صفحه 122 از 168 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط marzmarz نمایش پست ها
    سلام دوستان

جواب ویزا ما منفی بود
    محل سفارت: استانبول
    تاریخ مصاحبه: 2 جولای
    تاریخ جواب: 17 جولای
    نوع ویزا: Family Visit

من به همراه مادر پدر و خواهرم برای ویزا اقدام کرده بودیم. دو برادر و یک خواهر دیگه من در انگلیس هستن و هدف از مسافرتمون شرکت در عروسی برادرم بود.
    با اینکه پرینت حساب بانکی پدرم در انگلستان که حدود 15000 پوند داشت رو در همه پرونده هامون گذاشته بودیم اصلن در نامه جواب حرفی از این حساب نزده! این پرینت در مدارکی که به ما برگردوندن نیست، گویا در پرونده هاشون نگه داشتن!!
    و به نظر می رسه که علت اصلی ریجکت مساله مالی بوده.

برادرم که به ما دعوت نامه داده بود هم پرینت حسابش در مدارکمون بود. تو نامه سفارت به اون اشاره کرده و حتی گفته که به میزان کافی هست!!

می خواستم لطفا برای اعتراض گذاشتن من رو راهنمایی کنید، چه کار باید بکنم و اینکه آیا به نظر شما جواب مثبتی می گیریم؟
    متاسفم. شما تا زمانی که نامه رد شدنتون رو اینجا نذارید ما نمیتونیم راهنمایی کنیم.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    متاسفم. شما تا زمانی که نامه رد شدنتون رو اینجا نذارید ما نمیتونیم راهنمایی کنیم.
    از لطفتون ممنونم!
    چطور میشه عکس آپلود کرد؟
    اگر قسمت Decision کافی هست من متن رو می نویسم، این نامه پدرم هست:

You have stated that you intend to visit the United Kingdom for one month to attend your son's wedding. You intend to travel with your wife and two daughters. Your other three children are all resident in UK. You are retired. Your wife is unemployed. You have not provided any documentation to demonstrate any monthly income. As evidence of your financial circumstances you have provided a bank statement showing a balance of 67,823,508 IRR (1524 pound). I acknowledge that your son has stated he will meet all costs associated with your trip and he has demonstrated he has the fund available to do so. However it remains reasonable to expect to see a full overview of your own circumstances in Iran. The above causes me to doubt that your circumstances are as stated which in turn leads me to doubt your intentions in wishing to travel to the UK at this time. I am not satisfied that your are a genuine visitor to the UK or that you are able to meet the cost of your onward or return ticket. 41(I) and (ii).
    I have therefore refused your application because A am not satisfied, on the balance of probabilities, that you meet all of the requirements of the relevant Paragraph of the UK Immigration Rules.

از لطفتون ممنونم!
    چطور میشه عکس آپلود کرد؟

You have stated that you intend to visit the United Kingdom for one month to attend your son's wedding. You intend to travel with your wife and two daughters. Your other three children are all resident in UK. You are retired. Your wife is unemployed. You have not provided any documentation to demonstrate any monthly income. As evidence of your financial circumstances you have provided a bank statement showing a balance of 67,823,508 IRR (1524 pound). I acknowledge that your son has stated he will meet all costs associated with your trip and he has demonstrated he has the fund available to do so. However it remains reasonable to expect to see a full overview of your own circumstances in Iran. The above causes me to doubt that your circumstances are as stated which in turn leads me to doubt your intentions in wishing to travel to the UK at this time. I am not satisfied that your are a genuine visitor to the UK or that you are able to meet the cost of your onward or return ticket. 41(I) and (ii).
    I have therefore refused your application because A am not satisfied, on the balance of probabilities, that you meet all of the requirements of the relevant Paragraph of the UK Immigration Rules.
    مشکل عمده شون با برگشتن پدرتون و خونوادتون به ایران هست. شما باید سند ملک، زمین، یا هر چیز دیگه ای که نشون بده پدر مادر شما به ایران تعلق دارن و برمیگردن نشون میدادید. مسلما با یه حساب بانکی اونم با یه مبلغ متوسط بهشون ویزا نمیدادن. درضمن بلیط برگشت هم انگار نگرفته بودن و اینهم دردسرساز شده. و تصور شده که پدرتون قصد موندن در انگلیس دارن. البته کلا ویزای توریستی بر اساس امتیاز نیست و تمام تصمیمش به نظر افسر ویزا برمیگرده. ممکنه با همین شرایط به افسر دیگه ای میخوردن و اون ویزا رو صادر میکرد (هرچند بعید میدونم) اما با این وضعیت اگر شما قبلش هم میگفتید من بهتون میگفتم شانسشون خیلی پایینه. مدارک مالی محکم، حساب بانکی با گردش بالا، سند ملک، هر چیزی که بتونه ثابت کنه ایشون اینقدر برای برگشتن به ایران انگیزه دارن که نخوان انگلیس بمونن باید ارائه میشده که نشده.

Junior Member

مشکل عمده شون با برگشتن پدرتون و خونوادتون به ایران هست. شما باید سند ملک، زمین، یا هر چیز دیگه ای که نشون بده پدر مادر شما به ایران تعلق دارن و برمیگردن نشون میدادید. مسلما با یه حساب بانکی اونم با یه مبلغ متوسط بهشون ویزا نمیدادن. درضمن بلیط برگشت هم انگار نگرفته بودن و اینهم دردسرساز شده. و تصور شده که پدرتون قصد موندن در انگلیس دارن. البته کلا ویزای توریستی بر اساس امتیاز نیست و تمام تصمیمش به نظر افسر ویزا برمیگرده. ممکنه با همین شرایط به افسر دیگه ای میخوردن و اون ویزا رو صادر میکرد (هرچند بعید میدونم) اما با این وضعیت اگر شما قبلش هم میگفتید من بهتون میگفتم شانسشون خیلی پایینه. مدارک مالی محکم، حساب بانکی با گردش بالا، سند ملک، هر چیزی که بتونه ثابت کنه ایشون اینقدر برای برگشتن به ایران انگیزه دارن که نخوان انگلیس بمونن باید ارائه میشده که نشده.
    برای پدرم سند منگوله دار ملک در تهران و برای مادرم هم سند تک برگی ملک در تهران جز مدارک بوده، اصل و ترجمش.

حساب بانکی ایران در کنار حکم کار گزینی پدرم برای این بود که ثابت کنه ایشون حقوق ماهیانه در ایران دارن.

همانطودر که قبلا گفتم حساب بانکی به نام مادر و پدرم در انگلستان15000 پوند موجودی داشته که پرینت اون به سفارت ارائه شده.

Junior Member

سلام
    خدا رو شکر جواب ویزا اومد و مثبت بود.++++++++++
    تاریخ مصاحبه : 4 جولای- استانبول
    مصاحبه دوم: 22 جولای
    و امروز عصر هم رفتم پاسپورت رو گرفتم.
    از همه ی دوستان تشکر میکنم که اطلاعات خودشون رو در اختیار من گذاشتند.
    دوستان ریسک نکنند چون ممکنه بعد از 10 روز بهشون زنگ بزنند برای مصاحبه دوم.

نقل قول نوشته اصلی توسط oktaee نمایش پست ها
    سلام
    خدا رو شکر جواب ویزا اومد و مثبت بود.++++++++++
    تاریخ مصاحبه : 4 جولای- استانبول
    مصاحبه دوم: 22 جولای
    و امروز عصر هم رفتم پاسپورت رو گرفتم.
    از همه ی دوستان تشکر میکنم که اطلاعات خودشون رو در اختیار من گذاشتند.
    دوستان ریسک نکنند چون ممکنه بعد از 10 روز بهشون زنگ بزنند برای مصاحبه دوم.
    سلام، شما تاریخ ها رو درست زدید؟ یعنی بعد از 18 روز باسه مصاحبه دوم خواستنتون و عصر همون روز بهتون ویزا رو دادن؟؟؟؟؟؟

برای پدرم سند منگوله دار ملک در تهران و برای مادرم هم سند تک برگی ملک در تهران جز مدارک بوده، اصل و ترجمش.

حساب بانکی ایران در کنار حکم کار گزینی پدرم برای این بود که ثابت کنه ایشون حقوق ماهیانه در ایران دارن.

همانطودر که قبلا گفتم حساب بانکی به نام مادر و پدرم در انگلستان15000 پوند موجودی داشته که پرینت اون به سفارت ارائه شده.
    ببینید بازم کمه. برای ویزای توریستی انگلیس برای بعضی ملیت ها من جمله ایرانی ها سخت گیری خیلی زیادی چند سال اخیر اعمال میشه. بنابراین باید خیلی شرایط خاص و فوق العاده ای داشته باشن که بهشون راحت ویزا بدن. اینایی که شما گفتید کمه. درواقع برای گرفتن ویزای انگلیس اصلا کافی نیست. اونهم برای چهار نفر. متاسفانه افسر ویزا حرف آخر رو میزنه و در مورد پدرتون مجاب نشده که ایشون قصد مسافرت و سیاحت دارن. باید شرایطشون رو بهبود ببخشن بلکه بتونن شانس گرفتن ویزا رو بالا ببرن. اگر از شرکتی جایی بتونن مثلا یک گواهی اشتغال به کار یا فیش حقوقی که نشون بده ایشون سر کار میرن و برای برگشتن به ایران انگیزه دارن، یا مثلا مادرتون هم هیچ درآمدی ندارن و در نتیجه اونهم مشکل ساز شده. این مسائل برای من و شما قابل هضمه اما متاسفانه برای افسر ویزایی که قصدش به صورت پیش فرض رد کردن درخواست ویزاست، فهمش زیاد ساده نیست.

Junior Member

سلام
    تاریخ اول رو اشتباه زدم. 8 جولای است.
    بله همون عصر ویزا دادن.

ApplyAbroad Guru

از لطفتون ممنونم!
    چطور میشه عکس آپلود کرد؟

به نظرم علت اصلی این بوده که همه با هم میخواستن بیاند و بقیه بچه ها در انگلیس بودند. هیچ دلیلی برای بازگشت به ایران نبوده. شرایط مالی دلیل اصلی رد شدن نیست. حساب بانکی در انگلیس هم دلیل بازگشت به ایران نمیشه!

Junior Member

1- نوع ویزا: tier 4 -
    2 - تاریخ اقدام: 1 جولای
    3- تاریخ پاسخ: ۲۳ جولای
    4- نتیجه: خدارو شکر ++++
    مصاحبه دوم : ۲۲ جولای
    محل اقدام : دبی

من واقعا از همه ممنونم از همه ی کسایی که اطلاعاتشونو اینجا میذارن تا هم آگاهی بقیه بیشتر شه هم استرس کمتری داشته باشن
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)