صفحه 57 از 168 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ECK007 نمایش پست ها
    الان گیری که دادن شبیه ویزای دانشجویی است، میگن چرا Offer Letter من نسبت به بار اول Renew نشده، همین! ...من مقایسه با ویزای دانشجویی نمی کنم..من الان یه پروفایل تو UKBA دارم، اگر بخوام دوباره Apply کنم، غیر از پاسپورت جدید و قدیم و فرمها، و چیز جدیدی که خواستن، دوباره Bank Statement (که جز مدارک ویزیتوری هم هست) رو میخاد؟ یعنی میشه فکر کرد الان از وضعیت مالی من براورد دارن و نمیخاد مدارک مالی رو تحویل بدم؟
    دوست عزیز گیرهایی بهتون میدند رو خیلی توجه نکنید قانع نشدند که برمیگردید و این گیر اصلیه. بازم اقدام کنید شاید رد شید. هر بار هم که اقدام کنید باید دوباره تمام مدارک رو بدید. به یاد داشته باشید اگر در هر تقاضای نزدیک بهم تفاوت زیادی در پرونده بشه افسر ویزا شک میکنه که اینهمه تغییر چطوری ممکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electronics - The University of York

سلام به همه
    من هم حدود دو هفته پیش به خاطر نامه از بانک دولتی رد شدم
    آیا لازم هست تغییری در مدارک من به وجود بیاد غیر از اون استیتمنت بانک؟ آیا CAS یا نامه ی آفر من باید تغییر کنن؟
    ممنون

اقدام از ازمیر 3 July
    صدور ویزا25 July
    بانک پاسارگاد
    نتیجه:+

با آرزوی موفقیت برای همه شما

Junior Member

سلام
    ویزا Tier 4 General & Tier 4 General Dependant Partner
    محل و تاریخ اقدام: ترکیه-ازمیر/۳ جولای
    تاریخ جواب:۲۵ جولای-عصر
    تاریخ تحویل مدارک در ازمیر توسط پست: ۲۶ جولای-صبح
    بانک پاسارگاد
    جواب : هر دو ویزا مثبت شد.

Junior Member

سلام بر همگی،

successfull application in Abudhabi
    application appointment: 18 July
    Visa collection: 26 July
    Bank Passargad

Good Luck

سلام
    ویزا Tier 4 General & Tier 4 General Dependant Partner
    محل و تاریخ اقدام: ترکیه- استانبول/۱۰ جولای
    تاریخ جواب:۲۶ جولای
    بانک TD Canada Trust
    جواب : هر دو ویزا مثبت شد.

با سلام من یه سوال داشتم در مورد پرینت حساب بانکی که از بانک پاسارگاد شعبه سنایی گرفتم. من برای ویزا از بانک درخواست مدرکی کردم که نشان بده مبلغ معینی در حسال من برای 28 روز موجود بوده که اونا دو سری به من مدرک دادن. یکی اش که پرینت حساب 31 روزه که خود شعبه به انگلیسی و با ذکر همه مشخصاتی که تو راهنمای ویزا اومده (با مهر و امضای شعبه) صادر شد و دومی هم که گواهی تمکن مالی که امور بین الملل بانک صادر کرد. من هر دو رو توی مدارکم گذاشتم و به سفارت دادم. الان متوجه شدم که ظاهرا نباید تمکن مالی رو ارائه می کردم ولی توصیه خود بانک بود و منم اطلاع چندانی از موضوع نداشتم. می خواستم بدونم که ان مسئله مشکلی ایجاد می کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrammd81 نمایش پست ها
    با سلام من یه سوال داشتم در مورد پرینت حساب بانکی که از بانک پاسارگاد شعبه سنایی گرفتم. من برای ویزا از بانک درخواست مدرکی کردم که نشان بده مبلغ معینی در حسال من برای 28 روز موجود بوده که اونا دو سری به من مدرک دادن. یکی اش که پرینت حساب 31 روزه که خود شعبه به انگلیسی و با ذکر همه مشخصاتی که تو راهنمای ویزا اومده (با مهر و امضای شعبه) صادر شد و دومی هم که گواهی تمکن مالی که امور بین الملل بانک صادر کرد. من هر دو رو توی مدارکم گذاشتم و به سفارت دادم. الان متوجه شدم که ظاهرا نباید تمکن مالی رو ارائه می کردم ولی توصیه خود بانک بود و منم اطلاع چندانی از موضوع نداشتم. می خواستم بدونم که ان مسئله مشکلی ایجاد می کنه؟
    نه مشکلی ایجاد نمیکنه اگه هم افسر ویزا خیلی گیج بود تو اعتراض میگیرید.

Junior Member

سلام من 25 جولای مدارمو دادم مرکز دبی ما از بس شنیدم که ممکنه خیلی طول بکشه فرداش رفتم ابوظبی پاسپورتمو برای برگشت پس گرفتم (ویزا رو برای کنفرانس میخواستم) متاسفانه قبل از رفتن اطلاعات درستی از پروسه ویزای انگلیس نداشتم - حالا مراحل ویزا رو اینجوری زده اول UNDER PROCESS بعد ON TRANSITION حالام زده APPLICATION COLLECTED کسی میدونه چه نتیجه ای از این مراحل میشه گرفت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam80 نمایش پست ها
    سلام من 25 جولای مدارمو دادم مرکز دبی ما از بس شنیدم که ممکنه خیلی طول بکشه فرداش رفتم ابوظبی پاسپورتمو برای برگشت پس گرفتم (ویزا رو برای کنفرانس میخواستم) متاسفانه قبل از رفتن اطلاعات درستی از پروسه ویزای انگلیس نداشتم - حالا مراحل ویزا رو اینجوری زده اول UNDER PROCESS بعد ON TRANSITION حالام زده APPLICATION COLLECTED کسی میدونه چه نتیجه ای از این مراحل میشه گرفت؟
    درخواست شما کنسل شده. اگه میخواهید ویزا بگیرید باید دوباره تقاضا بدید و هزینه ویزا رو پرداخت کنیدو پرونده قبلی دیگه تموم شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)