صفحه 61 از 168 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadd نمایش پست ها
    نتنها من بلکه کل دوستانی که با من اومدند با مدرک موقت اومدند هیچ کدوم از هم دانشگاهی های من وقت نداشتند صبر کنند دانشنامه حاضر شه! بلاخره افسر ویزا باید یکیمونو ریجکت میکرد اگه اینطوری بود
    من نمي دونم اون موقع افسر چرا اين كار رو كرده ولي مي دونم كه يه سري قوانين هست و توي سايت ukba قرار داده شده. معقول اينه كه به ukba اعتماد كرد تا اتفاق هاي گذشته. توي سايت اين موضوع به صراحت نقل شده حالا ايكه ديگه يكي مي خواد خلافش رو عمل كنه مسئوليتش با خودشه.
    اين متني هست كه از ukba برداشتم:
    If your Tier 4 sponsor has assessed your qualifications in order to assign your confirmation of acceptance for studies (CAS), you must send us these qualifications with your application. For each qualification listed, you must provide:

the original certificate(s) of qualification; or
    the original transcript of results.
    We will not accept provisional certificates.

آدرس:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi.../evidence/cas/

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadd نمایش پست ها
    نتنها من بلکه کل دوستانی که با من اومدند با مدرک موقت اومدند هیچ کدوم از هم دانشگاهی های من وقت نداشتند صبر کنند دانشنامه حاضر شه! بلاخره افسر ویزا باید یکیمونو ریجکت میکرد اگه اینطوری بود
    همونطور که دوست قبلیمون هم گفتند این مساله متن صریح قانونه. کسانی هم بودند که با همین مدرک موقت رد شدند. فرقش اینه که وقتی شما رد بشی دیگه دستت هم به هیچ جا بند نیست پس بهتره که کار درست رو انجام بدی تا فردا امکان دفاع وجود داشته باشه. این اشتباهیه که خیلیها انجام میدند که مثلا خودشون یا چند نفر از دوستاشون شانس میارند با یه مدرک اشتباه ویزا میگیرند بعد میاند میگند که آره بابا الکی نترسید. خیر اینطوری نیست چون خیلیها هم بودند که رد شدند و شما شانس آوردی. قانون این نبوده. مثلا تو همین فروم الان کسی هست که تازگیا با پرینت بانک تجارت ویزا گرفته. خوب افسر ویزا منصف بوده ایشون شانس آورده ولی من کسی رو میشناسم که همین دو روز پیش با پرینت یک بانک غیر از پارسیان و پاسارکاد اقدام کرده از ترکیه و رد شده.

مساله واضحه شما باید قانون رو رعایت کنی و حالا اگه مجبور شدی دیگه بحث دیگه ایه و باید شانس بیارید که افسر ویزا بیخیال شه.

Banned

سلام.اورژانسی.لطفا کمکم کنید.
    من 24 آگوست از طریق استانبول برای ویزای Tier 4 General اقدام کردم ( ویزای دانشجویی کارشناسی ارشد ). مدارک مالی من شامل یک پرینت مالی از یک حساب client در بانک HSBC به میزان کافی و مدت 29 روزه و یک نامه تمکن مالی از یک سپرده ارزی یک ساله به میزان کافی ولی مدت 15 روزه بود. بعد از 15 روز خانمی که ادعا میکرد از world bridge زنگ میزنه با خانه ما تماس گرفت که پرینت مالی شما از حساب client بانک HSBC ، واضح (clear) نیست. این را اصلاح کنید. در ضمن یک statement بیست و هشت روزه از حساب بانک پارسیان بیاورید. بلافاصله یک پرینت دیگر از client account از اینترنت گرفتم (در نتیجه اصل نبود ) و به اضافه یک نامه تمکن مالی 30 روزه (که تازه فهمیدم اشتباه بوده )از حساب ارزی سپرده یک ساله بانک پارسیان به world bridge رساندم. world bridge منکر این تماس شد و مدارک را نگرفت. به کنسولگری رفتم و آنها مدارک رو از من تحویل گرفتن. حالا بعد از 2 روز جواب رد شدن ویزای من اومده. با توجه به اینکه 24 سپتامبر دوره من شروع میشه،بهترین کاری که من میتونم انجام بدم چیه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeeddeeas نمایش پست ها
    سلام.اورژانسی.لطفا کمکم کنید.
    من 24 آگوست از طریق استانبول برای ویزای Tier 4 General اقدام کردم ( ویزای دانشجویی کارشناسی ارشد ). مدارک مالی من شامل یک پرینت مالی از یک حساب client در بانک HSBC به میزان کافی و مدت 29 روزه و یک نامه تمکن مالی از یک سپرده ارزی یک ساله به میزان کافی ولی مدت 15 روزه بود. بعد از 15 روز خانمی که ادعا میکرد از world bridge زنگ میزنه با خانه ما تماس گرفت که پرینت مالی شما از حساب client بانک HSBC ، واضح (clear) نیست. این را اصلاح کنید. در ضمن یک statement بیست و هشت روزه از حساب بانک پارسیان بیاورید. بلافاصله یک پرینت دیگر از client account از اینترنت گرفتم (در نتیجه اصل نبود ) و به اضافه یک نامه تمکن مالی 30 روزه (که تازه فهمیدم اشتباه بوده )از حساب ارزی سپرده یک ساله بانک پارسیان به world bridge رساندم. world bridge منکر این تماس شد و مدارک را نگرفت. به کنسولگری رفتم و آنها مدارک رو از من تحویل گرفتن. حالا بعد از 2 روز جواب رد شدن ویزای من اومده. با توجه به اینکه 24 سپتامبر دوره من شروع میشه،بهترین کاری که من میتونم انجام بدم چیه ؟
    نامه رد شدن رو اینجا بذارید تا بشه نظر داد. البته من نمیدونم شما چرا اصلا از حساب client استفاده کردید وقتی که مشکل پرینتهای بانکی ایران حل شده؟

Banned

دلیلش مشخصه آقا هومن. سودجویی موسسه کسری دانش.برای باز کردن حساب 100 پوند میگیره و قیمت حواله ش 100 تومن از صرافی ها بیشتره. البته من همه اینکارارو خودم کردم و به اینا چیزی ندادم ولی در نهایت اینجور شد.ببخشید دسترسی به اسکنر ندارم.عکس گرفتم از این نامه.nameh.jpg

Banned

nameh22.jpgاینم قسمت دوم نامه

ApplyAbroad Guru

دلیلش مشخصه آقا هومن. سودجویی موسسه کسری دانش.برای باز کردن حساب 100 پوند میگیره و قیمت حواله ش 100 تومن از صرافی ها بیشتره. البته من همه اینکارارو خودم کردم و به اینا چیزی ندادم ولی در نهایت اینجور شد.ببخشید دسترسی به اسکنر ندارم.عکس گرفتم از این نامه.nameh.jpg
    بله این موسسه کسری که گویا در زمینه کلاهبرداری از آپولونیا کالج هم جلو زده. متاسفانه اون زمانی که این مساله بانکهای ایرانی وجود داشت خیلی از این موسسات از این ماجرا سواستفاده کردند و اینجا خیلی هم سر این موضوع بحث شد و من بارها گفتم گول این موسسات دوزاری رو نخورید. افسر ویزا کارش درست بوده چون شما از حساب دوستتون استفاده کردید ولی حساب فقط باید به اسم خودتون یا پدر و مادر باشه. حساب Client در صورتی برای شما قابل استفاده است که اسم شما رو ذکر کرده باشه. موسساتی خاص مثل مشاوران رسمی مهاجرت یا وکلای دادگستری و حسابدارهای رسمی در اینجا میتونند چیزی به اسم Client Account داشته باشند که برای هر مشتری به صورت خاص افتتاح و بعد از پایان کار بسته میشه. مال شما به این شکل نبوده و اختمالا یه حساب عادی بوده نه حساب Client مخصوص شما.

شما تنها کاری که میتونید بکنید اینه که دوباره اقدام کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله این موسسه کسری که گویا در زمینه کلاهبرداری از آپولونیا کالج هم جلو زده. متاسفانه اون زمانی که این مساله بانکهای ایرانی وجود داشت خیلی از این موسسات از این ماجرا سواستفاده کردند و اینجا خیلی هم سر این موضوع بحث شد و من بارها گفتم گول این موسسات دوزاری رو نخورید. افسر ویزا کارش درست بوده چون شما از حساب دوستتون استفاده کردید ولی حساب فقط باید به اسم خودتون یا پدر و مادر باشه. حساب Client در صورتی برای شما قابل استفاده است که اسم شما رو ذکر کرده باشه. موسساتی خاص مثل مشاوران رسمی مهاجرت یا وکلای دادگستری و حسابدارهای رسمی در اینجا میتونند چیزی به اسم Client Account داشته باشند که برای هر مشتری به صورت خاص افتتاح و بعد از پایان کار بسته میشه. مال شما به این شکل نبوده و اختمالا یه حساب عادی بوده نه حساب Client مخصوص شما.
    شما تنها کاری که میتونید بکنید اینه که دوباره اقدام کنید.
    آقا هومن جای این سوال اینجا نیست ولی شما میدونی راه شکایت ازین موسسه (کسری دانش) با توجه به اینکه مجوزش هم باطل شده،چیه ؟
    در ضمن من دوشنبه صبح یعنی 17 سپتامبر میرم دوبی،خدا کنه اونجا سریع به من ویزا رو بدن.

ApplyAbroad Guru

آقا هومن جای این سوال اینجا نیست ولی شما میدونی راه شکایت ازین موسسه (کسری دانش) با توجه به اینکه مجوزش هم باطل شده،چیه ؟
    در ضمن من دوشنبه صبح یعنی 17 سپتامبر میرم دوبی،خدا کنه اونجا سریع به من ویزا رو بدن.
    دادگستری و وزارت علوم.

Junior Member

موسسه ی کسری دانش یا دانش کسری ؟ همون که یه شرکت هم تو UK به نام RAMADAH داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)