صفحه 67 از 168 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

سلام دوستان
    من به تازگي در رشته )Earth Resources Engineering (curriculum of Environmental Engineering پذيرش گرفتم از بولونيا ايتاليا.يعني اسم اصلي كورس مهندسي محيط زيست با تخصص در منابع زمين كه اونم بيشتر معدنيه.
    اين رشته اكثر واحداش مربوط به محيط زيست و ژئوتكنيك و... هست به جز فقط يك كورس در مورد Petroleum Geosystems كه فكر كنم در حد آشنايي باشه(رشته ليسانسم مهندسي معدن-اكتشاف معدن).....به نظرتون براي ويزا گير ميدن(ولي به احتمال زياد course discription اين رشته رو بهشون نميفرستن) در ضمن مصاحبه هم نداره سفارت ايتاليا....
    كسي هست تا به حال بعد اين اوضاع ويزا كه جديدا آمريكا براي نفت و پتروشيمي و انرژي گذاشته(فقط آمريكا و هلند(اينم خودش شخصا دانشجوهاي ايران تو اين زمينه ها رو تحريم كرده)ميدونم از بقيه خبر ندارم) براي نفت و شيمي ويزاي از انگليس-فرانسه-ايتاليا-آلمان....... گرفته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگي در رشته )Earth Resources Engineering (curriculum of Environmental Engineering پذيرش گرفتم از بولونيا ايتاليا.يعني اسم اصلي كورس مهندسي محيط زيست با تخصص در منابع زمين كه اونم بيشتر معدنيه.
    اين رشته اكثر واحداش مربوط به محيط زيست و ژئوتكنيك و... هست به جز فقط يك كورس در مورد Petroleum Geosystems كه فكر كنم در حد آشنايي باشه(رشته ليسانسم مهندسي معدن-اكتشاف معدن).....به نظرتون براي ويزا گير ميدن(ولي به احتمال زياد course discription اين رشته رو بهشون نميفرستن) در ضمن مصاحبه هم نداره سفارت ايتاليا....
    كسي هست تا به حال بعد اين اوضاع ويزا كه جديدا آمريكا براي نفت و پتروشيمي و انرژي گذاشته(فقط آمريكا و هلند(اينم خودش شخصا دانشجوهاي ايران تو اين زمينه ها رو تحريم كرده)ميدونم از بقيه خبر ندارم) براي نفت و شيمي ويزاي از انگليس-فرانسه-ايتاليا-آلمان....... گرفته باشه؟
    I was rejected for UK in seismic and pipping for a PhD.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baharm31 نمایش پست ها
    I was rejected for UK in seismic and pipping for a PhD.
    دلیل رد شدن چه بوده است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    1- نوع ویزاTier4 s
    2 - تاریخ اقدام:07/02/2013
    3- تاریخ مصاحبه در ابوظبي:14/02/2013
    4- تاریخ رد ویزا:17/02/2013

من برای دوره زبان 6 ماهه اقدام کرده بودم ، کل هزینه ها رو هم فول پرداخت کرده بودم ، توی مصاحبه هم مسلط جواب داده بودم ، دلایل رد رو افسر ویزا نوشته :
    1 - شما آیلتس 6.5 داری پس نیازی به دوره زبان برای مستر نداری ، در حالی که من بهش توضیح داده بودم که من آیلتس جنرال دارم که برای هیچ دانشگاهی مورد قبول نیست و باید آیلتس آکادمیک بگیرم که خیلی سخت تره
    2 - وجود 3 سال فاصله تحصیلی که من نامه کار 4 ساله همراه با بیمه که نشون میداد کار مرتبط با رشته دارم ، تو پروندم بود

به هر حال اعتراض میکنم ببینم چی میشه
    بالاخره بعد از حدود یک ماه و نیم ، جواب اعتراض من به مصاحبه اومد و من امروز ویزام رو از سفارت گرفتم ، واقعا شرایط سختی برای من بود این مدت ، فقط میتونم بگم :
    من دستان نوازشگر خداوند را احساس کردم ... خدا رو شکر ....

امیدوارم بقیه دوستان هم کارشون درست بشه و از همه ، مخصوصا آقا هومن بابت راهنمایی ها تشکر می کنم .
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

تبریک میگم دوست عزیز . امیدوارم موفق باشین. فقط یک سوال این نامه کار که گفتین به نظرتون خیلی مهم هستش؟ چون من اگر از شرکت این نامه رو درخواست کنم شاید برای آینده خوب نباشه و اگر خدا نکرده ویزا نگیرم راه برگشت به شرکت یکم سخت خواهد شد برام ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز . امیدوارم موفق باشین. فقط یک سوال این نامه کار که گفتین به نظرتون خیلی مهم هستش؟ چون من اگر از شرکت این نامه رو درخواست کنم شاید برای آینده خوب نباشه و اگر خدا نکرده ویزا نگیرم راه برگشت به شرکت یکم سخت خواهد شد برام ....
    نامه کار برای کسی که فاصله تحصیلی داره ، به نظر من واجبه ... حتی بیمه هم روش بذارید ، اما اینکه برای شما بد میشه ، راستش دیگه کاریش نمیشه کرد ، خودتون باید تصمیم بگیرید !
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

با سلام - مادر من برای اخذ ویزای توریستی انگلستان دیدن فرزند و نوه به مرکز استانبول رفت و بعد از بیست روز رد شد حالا مدارک را کاملتر کرده ایم بهتره فرم اعتراض مربوطه را پر کند با مدارک جدید اضافه و یا مجددا از اول اپلیکیشن فرم پر کند کدام بهتر جواب میدهد ضمنا" اگر بخواهیم ساپرت مالی ایشان توسط کارت اعتباری ارزی ویزا کارت خواهرش انجام شود بجای فیش حقوقی ضعیف دخترش که دعوتنامه فرستاده انجام گردد چه کار باید بکنیم خاله ام همه هزینه های مادرم را توسط کارت اعتباری خود متقبل میشود با تشکر از پاسخ دهندگان مخصوصا" جناب هومن

منم واسه ویزای فامیلی توریست اقدام کردم که رد شدم انگار جدیدا ویزاهای تحصیلی و کاری رو فقط میشه گرفت!! من از ابوظبی اقدام کردم 19 می و 26 می هم جواب اماده بود یکی از دلایل رد شدن هم این بود که کسی که دعوت نامه فرستاده بود مدارک مالیشو ارائه نداده بود حالا میشه اعتراض کنم و مدارک رو کامل کنم؟؟ امیدی میشه داشت؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط enanaeshtar نمایش پست ها
    منم واسه ویزای فامیلی توریست اقدام کردم که رد شدم انگار جدیدا ویزاهای تحصیلی و کاری رو فقط میشه گرفت!! من از ابوظبی اقدام کردم 19 می و 26 می هم جواب اماده بود یکی از دلایل رد شدن هم این بود که کسی که دعوت نامه فرستاده بود مدارک مالیشو ارائه نداده بود حالا میشه اعتراض کنم و مدارک رو کامل کنم؟؟ امیدی میشه داشت؟؟
    در نامه رد شدن نوشته امکان اعتراض دارید یا نه. الان برای اکثر ویزاهای ویزیتور امکان اعتراض نیست. باید مدارک مالی دعوت کننده ارایه بشه.

سلام بله نوشته شده امکان اعتراض هست . ضمن اینکه مدارک مالی دعوت کننده رو ارائه میدم به نظز شما بهتر نیست مدارک بیشتری هم از خودم ارائه بدم؟
    به نظر شما امکان تجدید نظر هست؟؟ یعنی ارزش پیگیری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)