صفحه 55 از 168 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط AliDay نمایش پست ها
    متاسفانه اسکنی ازش ندارم. تمکن مالی هم نبود. چک کرده بودم با نمونه های اینجا. تنها چیزی که بهش شک دارم اینه که من هیچ برداشتی از حسابم نداشتم. پول رو ریختم و یک ماه بعد پرینت گرفتم. داخل پرینت هم چون در اون بازه هیچ برداشت و واریزی نداشتم فقط عدد موجودی آمده بود. به اضافه ی تاریخ 28 روزه ای که درخواست گردش حساب داشتم. ممکنه با تمکن مالی اشتباه گرفته باشن؟
    و در مورد اعتراض، به نظرتون از لحاظ آماری با توجه به این دلیل رد شدنم چقد احتمال داره اعتراضم مورد قبول واقع بشه؟
    یعنی چی عین 28 روز؟ یعنی سر 28 روز پرینت گرفتین؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanfamili نمایش پست ها
    یعنی چی عین 28 روز؟ یعنی سر 28 روز پرینت گرفتین؟
    من نمیدونم ایشون چطوری نمیتونه یه اسکن یا عکس از پرینت رو بذاره درحالیکه وقتی جواب رو میگیرید پرینت بانکی هم بهتون پس میدند. تا زمانی که اسکن دیده نشه هیچ نظری نمیشه داد حالا ایشون از ما احتمال برنده شدن در تجدید نظر رو میخواد!!!

Junior Member

سلام..من واسه ویزای آکادمیک ویزیتوزی دوبار apply کردم..مدارک رو دقیق طبق چک لیست خود UKBA که تو سایت هستش قرار دادم...بار اول رد کردن، نوشته بودن چرا پس انداز بانکی با فیش حقوقی همخوانی نداره، و باید توضیح می دادی...به سفارت زنگ زدم گفتن اگه این توضیح را بدی، احتمالا OK میشه! و دوباره فرم پر کن...من نسبت به دفعه قبل، یه نامه نوشتم و توضیح دادم که طبق فیش حقوقی و تراکنشهای سپرده بانکی، همه چی درست و منطقیه!...این دفعه هم رد کردن، گفتن از کجا معلوم که Offer دانشگاه مقصد که تو انگلیسه هنوز موجود باشه و چرا دوباره همون نامه Offer رو دادی؟! ...در صورتیکه فرصت مطالعاتی من 9 ماه بود و بین دو درخواست من به UKBA فقط یک هفته فاصله بود..تازه میتونستن به دانشگاه مقصد زنگ بزنن یا نامه بدن...البته که بیکار نیستن!...نمی دونم....واقعا هیچ منطقی ندارن!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ECK007 نمایش پست ها
    سلام..من واسه ویزای آکادمیک ویزیتوزی دوبار apply کردم..مدارک رو دقیق طبق چک لیست خود UKBA که تو سایت هستش قرار دادم...بار اول رد کردن، نوشته بودن چرا پس انداز بانکی با فیش حقوقی همخوانی نداره، و باید توضیح می دادی...به سفارت زنگ زدم گفتن اگه این توضیح را بدی، احتمالا OK میشه! و دوباره فرم پر کن...من نسبت به دفعه قبل، یه نامه نوشتم و توضیح دادم که طبق فیش حقوقی و تراکنشهای سپرده بانکی، همه چی درست و منطقیه!...این دفعه هم رد کردن، گفتن از کجا معلوم که Offer دانشگاه مقصد که تو انگلیسه هنوز موجود باشه و چرا دوباره همون نامه Offer رو دادی؟! ...در صورتیکه فرصت مطالعاتی من 9 ماه بود و بین دو درخواست من به UKBA فقط یک هفته فاصله بود..تازه میتونستن به دانشگاه مقصد زنگ بزنن یا نامه بدن...البته که بیکار نیستن!...نمی دونم....واقعا هیچ منطقی ندارن!
    خوب دوست عزیز من از اول گفتم شانس ویزای ویزیتور در ایران بسیار پایینه و همه چیز هم درست باشه باز افسر ویزا میتونه رد کنه. دلیلش هم واضحه. تو همین فروم برید ببینید طرف رفته معلوم نیست با چه دروغی پناهنده شده بعد الان داره 1000 پوند پول از دولت انگلیس میگیره پشت سر هم کار سیاه میکنه کلی درآمد داره حالا ناراحته چرا نمیذارند زنش رو هم بیاره اینجا همین داستان رو ادامه بده!!!! دوست عزیز انقدر ایرانیها اینجا دروغ گفتند و به بهانه های مختلف اومدند و آویزون شدند من متاسفانه به افسر ویزا حق میدم!!! این وسط یکی هم ممکنه مثل شما الکی قربانی بشه.

Junior Member

جواب مثبت
    Application type: Tier4 PBS General Student
    Application Start date: 03/7/2012
    Passport Collection Date: 15/7/2012
    Bank Statement: Parsian
    From Dubai Visa Center
    البته من باید 11هم میگرفتم...اما یه اشتباهی پیش اومده بود که 15 هم شد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanoori نمایش پست ها
    جواب مثبت
    Application type: Tier4 PBS General Student
    Application Start date: 03/7/2012
    Passport Collection Date: 15/7/2012
    Bank Statement: Parsian
    From Dubai Visa Center
    البته من باید 11هم میگرفتم...اما یه اشتباهی پیش اومده بود که 15 هم شد
    خدا رو شکر که خیالتون راحت شد. اشتباه چی بود؟

Junior Member

متاسفانه اسکنی ازش ندارم. تمکن مالی هم نبود. چک کرده بودم با نمونه های اینجا. تنها چیزی که بهش شک دارم اینه که من هیچ برداشتی از حسابم نداشتم. پول رو ریختم و یک ماه بعد پرینت گرفتم. داخل پرینت هم چون در اون بازه هیچ برداشت و واریزی نداشتم فقط عدد موجودی آمده بود. به اضافه ی تاریخ 28 روزه ای که درخواست گردش حساب داشتم. ممکنه با تمکن مالی اشتباه گرفته باشن؟
    و در مورد اعتراض، به نظرتون از لحاظ آماری با توجه به این دلیل رد شدنم چقد احتمال داره اعتراضم مورد قبول واقع بشه؟

سلام امیدوارم مشکلتون حل بشه. اگه بتونید اسکن پرینتو بذارید خیلی خوبه تا لاقل اونایی که هنوز نرفتن ایراد پرینتو برطرف کنن.ممنون.

Junior Member

نه یعنی تاریخ گردش حساب 28 روز بود.

Junior Member

خیلی ساده است، وقتی مدارکم رو تحویل دادم ازم پرسیدن کدوم مدارکت میخوای برگرده و من فقط مدرک زبان و دانشگاهیم رو گفتم. فکر نمیکردم دیگه اجتیاجی به پرینت بانک داشته باشم. در پاکتی هم که برگردوندن فقط همون مدارکی که خواسته بودم به اضافه ی نامه ی رفوزال و پاسپورتم بود.

ApplyAbroad Guru

خیلی ساده است، وقتی مدارکم رو تحویل دادم ازم پرسیدن کدوم مدارکت میخوای برگرده و من فقط مدرک زبان و دانشگاهیم رو گفتم. فکر نمیکردم دیگه اجتیاجی به پرینت بانک داشته باشم. در پاکتی هم که برگردوندن فقط همون مدارکی که خواسته بودم به اضافه ی نامه ی رفوزال و پاسپورتم بود.
    خوب الان بدون دیدن پرینت هیچ نظری نمیده داد و نمیشه گفت که شما در تجدید نظر برنده میشید یا نه. باید حداقل یک کپی چیزی ازش نگه میداشتید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)