صفحه 54 از 168 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanoori نمایش پست ها
    در کمال تعجب با وجود ايميل سفارت مبنى بر صدور ويزا هنوز مدارک من نرفته vfs زنگ زدن بهم و گفتن منتظر تماس ما باش.افسر کارت داره...
    منم به شما گفتم باید صبر کنید و در اون ایمیل هم به وضوح گفته که هنوز نباید برید VFS و باید صبر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    منم به شما گفتم باید صبر کنید و در اون ایمیل هم به وضوح گفته که هنوز نباید برید VFS و باید صبر کنید.
    آخه زمانىکه داشتم مىرفتم vfs,ديدم زده under transition, بعدشم زد ready to collect,حالا هم زده application collected,حالا تکلىف چىه؟ کسى همچين تجربه اى داشته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanoori نمایش پست ها
    آخه زمانىکه داشتم مىرفتم vfs,ديدم زده under transition, بعدشم زد ready to collect,حالا هم زده application collected,حالا تکلىف چىه؟ کسى همچين تجربه اى داشته؟
    نه پس مورد شما خاصه. بهشون گفتید چرا زده Collected?

Junior Member

الان که سفارت سوئد حافظ منافع انگلیس شده, می شه رفت اونجا ویزا گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mis_new نمایش پست ها
    الان که سفارت سوئد حافظ منافع انگلیس شده, می شه رفت اونجا ویزا گرفت؟
    نه دوست عزیز، نمی شه

Junior Member

بچه ها درخواست ویزای من رد شد متاسفانه. از دوبی اقدام کرده بودم. دلیل رد شدن هم پرینت بانکی بوده مثل اینکه. این متن توضیحشه:
    You have claimed 10 points for maintenance. However the bank statment you have provided does not demonstrate the required level of funds. The funds you require to show are as follows ...giving a total of 2,000 GPB. In accordance with published guidance you are required to show that you have held any outstanding tuition fees and funds for maintenance for a period of 28 days. As evidence of this you have submitted a Bank Pasargad Bank certificate in your name dated 08/07/2012. The certificate does not show that you have held the require funds for the 28 days period. I am not satisfied that you have achieved 10 points under paragraph 10 to 13 of appendix c and meet the requirements to be granted entry clearance under Tier4(General student)I therefore refuse blah blah blah
    من سه برابر این مبلغ توی حسابم داشتم. پرینت گردش هم عین تاریخ 28 روزه بود. با آرم و سربرگ انگلیسی و مهر برجسته و غیره.
    یعنی واقعاً پرینت مشکل داشته یا بازم ازین گیرهای بانکی سابق بوده؟ با توجه به اینکه دیگه زمانی برای درخواست دوباره ندارم، کسی پیشنهاد خاصی نداره؟ اگر اعتراض بزنم به نظرتون تغییری در نتیجه میکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AliDay نمایش پست ها
    بچه ها درخواست ویزای من رد شد متاسفانه. از دوبی اقدام کرده بودم. دلیل رد شدن هم پرینت بانکی بوده مثل اینکه. این متن توضیحشه:
    You have claimed 10 points for maintenance. However the bank statment you have provided does not demonstrate the required level of funds. The funds you require to show are as follows ...giving a total of 2,000 GPB. In accordance with published guidance you are required to show that you have held any outstanding tuition fees and funds for maintenance for a period of 28 days. As evidence of this you have submitted a Bank Pasargad Bank certificate in your name dated 08/07/2012. The certificate does not show that you have held the require funds for the 28 days period. I am not satisfied that you have achieved 10 points under paragraph 10 to 13 of appendix c and meet the requirements to be granted entry clearance under Tier4(General student)I therefore refuse blah blah blah
    من سه برابر این مبلغ توی حسابم داشتم. پرینت گردش هم عین تاریخ 28 روزه بود. با آرم و سربرگ انگلیسی و مهر برجسته و غیره.
    یعنی واقعاً پرینت مشکل داشته یا بازم ازین گیرهای بانکی سابق بوده؟ با توجه به اینکه دیگه زمانی برای درخواست دوباره ندارم، کسی پیشنهاد خاصی نداره؟ اگر اعتراض بزنم به نظرتون تغییری در نتیجه میکنه؟
    اسکن پرینت رو اینجا بذارید. به نظر میرسه شما هم این اشتباه تمکن مالی رو کردید. چون افسر ویزا داره میگه نامه شما نشون نمیده پول 28 روز تو حساب بوده.

Junior Member

متاسفانه اسکنی ازش ندارم. تمکن مالی هم نبود. چک کرده بودم با نمونه های اینجا. تنها چیزی که بهش شک دارم اینه که من هیچ برداشتی از حسابم نداشتم. پول رو ریختم و یک ماه بعد پرینت گرفتم. داخل پرینت هم چون در اون بازه هیچ برداشت و واریزی نداشتم فقط عدد موجودی آمده بود. به اضافه ی تاریخ 28 روزه ای که درخواست گردش حساب داشتم. ممکنه با تمکن مالی اشتباه گرفته باشن؟
    و در مورد اعتراض، به نظرتون از لحاظ آماری با توجه به این دلیل رد شدنم چقد احتمال داره اعتراضم مورد قبول واقع بشه؟

سلام
    Application type: Tier4 PBS General Student
    Application Start date: 10/7/2012
    Passport Collection Date: 16/7/2012
    Bank Statement: yes
    From Dubai Visa Center: +
    واقعا ممنون بابت اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AliDay نمایش پست ها
    متاسفانه اسکنی ازش ندارم. تمکن مالی هم نبود. چک کرده بودم با نمونه های اینجا. تنها چیزی که بهش شک دارم اینه که من هیچ برداشتی از حسابم نداشتم. پول رو ریختم و یک ماه بعد پرینت گرفتم. داخل پرینت هم چون در اون بازه هیچ برداشت و واریزی نداشتم فقط عدد موجودی آمده بود. به اضافه ی تاریخ 28 روزه ای که درخواست گردش حساب داشتم. ممکنه با تمکن مالی اشتباه گرفته باشن؟
    و در مورد اعتراض، به نظرتون از لحاظ آماری با توجه به این دلیل رد شدنم چقد احتمال داره اعتراضم مورد قبول واقع بشه؟
    تا زمانی که اسکن یا تصویرش دیده نشه نمیشه نظری داد. چطوری شما چیزی ندارید؟ وقتی مدارک رو گرفتید پرینت هم داخلش بوده. خیلی از نامه هایی که کاربران اینجا فکر میکنند پرینت بانکیه در واقع تمکن مالیه!!! در مورد بخش دوم حرفتون بله این مساله ممکنه و برای همین من همیشه گفتم سعی کنید چند تا تراکنش ریز انجام بدید چون وقتی فقط یه تراکنش انجام میشه افسر ویزا با تمکن مالی اشتباه میگیره. اگه میتونید عکسش رو با موبایل بگیرید بذارید اینجا. در غیراینصورت هیچ نظری نمیشه داد.به هر حال مشکل سر اون داستان پرینتهای ایرانی نبوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)