صفحه 4 از 168 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1674

موضوع: نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن (فقط طبق الگوی پست اول)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman M نمایش پست ها
    سلام
    من برای فوق معماری پذیرش گرفتم ولی دانشگاه از July به بعد Reference Number رو می فرسته برای گرفتن ویزا..الان نمی دونم کِی میشه از ایران وقت سفارت گرفت اگر بعد از گرفتن Reference Number باشه دیره و اگر قبلش بگیرم می ترسم زود برای تحویل مدارک صدام کنند و من هنوز Reference Number رو نگرفته باشم ..توی پست های بالا دیدم ابوذبی زودتر ویزا می ده ولی آیا تا تابستان هم همینجوریه؟ کسی می تونه به من کمک کنه برای اینکه september انگلیستان باشم کِی باید وقت بگیرم از ایران یا اگه تابستون برم ابوذبی می رسم؟؟ مرسی
    سفارت تو ایران حدود چهار ماه طول میکشه و شما میتونید از الان وقت بگیرید و مشکلی هم ایجاد نمیشه و من توصیه میکنم این کار رو انجام بدید.

از ابوظبی خیلی زودتر میتونید ویزا بگیرید و وقت هم خیلی سریغ (حتی برای فردا) میده پس اونو بذارید بعد اینکه شماره رو گرفتید. البته تو ابوظبی 14 تا 20 روز طول میکشه و درنتیجه هزینه زیاد تر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjf نمایش پست ها
    دلیل رد شدن من
    You have claimed 30 points for a valid Visa Letter, however you have failed to submit a VisaLetter with your application. I am therefore not satisfied that you have a valid Visa Letter and you have not been awarded any points for the Visa Letter. You therefore do not meet the requirements to be granted entry clearance under Tier 4 (general) Student and I refuse your application under paragraph 245ZV(b) of the Immigration Rules.
    تقاضای استیناف من بشرح ذیل
    I had submitted my Visa Letter . I don't Know why the ECO hasn't pay attention to it.
    بالاخره جواب استیناف من آمد و باز هم ویزای من رد شد اینبار نامه ویزای من را دیدند ولی بدین دلیل که مدارک دانشگاهیمو ابوظبی نفرستادم رد شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjf نمایش پست ها
    بالاخره جواب استیناف من آمد و باز هم ویزای من رد شد اینبار نامه ویزای من را دیدند ولی بدین دلیل که مدارک دانشگاهیمو ابوظبی نفرستادم رد شدم

متاسفم ، ایشالا که چیزهای بهتر در انتظارت هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

چرا دیگه دوستان نتیجه تقاضای ویزاشونو اینجا نمی نویسن؟

Junior Member

من الان سفارت بودم وایسادم ببینم به چند نفر ویزا می دن . حدود ۳۰ ، ۴۰ نفر رفتن تو و همشونن ویزا گرفتن به جز ۳ نفر که ۲ نفرشون برای ۵ ساله اقدام کرده بودن که سفارت بهشون گفته بود باهاشون تماس می گیره اون یک نفر دیگه هم گفته بود می رم پسرم رو ببینم و پسرم مخارجم رو می ده اما مدرکی ارائه نکرده بود که نشون بده پسرش این توان مالی رو داره . خلاصه خیالتون راحت باشه اگه مدارکتون رو دادید امروز تقریبا همه گرفتن چه دانشجویی چه غیره.

دوستان راهی برای track کردن ویزا بعد از تحویل مدارک به سفارت در ایران وجود داره؟
    مثلاً از سایت VFS امکانش هست برای ایران؟
    من بندۀ آن دمم که ساقی گوید ................ یک جام دگر بگیر و من نتوانم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tititoti نمایش پست ها
    دوستان راهی برای track کردن ویزا بعد از تحویل مدارک به سفارت در ایران وجود داره؟
    مثلاً از سایت VFS امکانش هست برای ایران؟
    خیر اون برای ویزاهایی هست که از طریق شرکت VFS تقاضا شده اند. تقریبا هیچ راهی نیست و این خیلی بده. یه زمانی شما همون موقع میفهمدید ولی الان باید صبر کنید.

Junior Member

من دیروز سفارت بودم قرار شده تا 5 شهریور جواب بدن 25 روز خیلی نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminaf نمایش پست ها
    من دیروز سفارت بودم قرار شده تا 5 شهریور جواب بدن 25 روز خیلی نیست؟
    خوب کار دیگه نمیتونید بکنید و باید منتظر باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

بچه ها من شنيدم الان ويزاي انگلستان 6 ماه طول ميكشه و بايد تو نوبت بموني_آيا واقعا همچين چيزي صحت داره؟ البته من اينن سوال رو از يه موسسه اخذ پذيرش براي اتريش پرسيدم و ميگفتن اين مسئله نشات گرفته از مسائل سياسي هستش

آيا واقعا درسته اين شش ماه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)