نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh747 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از وقتی که گذاشتید و سوال منو جواب دادید
    به نظرتون با این رزومه میتونم دکتری مستقیم اپلای کنم؟
    دکتری مستقیم حدودا چند ساله تموم می شه؟
    خواهش می کنم.
    چرا نمی تونید دکترا مستقیم شرکت کنید؟ شما رزومه تحقیقاتی خیلی خوبی دارین برای همین هم استادا بدشون نمی یاد با افرادی مثل شما برای دکترا کار کنن. تویه شریف که این طوری بود که بچه هایی که می خواستن برن امریکا برای دکترا مستقیم اپلای می کردند اگه قبول نمی شدند خود دانشگاه مقصد اونا رو برای مستر در نظر می گرفت ولی می گفت فاند نمی دیم. البته من خودم این جا مستر خوندم بعد اپلای کردم الانم راضیم از نتیجه.
    مدت زمانشم بیشتر دانشگاهها یه سال بیشتر از دکترا غیر مستقیمه. یعنی 5 سال طول می کشه. راستی یه سری دانشگاهها دکترا مستقیم ندارند مثل ام ای تی و استنفورد ولی برکلی میشیگان پردو ...دکترا مستقیم دارن
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarmohamadi نمایش پست ها
    . راستی یه سری دانشگاهها دکترا مستقیم ندارند مثل ام ای تی و استنفورد ولی برکلی میشیگان پردو ...دکترا مستقیم دارن
    دوست عزیزم amir_hb تذکر دادن که :"البته ام آی تی و استنفورد برای بعضی رشته ها مثل ساینس ها و ریاضی و ... دکترا مستقیم دارند"
    من دو تا از رشته های مهندسی رو می دونستم و اشتباهن تامیم دادم برای همه رشته ها sorry
    ویرایش توسط maziarmohamadi : July 11th, 2012 در ساعت 12:57 AM
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)