صفحه 46 از 168 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

من 6Sep أقدام كرده بودم و جوابم 3oct اومد و مثبت بود . واقعا روز جالبي بود . تقريبا براي ٢٠ نفري كه بيشتر از ٢٠ روز منتظر بودن تو يه روز ايميل زده بودن و جواب همه هم مثبت بود

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorb65 نمایش پست ها
    من حدس می زنم اگر یه پرینت از بلیطتون هم روی مدارک بگذارید می تونه اثر مثبتی داشته باشه روی سرعت تصمیم گیری. خود من یه پرینت از رزرو بلیط تحویل دادم. البته یه حدسه و اساتید بهتر می تونن نظر بدن
    نخیر برای دفعه دهم میگم که کاملا شانسیه. من موردی رو که میشناسم 11 روزه جواب گرفت هیچ پرینت و چیز دیگه ای هم نذاشته بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نخیر برای دفعه دهم میگم که کاملا شانسیه. من موردی رو که میشناسم 11 روزه جواب گرفت هیچ پرینت و چیز دیگه ای هم نذاشته بود.
    منم که نگفتم قطعا اینجوریه. از اونجایی که به قول شما شانسیه منم گفتم حدس می زنم این مسئله ی بلیط روی ذهن افسر تاثیر بذاره. این اونقدر بعید نیست. و نمیشه با استناد به یه مورد حکم صادر کرد.

نوع ویزا: Tier 4 General Student
    وقت سفارت: 28 September
    پاسخ: 5 October
    نتیجه: +
    (با تشکر فراوان از اقا هومن بابت زحماتشان)

ApplyAbroad Guru

منم که نگفتم قطعا اینجوریه. از اونجایی که به قول شما شانسیه منم گفتم حدس می زنم این مسئله ی بلیط روی ذهن افسر تاثیر بذاره. این اونقدر بعید نیست. و نمیشه با استناد به یه مورد حکم صادر کرد.
    من با استناد به یک مورد حکم ندادم دوست عزیز و نمیدونم چرا دوست دارند اینجا همه تئوری بدند در مورد موضوعی که کاملا مشخصه شانسیه. اصلا بلیت شما رو ایشون نگاه هم نمیکنه. براش هیچ اهمیتی هم نداره که بلیت گرفتید میخواهید چند تا مورد رو بگم که با وجود همین بلیت ویزا دیر صادر شده؟؟؟ شما این تئوریها رو میدید چون با ذهنیت انگلیسیها آشنایی ندارید.اگر در قانونشون چیزی اومده باشه انجام میدند و اصلا براشون ذهنیت سازیهای شما اهمیتی نداره.
    همین امروز یکی از دوستان که هفته پیش مدارکش رو داده بود ویزاشو گرفت و بلیت هم نداده بود.

ApplyAbroad Guru

اگه چیزی رو نگفتن می خوان یعنی نمی خوان و اضافه کردنش هم هیچ تاثیری نداره و اصلا نگاهش نمی کنن.

Junior Member

به نظر می آد که به غیر از شانس عوامل دیگه هم موثر هست . چه جوری ممکن هست که کسی 2 اکتبر اقدام کنه و 6 اکتبر جوابش بیاد اون وقت یه عده بیشتر از 26 روز منتظر باشند هر چقدر هم خوشبین باشه آدم اینو نمی تونه بپذیره با هیچ اصولی جور در نمی آد رفتم می گم آخه چه جوریه طرف میگه شاید اون بچه رییس جمهور باشه آخه این شد جواب ؟!

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

وقت سفارت: 12 September
    پاسخ: 9 October
    با تشکر از زحمات دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Lavinia_1 نمایش پست ها
    به نظر می آد که به غیر از شانس عوامل دیگه هم موثر هست . چه جوری ممکن هست که کسی 2 اکتبر اقدام کنه و 6 اکتبر جوابش بیاد اون وقت یه عده بیشتر از 26 روز منتظر باشند هر چقدر هم خوشبین باشه آدم اینو نمی تونه بپذیره با هیچ اصولی جور در نمی آد رفتم می گم آخه چه جوریه طرف میگه شاید اون بچه رییس جمهور باشه آخه این شد جواب ؟!
    دوست عزیز بارها گفته شده و برای یک بار دیگه گفته میشه که شما فقط موارد خاصی رو اینجا مبینید. خیلیها هستند که زیر ده روز جواب میگیرند ولی اینجا نمیاند بگند نتیجه رو. کسی که شش روزه همین هفته جواب رو گرفت من میشناسم و نه بچه رییس جمهوره نه کس دیگه. یه مورد 11 روزه هفته قبلش بود. یه مورد 12 روزه دو هفته قبل. یه مورد 9 روزه سه هفته قبل. اینها تازه چند مورده. کاملا ماجرا شانسیه و اینکه دست کی بیفته پرونده شما. مشکل شما اینه که اولا فکر میکند اینا خیلی سیستم هاشون مرتبه در حالیکه اینطوری نیست. دوم اینکه ما دوست داریم یه تئوری توطئه همیشه کشف کنیم که جواب نمیده. حالا تشریف آوردی انگلستان میبینی که سر کارهای ساده اداری یکی دو روزه جواب میگیره یکی سه هفته. افسر ویزا هم فکر میکنید کیه؟کسی که حتی دیپلم درست حسابی نداره و حقوق خیلی کمی هم میگیره. برای همین بعضیهاشون واقعا گیجند. یک موردی رو میدونم که همین هفته پیش رفته بود به صورت حضوری در کاردیف ویزاشون تمدید کنه. افسر ویزاهه انقدر خنگ بوده که خود این دانشجو داشته براش قوانین رو توضیح میداده و آخرش افسر ویزا با توضیحات پسره قانع شده بوده. همینه که میگم شماها این سیستم رو نمیشناسید دنبال کشف رمز و اینها هستید.

Junior Member

وقت سفارت: 5 September
    پاسخ: 11 October

بالاخره ویزای خواهرم اومد.
    یه نکته اینکه یکی از دوستامون مدارکو 2 اکتبر یکشنبه داد و چارشنبه یعنی 5 اکتبر ایمیل و دریافت کرد نتیجه هم مثبت بود.
    فکر نکنم شانسی باشه احتمالا یه حساب کتابهایی هست.دوره دکترا انگار زیاد طول می کشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)