صفحه 47 از 429 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام..من
    کارشناسی آزاد تهران جنوب صنایع معدل 17.49
    ارشد MBA تهران معدل 17.78 2 تا مقاله هم دارم که البته اینترنشنال و من نفر سوم ام
    ارشد صنایع با گرایش IT در فنی وین دارم میخونم...یه سری از درسای ام بی ای رو معادل کردم و بقیه که پاس کردم معدلم 1.7 هست حدودا .A در دانشگاه وین هم به بچه های لیسانس مبانی ای تی درس میدم...در حال نوشتن تز و آمادگی واسه جی مت....میخوام دکترای ام ای اس یا اینفورمیشن سیستم آمریکا اقدام کنم شانسم چقدره و برای کجا ها؟ ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    سلام..من
    کارشناسی آزاد تهران جنوب صنایع معدل 17.49
    ارشد MBA تهران معدل 17.78 2 تا مقاله هم دارم که البته اینترنشنال و من نفر سوم ام
    ارشد صنایع با گرایش IT در فنی وین دارم میخونم...یه سری از درسای ام بی ای رو معادل کردم و بقیه که پاس کردم معدلم 1.7 هست حدودا .A در دانشگاه وین هم به بچه های لیسانس مبانی ای تی درس میدم...در حال نوشتن تز و آمادگی واسه جی مت....میخوام دکترای ام ای اس یا اینفورمیشن سیستم آمریکا اقدام کنم شانسم چقدره و برای کجا ها؟ ممنون
    دوست عزیز،

با یه نمره خوب در جی مت، شانس خیلی خوبی برای دانشگاههای آمریکا دارید. تقریبا می توان گفت فاکتورهای خیلی خوبی برای اپلای دارید: معدل خوب، مقاله، TA و در ضمن دانشگاه وین جزو دانشگاههای قدیمی و معروف اروپاست. با گرفتن نمره خوب در جی مت و اپلای به موقع برای دانشگاهها، خیلی می تونید امیدوار باشید. در ضمن سعی کنید به موقع به اساتید دانشگاههای امریکا ایمیل بزنید. در مورد انتخاب دانشگاه، چون رشته ی من نیست نمی تونم به شما کمک کنم...

موفق و موید باشید.

Junior Member

سلام دوستان من تازه وارد هستم و البته نا آشنا ... سوالی داشتم که کمی نگرانم کرده .... من کارشناسی رو با معدل 17/5 از دانشگاه ازاد تهران جنوب گرفتم و الان برای ارشد کنکور که دادم و انتخاب رشته کردم به احتمال 99 درصد شریف قبول هستم .... اگه من ارشد رو هم با معدل بالا طی کنم و بگذرونم ... باز هم مشکلی دارم برای پذیرش تو دانشگاه های درجه 1 امریکا؟ این سوال رو میپرسم چون لیسانسم رو از ازاد گرفتم .... فقط میخواستم یه جوابی بدین که بدونم مشکلی ایجاد میکنه؟ برام خیلی مهمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

سلام دوستان من تازه وارد هستم و البته نا آشنا ... سوالی داشتم که کمی نگرانم کرده .... من کارشناسی رو با معدل 17/5 از دانشگاه ازاد تهران جنوب گرفتم و الان برای ارشد کنکور که دادم و انتخاب رشته کردم به احتمال 99 درصد شریف قبول هستم .... اگه من ارشد رو هم با معدل بالا طی کنم و بگذرونم ... باز هم مشکلی دارم برای پذیرش تو دانشگاه های درجه 1 امریکا؟ این سوال رو میپرسم چون لیسانسم رو از ازاد گرفتم .... فقط میخواستم یه جوابی بدین که بدونم مشکلی ایجاد میکنه؟ برام خیلی مهمه

Junior Member

1- این ذهنیتو از خودتون دور کنید که چون ازاد خوندین یعنی مشکل واستون پیش میاد
    2- این ذهنیتم نداشته باشین که چون شریف میخونین مطمئنا بهترین جا میتونین پذیرش بگیرین (از این خبرا نیست)
    اون چیزی که مهمه رزومه تونه نه محلی که درس خوندین) معدل بالا ، نمره بالای زبان (که خیلی خیلی موثره، لازمه ولی کافی نیست(البته شاید واسه امریکا مهمترین فاکتور باشه)) و داشتن مقالات متعدد در ISI و کنفرانس های شناخته شده (نه داخلی) و داشتن توصیه نامه از اساتید، دوستانی بودن که از همین شریف با داشتن مقالا ت متعدد ولی نمره زبان پایین نتونستن پذیرش بگیرن ، دوستانیم داشتم که از دانشگاه ازاد فارغ التحصیل شدن ولی با داشتن یه نمره زبان خوب و مقالات تونستن پذیرش بگیرن، پس صرفا دانشگاه نمیتونه ملاک پذیرشتون برای امریکا باشه (هر چند چون دانشجویانه زیادی از شریف و تهران پذیرش گرفتن نام این دانشگاهها شناخته شده تر هست)
    موفق باشین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidIE نمایش پست ها
    1- این ذهنیتو از خودتون دور کنید که چون ازاد خوندین یعنی مشکل واستون پیش میاد
    2- این ذهنیتم نداشته باشین که چون شریف میخونین مطمئنا بهترین جا میتونین پذیرش بگیرین (از این خبرا نیست)
    اون چیزی که مهمه رزومه تونه نه محلی که درس خوندین) معدل بالا ، نمره بالای زبان (که خیلی خیلی موثره، لازمه ولی کافی نیست(البته شاید واسه امریکا مهمترین فاکتور باشه)) و داشتن مقالات متعدد در ISI و کنفرانس های شناخته شده (نه داخلی) و داشتن توصیه نامه از اساتید، دوستانی بودن که از همین شریف با داشتن مقالا ت متعدد ولی نمره زبان پایین نتونستن پذیرش بگیرن ، دوستانیم داشتم که از دانشگاه ازاد فارغ التحصیل شدن ولی با داشتن یه نمره زبان خوب و مقالات تونستن پذیرش بگیرن، پس صرفا دانشگاه نمیتونه ملاک پذیرشتون برای امریکا باشه (هر چند چون دانشجویانه زیادی از شریف و تهران پذیرش گرفتن نام این دانشگاهها شناخته شده تر هست)
    موفق باشین
    درسته که رزومه مهمه، و دقیقا به همین دلیله که دانشگاه محل تحصیل هم مهمه، چون دانشگاه محل تحصیل بخش مهمی از رزومه شماست. اما همونطور که دوستان گفتند، در رزومه نکات مهم دیگه ای هم هست و همه چی فقط در دانشگاه محل تحصیل خلاصه نمیشه. ذهنیت مهم بودن دانشگاه محل تحصیل رو نه باید از خودتون دور کنید و نادیده بگیرید و نه باید اونقدر بهش بهای بیش از حد بدید که باعث بشه ناامید بشید. حداکثر تلاش خودتون رو بکنید و امید داشته باشید که متناسب با توانمندیهایی که نشون میدید، دستاورد هم خواهید داشت.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط roya23545 نمایش پست ها
    به نظر من کسی که بخواد از دانشگاه درجه 1 آمریکا پذیرش بگیره ، انقدر رزومه پررنگی داره که این مورد اصلا خودش را نشان نخواهد داد
    در همین فروم در قسمت نتایج پذیرش می توانید صحت این گفته من را بررسی کنید !

فقط تلاش کنید که از الان به بعد رزومه خودتون رو تاجای ممکن تقویت کنید

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد هسته ای- راکتور هستم . ممنون می شم اگر دانشگاههایی که در این رشته پذیرش دارند را به من معرفی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

سلام
    من دانشجوی ترم 6 برق دانشگاه صنعتی اصفهانم معدلم تا حالا 17.95 هست ، هنوز تافل و GRE ندادم اما نمره تافلم حتما خوب ( بالای 100 ) میشه ، میخواستم ببینم شانس پذیرشم برای دانشگاههای کالیفرنیا چقدره ( با fund) اینکه راهنمایی و دبیرستانم رو تیزهوشان بودم تاثیر مثبتی داره ؟ و اینکه یه سری به من گفتن معدل 2 سال آخر براشون مهمتره ، این واقعیت داره ؟
    دیگم این که همون یه سری بم گفتن که برای آمریکا این جوری نیست که فقط نمره و حتی مقاله باشه کلا فعالیت های اجتماعی و هر کاری کردی رو باید بنوسی ، آره ؟

سلام. من فوق لیسانس ارتباطات رو از دانشگاه UPM در مالزی گرفتم و الان می خوام واسه دکتری در US اقدام کنم. من شنیدم که اگر به مدت 2 سال در یک کشور به زبان انگلیسی تحصیل کرده باشی دیگه نیازی به گرفتن مدرک IELTS, TOFEL نیست. ممنون می شم اگر بهم بگین چقدر این مساله واقعیت داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)