صفحه 49 از 168 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

1- Tier 4 General DEPENDANT
    2 - تاریخ اقدام: 20 اکتبر 2011
    3- محل اقدام: تهران
    4- تاریخ پاسخ: 10 نوامبر 2011
    5- نتیجه: مثبت

Tier 4 General Student
    تاریخ اقدام: 15 نوامبر 2011
    محل اقدام: تهران
    پاسخ: 24 نوامبر 2011
    نتیجه: مثبت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Integration System With SAP Technology In Brunel University

Tier 4 General Student
    تاریخ اقدام : 24 نوامبر 2011
    محل اقدام: تهران
    پاسخ :29 نوامبر 2011
    نتیجه: مثبت

Junior Member

Tier 4 General Student
    تاریخ اقدام: 12/12/2011
    محل اقدام: abudaubi
    پاسخ: 11/1/2012
    نتیجه: --

تحریم بانک مرکزی
    ویرایش توسط chavosh : January 14th, 2012 در ساعت 01:41 PM دلیل: پینگلیش به فارسی

Junior Member

Tier 4 General Student
    تاریخ اقدام: 21/12/2011
    پاسخ : 21/12/2011
    نتیجه: منفی

تحریم بانک مرکزی

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pirouzan نمایش پست ها
    Tier 4 General Student
    تاریخ اقدام: 21/12/2011
    پاسخ : 21/12/2011
    نتیجه: منفی

تحریم بانک مرکزی
    ممنونم از اطلاع رسانی، دلیلی که براتون نوشتن چی بوده؟
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    ممنونم از اطلاع رسانی، دلیلی که براتون نوشتن چی بوده؟
    تو همین فروم نوشته شده. همه با یک دلیل مشخص که به دلیل تحریم بانک مرکزی امکان انتقال پول نیست و به دلیل بسته شدن سفارت نمیشه پرینت ها رو تایید کرد.

با سلام به دوستان عزیر
    من قصد گمراهی کسی رو ندارم نیازی هم به اثبات ندارم چون این کار رو فقط به خاطر بچه هایی که در دبی باهاشون آشنا شدم انجام دادم و اونا خواستند که اینجا هم بنویسم من این اولین مطلبم بود و اصلا دنبال این چیزهایی که شما می گین نیستم موسسه هم ندارم فقط راه حلی که برام نتیجه داشت برای اطلاعتون گذاشتم

من و همسرم برای دوره زبان در کالج Castle School برایتون اقدام کردیم مدارکی هم که از من خواستند کلیه مدارک مثل cas letter-vaf و نامه بانکی بود خودشون چند تا مدرک اضافه کردند و در روز سفارت دم visa app تحویلم دادند از اون مدارک کپی ندارم اما متنش راجب به ترانسفر پولم بود
    الان مدرک رد ویزام هست و ویزام اگه خواستین با من وعده کنین بهتون نشون می دم من تا حدود 1 هفته دیگه ایران هستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahbar2010 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیر
    من قصد گمراهی کسی رو ندارم نیازی هم به اثبات ندارم چون این کار رو فقط به خاطر بچه هایی که در دبی باهاشون آشنا شدم انجام دادم و اونا خواستند که اینجا هم بنویسم من این اولین مطلبم بود و اصلا دنبال این چیزهایی که شما می گین نیستم موسسه هم ندارم فقط راه حلی که برام نتیجه داشت برای اطلاعتون گذاشتم

من و همسرم برای دوره زبان در کالج Castle School برایتون اقدام کردیم مدارکی هم که از من خواستند کلیه مدارک مثل cas letter-vaf و نامه بانکی بود خودشون چند تا مدرک اضافه کردند و در روز سفارت دم visa app تحویلم دادند از اون مدارک کپی ندارم اما متنش راجب به ترانسفر پولم بود
    الان مدرک رد ویزام هست و ویزام اگه خواستین با من وعده کنین بهتون نشون می دم من تا حدود 1 هفته دیگه ایران هستم
    دوست عزیز باز هم گفته شد. چه مدرکی یه موسسه میخواد مثلا برای ترانسفر پول ارایه کنه وقتی این قانونیه که وزارت خزانه داری انگلیس گذاشته؟ یه موسسه ساده و کوچیک که این بحثها رو نداره. الان دانشگاه ها با اون عظمتشون نتونستند این مشکل رو حل کنند و هرچی به UKBA گیر میدند به جایی نمیرسند. در ضمن مشکل تایید حساب بانکی رو چطوری حل کردند؟ مثلا به نمایندگی از سفارت بریتانیای کبیر گفتند که ما پرینت رو تایید کردیم؟ نه دوست عزیز ما از این حرفها زیاد شنیدیم که فلانی آشنا داره و فلان داره. سیستم UKBA به قدری بسته و سفت و سخته که من دانشجویی رو میشناسم که دانشگاه برمینگام برای پیگیری کارش با UKBA تماس گرفت و آخرش هم به جایی نرسید. حالا یه موسسه تو تهران میاد افسر ویزا رو قانع میکنه؟؟؟؟؟ واقعا بعضی از حرفهای این موسسات سبب خنده میشه که متقاضی رو اینقدر نادان فرض کردند متاسفانه. من به شما با قاطعیت میگم دانشی که در این فروم هست در هیچ موسسه ای نیست و این رو دلیل دارم. موسسه ای که شما تبلیغش رو میکنید که خیلی هم بزرگ نیست من حتی خیلی بزرگترهاش رو دیدم که رسما چرند میگند. الان من حتی اینجا با مشاورهای رسمی و با مجوز از طرف خود Home Office که کارشون مهاجرته حرف زدم گفتند که این ایرادهای UKBA الکیه و کاریش نمیشه کرد. English UK که موسسه ای بزرگ در زمینه کالج های زبانه و اتفاقا خیلی هم با نفوذه داره این موضوع رو پیگیری میکنه و به جایی نرسیده اونوقت با دو تا مدرک اضافی موسسه شما، معجزه شده؟ احتمالا مدیر این موسسه خودش رو جای ترزا می وزیر کشور انگلستان فرض کرده.
    پیام های خصوصی شما رو به بچه ها ما هم اینجا دیدیم. کار شما فقط باعث میشه یه عده اینجا گمراه بشند و فکر کنند چه خبره. موسسه ای که شما دارید تبلیغش رو میکنید هم مجوز وزارت علوم داره پس چرا به قول شما داره یواشکی این کار رو میکنه.
    تا زمانی که این نامه سری و محرمانه که شما ازش صحبت میکنید متنش اینجا گذاشته نشه و شما بخش مربوط به CAS رو نذارید حرفهای شما متاسفانه قابل تایید نیست و فقط امکان تبلیغ برای موسسه براش میره.
    بله شما میتونی رد شده باشی و ویزا هم دوباره گرفتی. کسی هم نگفته که خلاف این هست دوست عزیز و نیازی به ملاقات حضوری شما نیست. بلکه منظور ما اون مدارکیه که به قول شما اون موسسه گذاشته و سبب معجزه شده. شما که اولا باید برای دبی کپی مدارک رو ببری در ضمن میتونستی همونجا که اپراتور بگی که یک کپی از اونها برات بگیره چون این کار رو انجام میدند. من تو امور مهاجرت خیلی از این داستانها شنیدم و آخرش وقتی مدارک متقاضی رو دیدی اصلا یه چیز دیگه بوده.
    شما حتی اگر راست هم بگی تا زمانی که اون مدارک رو نذاری و مشخص نبوده چی بودند دوست عزیز حرفهاتون فقط باعث گمراهی میشه و درضمن شما حق تبلیغ موسسات رو هم در فروم نداری. پس درنتیجه اگر راست میگید یا مدارک رو ارایه کنید و یا اگر نمیتونید خوب مبارکتون باشه ویزا ولی این بحث رو ادامه ندید. در غیراینصورت این پست ها و پیغام های خصوصی فقط باعث گمراهی و برخلاف مقررات فرومه و من باز هم از مدیران میخوام این موضوع رو پیگیری کنند تا بیشتر از این یه عده نرند کلی علاف این حرفهای الکی بشند.
    ویرایش توسط houman1979 : February 8th, 2012 در ساعت 02:55 PM

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

TIER 1 Post study work
    Application sent: 27.12.2011
    12.01.2012:Acknowledgement Letter Received
    Biometrics Invitation Letter:
    27.01.2012
    30.01.2012:Biometrics Given