صفحه 62 از 168 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط shadija نمایش پست ها
    موسسه ی کسری دانش یا دانش کسری ؟ همون که یه شرکت هم تو UK به نام RAMADAH داره؟
    بله و گویا مشاوره های بسیار غلط میده و چند نفر تو همین فروم کلی سر همین مشاوره های اشتباه و سودجویانه ضرر کردند. در ضمن معلوم نیست که شعبه این شرکت در انگلستان هم آیا دارای مجوز مشاوره مهاجرت هست یا خیر؟ وگرنه در داخل انگلستان هم کارشون غیرقانونیه.

همین یه مورد کافیه تا سودجویی یا بی دانشی این موسسه مشخص بشه که در زمانی که دیگه پرینتهای ایرانی مشکلی ندارند به دانشجو گفته بیا حساب Client در انگلیس باز کنیم و کلی هزینه اضافی دست دانشجو گذاشته (جدا از اینکه برای حسابهای داخلی نرخ دولتی حساب میشه و تقریبا پول مورد نیاز نصف میشه) تازه حساب client هم نبوده و یه حساب عادی به نام یک فرد بوده در حالیکه حساب client اصلا این شکلی نیست و شرایط خاصی داره و اتفاقا سفارت هم قبولش داره.
    ویرایش توسط houman1979 : September 14th, 2012 در ساعت 04:54 PM

Banned

سلام
    دوستان عزیز، از دید کسی که هم از دوبی و هم از ترکیه جهت ویزای دانشجویی اقدام کرده، به همتون تاکید میکنم همونطور که بارها و بارها دوستان مطلعمون مثل آقا هومن گوشزد کردن، فقط از امارات برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. من فرق ابوظبی و دوبی رو نمیدونم.
    تو ترکیه وقتی از مسئول انگشت نگاری پرسیدم چقدر پروسه ویزا طول خواهد کشید، با لبخندی گفت حالا شما 3 هفته ای صبر کن ! ولی تو دوبی گفت نگران نباش، حدود 7 روز،حداکثر 12 روز. این از اولش.
    تو ترکیه بخش ویزا به شما به دید اضافی نگاه میکنن، ولی تو دوبی انگار اومدن که کار ایرانیا رو انجام بدن.
    از نظر هزینه ها، شما خصوصا تو این فصل،تو ترکیه هتل زیر 50 دلار پیدا نمیکنی ! ولی تو دوبی با این مبلغ میتونی هتل خیلی خوبی بگیرید.
    و هزاران دلیل دیگه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeeddeeas نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز، از دید کسی که هم از دوبی و هم از ترکیه جهت ویزای دانشجویی اقدام کرده، به همتون تاکید میکنم همونطور که بارها و بارها دوستان مطلعمون مثل آقا هومن گوشزد کردن، فقط از امارات برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. من فرق ابوظبی و دوبی رو نمیدونم.
    تو ترکیه وقتی از مسئول انگشت نگاری پرسیدم چقدر پروسه ویزا طول خواهد کشید، با لبخندی گفت حالا شما 3 هفته ای صبر کن ! ولی تو دوبی گفت نگران نباش، حدود 7 روز،حداکثر 12 روز. این از اولش.
    تو ترکیه بخش ویزا به شما به دید اضافی نگاه میکنن، ولی تو دوبی انگار اومدن که کار ایرانیا رو انجام بدن.
    از نظر هزینه ها، شما خصوصا تو این فصل،تو ترکیه هتل زیر 50 دلار پیدا نمیکنی ! ولی تو دوبی با این مبلغ میتونی هتل خیلی خوبی بگیرید.
    و هزاران دلیل دیگه.
    گویا فرق دبی و ابوظبی حداکثر یک روزه و برای همین شاید اگه کسی عجله نداشته باشه دبی بهتر باشه. در ضمن در امارات حدود دو تا سه ساعت قبل از پایان ساعت اداری وضعیت به in transit تبدیل میشه و دانشجو حتی اگه دبی باشه وقت داره بره ابوظبی جواب رو بگیره ولی تو استانبول میذاره یک ربع مونده به وقت اداری وضعیت رو عوض میکرده دانشجو تا فرداش باید استرس داشته باشه. در ضمن امارات به طور تصادفی به بعضیها ایمیل زده میشه که جواب مثبته در حالیکه در ترکیه چنین چیزی نیست.

Junior Member

- نوع ویزا: Tier 4 general
    - تاریخ اقدام: 2012/09/16
    - محل اقدام : ابوظبي
    - تاریخ صدور ویزا : 2012/09/23
    با تشكر از همه و أقا هومن كه واقعا لطف داشتن.

Junior Member

هر کس از موسسه کلاهبردار دانش کسری شکایت دارد به من ایمیل بزند.
    ویرایش توسط chavosh : December 19th, 2012 در ساعت 02:08 PM دلیل: حذف ایمیل

ApplyAbroad Guru

این مورد امروز رد شده و خیلی میتونه برای همه قابل توجه باشه:
    نوع ویزا Tier 4 به همراه همسر
    دوره کارشناسی ارشد
    تاریخ تقاضا 16 دسامبر از ابوظبی
    تاریخ مصاحبه 23 دسامبر در سفارت در ابوظبی
    تاریخ رد شدن 24 دسامبر در ابوظبی

دلایل رد شدن
    1-قانع نشدن افسر ویزا برای منشا پول مشخص شده در حساب بانکی
    2-قانع نشدن در مورد برنامه دانشجو برای بعد از تحصیل
    3-قانع نشدن در مورد فراهم بودن امکانات اسکان!!!
    4-قانع نشدن در مورد علت انتخاب انگلستان
    5-وجود فاصله بین تحصیل قبلی دانشجو

دانشجوی مورد نظر تمام سوالات را به خوبی و با دقت پاسخ داده. متاسفانه دلایل رد شدن اکثرا واهی و بی معنی هستند. مثلا در مورد اسکان در قوانین هیچ نیازی برای دانشجوی Tier 4 برای مشخص کردن محل اسکان نیست و این موضوع کاملا طبیعی است که دانشجو در ابتدا مدتی را به صورت موقت در هتل بوده و سپس دنبال جا بگردد (بخصوص برای افرادی که همراه دارند و معمولا خوابگاه های دانشجویی بسیار اندک و پرهزینه هستند).

متاسفانه همانطور که فکر میشد این مصاحبه حربه ای است برای رد کردن هر کسی که از نظر سفارت قابل قبول نباشد. البته در این میان مقصر اصلی خیل عظیم ایرانیانی هستند که نرسیده به انگلستان تقاضای پناهندگی میدهند. روزی بود که سفارت انگلستان حتی نیازی به اصل و ترجمه مدارک نداشت و امروز وضعیت به اینجا رسیده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دوره کارشناسی ارشد

دلایل رد شدن

دانشجوی مورد نظر تمام سوالات را به خوبی و با دقت پاسخ داده. متاسفانه دلایل رد شدن اکثرا واهی و بی معنی هستند. مثلا در مورد اسکان در قوانین هیچ نیازی برای دانشجوی Tier 4 برای مشخص کردن محل اسکان نیست و این موضوع کاملا طبیعی است که دانشجو در ابتدا مدتی را به صورت موقت در هتل بوده و سپس دنبال جا بگردد (بخصوص برای افرادی که همراه دارند و معمولا خوابگاه های دانشجویی بسیار اندک و پرهزینه هستند).

متاسفانه همانطور که فکر میشد این مصاحبه حربه ای است برای رد کردن هر کسی که از نظر سفارت قابل قبول نباشد. البته در این میان مقصر اصلی خیل عظیم ایرانیانی هستند که نرسیده به انگلستان تقاضای پناهندگی میدهند. روزی بود که سفارت انگلستان حتی نیازی به اصل و ترجمه مدارک نداشت و امروز وضعیت به اینجا رسیده است.
    واقعا که! از ماست که بر ماست...

Junior Member

سلام
    منظور از منشا پول مشخص نیست چیه؟!!، من به خاطر این که سوپروایز PhD داره میرم دارم دانشگامو عوض می کنم ، پس باید ویزامو هم عوض کنم. الان تو خود انگلیسم و پولی که در حسابم گذاشتم از چند تا حساب مختلف اومده، می خوام ویزامو هم به صورت premium اقدام کنم. به نظر شما این منشا پول مشخص نیستو چه چوری میشه حل کرد؟ یعنی تو مصاحبه اگر ازم پرسید پولو از کجا آوردی پی بگم به افسر ویزا؟
    یعنی در عرض یه سال دو بار باید استرس ویزارو بکشیم ...
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دوره کارشناسی ارشد

دلایل رد شدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    سلام
    منظور از منشا پول مشخص نیست چیه؟!!، من به خاطر این که سوپروایز PhD داره میرم دارم دانشگامو عوض می کنم ، پس باید ویزامو هم عوض کنم. الان تو خود انگلیسم و پولی که در حسابم گذاشتم از چند تا حساب مختلف اومده، می خوام ویزامو هم به صورت premium اقدام کنم. به نظر شما این منشا پول مشخص نیستو چه چوری میشه حل کرد؟ یعنی تو مصاحبه اگر ازم پرسید پولو از کجا آوردی پی بگم به افسر ویزا؟
    یعنی در عرض یه سال دو بار باید استرس ویزارو بکشیم ...
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز برای کسانی که داخل انگلیس هستند اصلا مصاحبه و این مسایل نیست و شما هیچ استرسی نداشته باش.

سلام دوستان منو دبی رد کرد. 13 دسامبر مدارکمون را دادیم و 18 دسامبر رد شدیم.
    من از دانشگاه LEEDS واسه دکترا پذیرش با فاند دارم که چون پروژه صنعتی هست دانشگاه گفته باید واسه tier 2 اقدام کنم. من متاهل هستم پس خانمم هم باید به عنوان dependent اقدام کنه. من یک بار 13 دسامبر از دبی اقدام کردم که چون تافل من PBT بود ردم کردند و حالا دانشگاه گفته یه COS جدید واست تا 25 FEB آماده می کنیم و تو بعد اون دوباره اقدام کن. من خودم هم آیلتس دادم.
    من نامه بانکی ندارم و گفتم دانشگاه تو COS در مورد maintenance توضیح بده یعنی مشکلی پیش مییاد؟
    مصاحبه می کنن با من یا خانمم؟
    می گن سالی به 20700 نفر ویزا tier 2 می دن امیدی هست به ما هم بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)