صفحه 90 از 168 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    تبریک میگم . به شما با ایمیل اطلاع رسانی شد یا با اس‌ام‌اس ؟ شما فاند داشتید؟ ممنون

صبح روز ۱۶ ام از سفارت بهم ایمیل زدن که ویزام صادر شده همون موقع هم وضعیتم in transit شد. بعدش که رفتم vfs گفتن ساعت ۴
    بیا پاسپورتو بگیر.

من فاند نصفه دارم که شهریه رو پوشش میده + ۴۱۹ پوند هزینه ماهیانه

Junior Member

من 2 سپتامبر وقت ملاقات توی دوبی داشتم، امروز (19 سپتامبر) از سفارت انگلستان بهم یه ایمیل زدن که ویزام صادر شده. زنگ زدم به vfs گفتن که چون آخر هفته است باید تا یکشنبه برای دریافت پاسپورت صبر کنم.

پ.ن. توی ایمیل سفارت نوشته که
    Your visa has been issued and will shortly be returned to our commercial partner
    این معنیش اینه که الزاما جواب ویزا مثبته؟ اونایی که جواب منفی میگیرن، چه جور ایمیلی از سفارت دریافت میکنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya123 نمایش پست ها
    من 2 سپتامبر وقت ملاقات توی دوبی داشتم، امروز (19 سپتامبر) از سفارت انگلستان بهم یه ایمیل زدن که ویزام صادر شده. زنگ زدم به vfs گفتن که چون آخر هفته است باید تا یکشنبه برای دریافت پاسپورت صبر کنم.

Your visa has been issued and will shortly be returned to our commercial partner
    این معنیش اینه که الزاما جواب ویزا مثبته؟ اونایی که جواب منفی میگیرن، چه جور ایمیلی از سفارت دریافت میکنن؟
    بله جواب مثبته. اونایی که جوابشون منفیه چیزی دریافت نمیکنند.

Junior Member

نوع ویزا: Tier4
    تاریخ مصاحبه حضوری: 23 جولای 2013 در ابوظبی
    تاریخ گرفتن جواب: 13 آکست 2013
    نتیجه: منفی
    دلیل: من زمانی که از بانک نامه گرفتم، یعنی 15 جولای، طبق سایت اواندا پوند 1800 و خورده ای حساب می شده. توی مدتی که اونجا تو امارات بودم، نرخ روی سایت تغییر کرد، و افسر ویزا، قانون خود ukba رو زیر پا گذاشت و توی نامه refusal من نوشت که پول ات طبق سایت، کمه. من کلا باید 15000 و خورده ای نشون می دادم. وقتی از بانک نامه گرفتم، 47 میلیون می شه 25 هزار تا، وقنی نرخ عوض شد، افسر نوشته بود که شما الان 12000 تا داری، و کافی نیست.

اگه مشکل فقط همین بود اعتراض می کردم. اما یک نکته دیگه این بود که گفتند که نامه بانک شما موجودی یک روز رو نشون می ده و ثابت نمی کنه که پول 28 روز توی حساب بوده (من گردش حساب نبرده بودم چون نمی دونستم لازمه!)
    در نتیجه ویزام رد شد.
    حالا دوباره 3 روز دیگه دارم می رم ترکیه و اینبار گردش حساب گرفتم، مبلغ رو هم بیشتر کردم. اگه دوستان کمکی می تونن بکنن ممنون می شم. یا اگه کسی از من سوالی داره خوشحال می شم تجربه م رو در اختیارش قرار بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya123 نمایش پست ها

تبریک میگم . شما فاند داشتین؟ از کجا پذیرش داشتید؟
    Please ask your questions through related forums it would be other's questions

Consider : No pain No gain

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    تبریک میگم . شما فاند داشتین؟ از کجا پذیرش داشتید؟
    مرسی،
    بله، فاند داشتم
    مستر ریاضی از دانشگاه کمبریج

سلام دوستان
    آیا کسی میدونه تقاضای Appeal چقدر حدودا طول میکشه پاسخ بدن؟ توی سایت خوندم نوشته 20 روز بررسی میشه و بعدش 12 هفته باید منتظر باشیم که سفارت جواب بده آیا به نظر شما منطقی نیست که دوباره برای ویزا اقدام کرد؟ ( من ویزای دانشجویی tire 4 گرفتم اما برای همسرم به دلیل اینکه توی نامه فاند من واضح مبلغ رو نگفتن ایراد گرفتن که قانع نشدیم امکان پرداخت هزینه زندگی رو دارین یا نه ، الان از اسپانسرم یه نامه خیلی شسته رفته گرفتم که کاملا توضیح داده شرایط پرداخت بابت ایشون رو اما شرایط Appeal رو خوندم دیدم حداقل 4 ماه طول میکشه بتونه به من بپیونده! ) اگه دوستان کسی میتونه کمک کنه واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید! ببخشید اگه محل درستی سوالم رو نپرسیدم اما فکر کردم شاید دوستان توی این بخش بتونن کمک کنن

Junior Member

سلام:

من هم VFS ابوظبی اقدام کردم.
    ۱۲ سپتامبر..
    فعلا هم منتظرم... فکر کنم هفته اول دانشگاه از دست بدم...

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rmohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی میدونه تقاضای Appeal چقدر حدودا طول میکشه پاسخ بدن؟ توی سایت خوندم نوشته 20 روز بررسی میشه و بعدش 12 هفته باید منتظر باشیم که سفارت جواب بده آیا به نظر شما منطقی نیست که دوباره برای ویزا اقدام کرد؟ ( من ویزای دانشجویی tire 4 گرفتم اما برای همسرم به دلیل اینکه توی نامه فاند من واضح مبلغ رو نگفتن ایراد گرفتن که قانع نشدیم امکان پرداخت هزینه زندگی رو دارین یا نه ، الان از اسپانسرم یه نامه خیلی شسته رفته گرفتم که کاملا توضیح داده شرایط پرداخت بابت ایشون رو اما شرایط Appeal رو خوندم دیدم حداقل 4 ماه طول میکشه بتونه به من بپیونده! ) اگه دوستان کسی میتونه کمک کنه واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید! ببخشید اگه محل درستی سوالم رو نپرسیدم اما فکر کردم شاید دوستان توی این بخش بتونن کمک کنن
    ببینید یکی از دوستان من پارسال ابوظبی اقدام کرد. بعد از سه هفته بهش جواب رددادن که البته اشتباه واضح افسر ویزا بود. بعد از طریق ایمیل درخواست تجدیدنظر کرد. تقریبا کمتر از ده روز بعد بهش ایمیل زدن که در یک تاریخی بره ابوظبی و همون موقع ویزا رو زدن توی پاسپورتش. کل این پروسه کمتر از دو هفته طول کشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    ببینید یکی از دوستان من پارسال ابوظبی اقدام کرد. بعد از سه هفته بهش جواب رددادن که البته اشتباه واضح افسر ویزا بود. بعد از طریق ایمیل درخواست تجدیدنظر کرد. تقریبا کمتر از ده روز بعد بهش ایمیل زدن که در یک تاریخی بره ابوظبی و همون موقع ویزا رو زدن توی پاسپورتش. کل این پروسه کمتر از دو هفته طول کشید.
    ایشون داستانش فرق داره. ایشون همسرشون رد شده که جزو ویزاهای PBS نیست و باید اپیل کنند و پروسه کاملا فرق داره و ممکنه خیلی طول بکشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)