه یه افسر ویزا قانع بشه و شما رو بپذیره، ممکنه مثل همین دوباری که رد شدید، قانع نشه و بگه قصد شما ادامه تحصیل نیست. من کار خاصی رو نمیتونم به شما پیشنهاد کنم. اگر واقعا قصدتون ادامه تحصیل در انگلیس هست، یک دهم همین هزینه رو ایران انجام بدید و زبانتون رو تقویت کنید و برای دانشگاه اپلای کنید و به عنوان دانشجوی دانشگاه برای ویزا اقدام کنید. شما دوبار رد شدید و این اصلا چیز خوبی نیست. مجددا با همین مدارک اقدام کنید ممکنه باز هم رد بشید. بهتره شرایطتون رو بهبود ببخشید مجددا اقدام کنید.
    شما نظرتون اینه که اعتراض نکنم؟

من واقعن میخام زبان بخونم و با این انتخابه کالج هزینه کمتری دارم تا دانشگاه وا توی ایران اینقد نمیتونم خوب یاد بگیرم چون توی محیط انگلیسی زبان راحتر میتونی زبانتو قوی کنی .و اینکه من ۱۰۰ در صد بعد از این دوره دانشگاهو بر میدارم

شما نظرتون اینه که اعتراض نکنم؟

من واقعن میخام زبان بخونم و با این انتخابه کالج هزینه کمتری دارم تا دانشگاه وا توی ایران اینقد نمیتونم خوب یاد بگیرم چون توی محیط انگلیسی زبان راحتر میتونی زبانتو قوی کنی .و اینکه من ۱۰۰ در صد بعد از این دوره دانشگاهو بر میدارم
    اعتراض رو انجام بدید چون بعدا پیش خودتون میگید شاید اگر اعتراض کرده بودم جواب مثبت میشد. اما من واقعا نمیدونم چه دلیلی باید برای اعتراض بیارید. شما باید بگید چرا فکر میکنید تصمیم افسرویزا اشتباه بوده و شما مستحق دریافت ویزا هستید. اما در کل نظر من اینه که این روش شما در حال حاضر جواب نمیده. هرچقدر هم شما صادق باشید و دلیل کافی از نظر خودتون داشته باشید، اون افسر ویزائه که تصمیم میگیره.
    بهتره مسیرتون رو عوض کنید. بله، درسته، منم میدونم توی محیط بهتر میشه زبان یاد گرفت اما باور کنید 90% دوستانی که اینجا هستند همون ایران زبان یاد گرفتن و بدون مشکل اومدن انگلیس و اینجا توی محیط زبانشون رو تقویت کردن.

بله کاملا km7 درست میگه.زبان همینجا تقویت کن و بعد برا ادامه تحصیل برو انگلیس.

آقای km7 برا ویزای دانشجویی هم مثل کالج و زبان سخت گیری هست یا اگه 40 را بیاری مشکل حله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    آقای km7 برا ویزای دانشجویی هم مثل کالج و زبان سخت گیری هست یا اگه 40 را بیاری مشکل حله؟
    سخت گیری کمتری انجام میشه. اما با 40 امتیاز آوردن تضمینی به دادن ویزا نیست. اون در هر شرایطی فقط "کافی"ـه. شما علاوه بر اون، غیر از بحث منشا مالی که بارها توضیح داده شده، باید مصاحبه رو هم با موفقیت بگذرونید و در واقع ثابت کنید که قصدتون تحصیل هست و دانشجوی واقعی هستید. متاسفانه بعضی از دوستان مصاحبه رو جدی نمیگیرن و همین میشه پاشنه آشیل.

ApplyAbroad Guru

اینجا فقط صفحه دوم رو من مییتونم بدونم که دو خط آخر نظر افسر ویزا معلومه. لطفا نامه رو درست بذارید تا بهتر بشه نظر داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اینجا فقط صفحه دوم رو من مییتونم بدونم که دو خط آخر نظر افسر ویزا معلومه. لطفا نامه رو درست بذارید تا بهتر بشه نظر داد.
    سلام .ممنون میشم راهنمایی کنیذ20140616_183754.jpg20140616_183736.jpg

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    اعتراض رو انجام بدید چون بعدا پیش خودتون میگید شاید اگر اعتراض کرده بودم جواب مثبت میشد. اما من واقعا نمیدونم چه دلیلی باید برای اعتراض بیارید. شما باید بگید چرا فکر میکنید تصمیم افسرویزا اشتباه بوده و شما مستحق دریافت ویزا هستید. اما در کل نظر من اینه که این روش شما در حال حاضر جواب نمیده. هرچقدر هم شما صادق باشید و دلیل کافی از نظر خودتون داشته باشید، اون افسر ویزائه که تصمیم میگیره.
    بهتره مسیرتون رو عوض کنید. بله، درسته، منم میدونم توی محیط بهتر میشه زبان یاد گرفت اما باور کنید 90% دوستانی که اینجا هستند همون ایران زبان یاد گرفتن و بدون مشکل اومدن انگلیس و اینجا توی محیط زبانشون رو تقویت کردن.
    ممنون ار کمک شما .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)