صفحه 56 از 168 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خوب الان بدون دیدن پرینت هیچ نظری نمیده داد و نمیشه گفت که شما در تجدید نظر برنده میشید یا نه. باید حداقل یک کپی چیزی ازش نگه میداشتید.
    حق با شماست. آیا اگر بخوام دوباره درخواست ویزا بدم با همین شماره کاس میتونم؟ و آیا منعی داره که مثلاً 1 ماه باید از درخواست قبلی گذشته باشه یانه؟

Junior Member

خدا رو شکر که خیالتون راحت شد. اشتباه چی بود؟
    راستش آخر هم نفهمیدم چی شد اما بهم زنگ زدن و رفتم گرفتم...گفتن misplace شده بود..
    آقا هومن مرسی از زحمات و توصیه هاتون.من واقعا ویزام رو مدیون شما و بچه های روم هستم...ایشالله همتون به درجات بالای علمی برسین

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AliDay نمایش پست ها
    حق با شماست. آیا اگر بخوام دوباره درخواست ویزا بدم با همین شماره کاس میتونم؟ و آیا منعی داره که مثلاً 1 ماه باید از درخواست قبلی گذشته باشه یانه؟
    نه CAS قبلي ديگه اعتبار نداره و دانشگاه بايد دوباره براتون يكي صادر كنه.

ApplyAbroad Guru

شما فرداش میتونید دوباره درخواست بدید ولی باید CAS جدید داشته باشید. اگر عجله دارید بهتره دوباره اقدام کنید چون تجدید نظر ممکنه تا 1 ماه طول بکشه.

Junior Member

خوب دوست عزیز من از اول گفتم شانس ویزای ویزیتور در ایران بسیار پایینه و همه چیز هم درست باشه باز افسر ویزا میتونه رد کنه. دلیلش هم واضحه. تو همین فروم برید ببینید طرف رفته معلوم نیست با چه دروغی پناهنده شده بعد الان داره 1000 پوند پول از دولت انگلیس میگیره پشت سر هم کار سیاه میکنه کلی درآمد داره حالا ناراحته چرا نمیذارند زنش رو هم بیاره اینجا همین داستان رو ادامه بده!!!! دوست عزیز انقدر ایرانیها اینجا دروغ گفتند و به بهانه های مختلف اومدند و آویزون شدند من متاسفانه به افسر ویزا حق میدم!!! این وسط یکی هم ممکنه مثل شما الکی قربانی بشه.
    من به دانشگاه مقصد گفتم دوباره نامه جدید بدن، اونا هم گفتن میدن تا یک هفته دیگه...سوال من اینه: دوباره باید مدارک اصلی مثل BANK STATEMENT یا ترجمه سند زمین و نامه اسپانسر رو بدی؟ آخه اصل نامه اسپانسر رو هم پس ندادن اینا...به عبارتی بعد از درخواست، واست یه پروفایل تشکیل میشه و اگه مدرک جدید ندی، وضعیتت رو طبق فرم قبلی و بررسی مدارک قبلی در نظر می گیرن؟...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ECK007 نمایش پست ها
    من به دانشگاه مقصد گفتم دوباره نامه جدید بدن، اونا هم گفتن میدن تا یک هفته دیگه...سوال من اینه: دوباره باید مدارک اصلی مثل BANK STATEMENT یا ترجمه سند زمین و نامه اسپانسر رو بدی؟ آخه اصل نامه اسپانسر رو هم پس ندادن اینا...به عبارتی بعد از درخواست، واست یه پروفایل تشکیل میشه و اگه مدرک جدید ندی، وضعیتت رو طبق فرم قبلی و بررسی مدارک قبلی در نظر می گیرن؟...
    دوست عزیز من چند بار توضیح دادم اصلا ویزای ویزیتور اینطوری نیست. شما داری هی با ویزای دانشجویی مقایسه اش میکنی. ویزای ویزیتور به نظر شخصی افسر ویزا بستگی و در مورد شما متاسفانه قانع نشدند که برمیگردید. البته اگه پرونده دوم نسبت به پرونده اول فرق محسوسی نداشته باشه شانس رد شدن بالا میره.

Junior Member

دوست عزیز من چند بار توضیح دادم اصلا ویزای ویزیتور اینطوری نیست. شما داری هی با ویزای دانشجویی مقایسه اش میکنی. ویزای ویزیتور به نظر شخصی افسر ویزا بستگی و در مورد شما متاسفانه قانع نشدند که برمیگردید. البته اگه پرونده دوم نسبت به پرونده اول فرق محسوسی نداشته باشه شانس رد شدن بالا میره.
    الان گیری که دادن شبیه ویزای دانشجویی است، میگن چرا Offer Letter من نسبت به بار اول Renew نشده، همین! ...من مقایسه با ویزای دانشجویی نمی کنم..من الان یه پروفایل تو UKBA دارم، اگر بخوام دوباره Apply کنم، غیر از پاسپورت جدید و قدیم و فرمها، و چیز جدیدی که خواستن، دوباره Bank Statement (که جز مدارک ویزیتوری هم هست) رو میخاد؟ یعنی میشه فکر کرد الان از وضعیت مالی من براورد دارن و نمیخاد مدارک مالی رو تحویل بدم؟

شما اگر بخواین درخواست تجدید نظر بدین لازم نیست cas جدید داشته باشین
    و لازم هم نیست دوبی وایستین
    اگر اطمینان دارین مدارکتون کامل بوده بهتره تجدید نظر بدین و توضیح بدین
    چون اگر بخواین دوباره اقدام کنید خود visa process fee درحدود 920 هزارتومن هست که مبلغ کمی نیست

Junior Member

جواب مثبت
    Application type: Tier4 PBS General Student
    Application Start date: 11/7/2012
    Passport Collection Date: 18/7/2012
    Bank Statement: Parsian
    From Dubai Visa Center

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanfamili نمایش پست ها
    شما اگر بخواین درخواست تجدید نظر بدین لازم نیست cas جدید داشته باشین
    و لازم هم نیست دوبی وایستین
    اگر اطمینان دارین مدارکتون کامل بوده بهتره تجدید نظر بدین و توضیح بدین
    چون اگر بخواین دوباره اقدام کنید خود visa process fee درحدود 920 هزارتومن هست که مبلغ کمی نیست
    البته به زمان بندی هم توجه کنید. تجدید نظر ممکنه 1 ماه طول بکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)