نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تمس تلفنی با خارج استودرا ( tone/palse)

پیش فرض تمس تلفنی با خارج استودرا ( tone/palse)

سلام من می خوام با studera تماس بگیرم یه چند تا سوال داشتم
    شمارش که اینه +46-771-550 720
    می خواستم بدونم چه کارت تلفنی (از چه شرکتی ) بخرم که tone /palse رو قبول کنه یادمه یه زمانی با این کارت ها مشکل داشتم که tone/palse رو ساپورت نمی کردن.
    کسی با این کارت های تماس با خارج با استودرا تماس گرفته اسم کارتشو بزاره .

این مطالب رو هم خوندم ولی جواب نبود توش :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...6%D8%AF/page11

اولا از ساعت 11:30صبح تا 19 عصر به وقت تهران تماس بگیرید.

شماره 0046771550720 رو بگیرید و تلفن رو در حالت tone قرار داده شماره 1 رو جهت پخش پیام انگلیسی انتخاب کنید و سپس شماره های 1 جهت برفراری ارتباط با قسمت Bachelor و شماره 2 را جهت برقراری ارتباط با قسمت Master انتخاب کنید و در عرض کمتر از 2 دقیقه به اپراتور وصل میشید. بعدخیلی شمرده بگید که از ایران تماس میگیرید و بلافاصله بعدش شماره applicationتون رو اعلام کنید و بعد سوالاتتون رو مطرح کنید.

اگر هرگونه پیامی در رابطه با Unqualified بودن دریافت کردید غالبا Studera پاسخگو نخواهد بود و به شما میگن با دانشگاه تماس بگیرید و شماره KTH رو بهتون میدن. یعنی 004687909440 . بعد که به این شماره زنگ زدید و موردتون رو توضیح دادید احتمالا به 004687906160 هدایت میشوید و تا 90% پاسخگوی سوال شما خواهد بود. در این مرحله اگر باز هم قانع نشدید به In charge person هدایت میشوید، البته با کلی بحث و ارایه دلایل منطقی این شخص معرفی میشه و در یک دانشگاه دیگه کار میکنه.

اما باتوجه به تجربه شخصی خودم میگم که اگه زنگ بزنیدحتما دلیل رد شدن مدارکتون رو بهتون میگن. ولی اینم بگم که بسیار خشک و غیر فابل انعطافند و اصلا سعی نکنید که باهاشون بحث یا خدای ناکرده بی احترامی کنید. البته منم یک انتقاد سنگین اما محترمانه برا شخص مسئول نوشتم که فکر میکنم حتی با وجود ارسال مجدد مدارک باز هم منو reject کنه.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...F%D9%87/page30

برای تماس با ستودرا هم که همه میدونید: شماره 0046771550720 رو بگیرید و تلفن رو در حالت tone قرار داده شماره 1 رو جهت پخش پیام انگلیسی انتخاب کنید و سپس شماره های 1 جهت برقراری ارتباط با قسمت Bachelor و شماره 2 را جهت برقراری ارتباط با قسمت Master انتخاب کنید و در عرض کمتر از 2 دقیقه به اپراتور وصل میشید. بعدخیلی شمرده بگید که از ایران تماس میگیرید و بلافاصله بعدش شماره applicationتون رو اعلام کنید و بعد سوالاتتون رو مطرح کنید.
    آخه چرا ؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تمس تلفنی با خارج استودرا ( tone/palse)

1. مرسی تاپیک بدرد بوخور و جالبیه
    2. معمولا حد اقل زمان انتظار 2 دقیقه هست و واسه من یه بار 8 دقیقه هم شد.
    3. نمیدونم کدوم کارت تون رو قبول میکنه اما پارس آنلاین وقتی زنگ میزنی تونش دکمه ها کار نمیکنه و خریدنش اشتباس
    4. من با موبایل زنگ میزنم دیگه!! ایرانسل!!!!!! :-o من طرح آبیم فعال بود وقتی چن بار زنگ زدم و دکمه ها کار میکرده و حدودا دقیقه ای 350 در اومد برام

دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

مثل اینکه همه مایه دارن و پول تلفن براشون مهم نیست .
    ممنون از جوابت برادر. (یه ایرانسل می خرم امروز)
    آخه چرا ؟

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

من هر بار زنگ زدم با بیستاک (020 به جای 00) زنگ زدم و تونش هم کار میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)