صفحه 10 از 429 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo2000 نمایش پست ها
    من فوق لیسانس مهندسی هسته ای گرایش راکتور از دانشگاه امیر کبیر دارم معدل لیسانسم 74/15 و فوق لیسانسم 45/17 و دوسال که تو انرژی اتمی کار میکنم و تجربه کاری دارم. فعلا مقاله ISI ندارم و هنوز آزمون تافل و GRE ندادم
    نمیخوام ناامیدتون کنم ولی به نظر من فکر نکنم بهتون اصلا پذیرش بدن به خاطر رشتتون.این نظر منه شاید غیر این باشه.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ، دانشکده شهید چمران کرمان هستم.
    کاردانی ام رو از دانشکده شهید باهنر شیراز با معدل 16.2 گرفتم.
    معدل کارشناسیم هم تا اینجای کار 15 هستش و مطمعنا تا 16 بالا میارمش.
    الان هم دارم روی یک مقاله کار میکنم و اولین مقالم هستش.
    از فنی و حرفه ای مدرک matlab دارم.
    همچنین کارهای عملی زیادی انجام داده ام.
    آزمون زبان هم هنوز شرکت نکرده ام.
    به نظرتون با این شرایط واسه کجا اقدام کنم؟
    آیا شانس واسه گرفتن فاند دارم؟
    خواهش میکنم جواب بدید ، اخه خیلی مهمه.
    مرسی

Junior Member

سلام
    من دانش آموز پیش دانشگاهی هستم تیزهوشان درس میخونم خوارزمی ششم فیزیک شدم ( عضو بنیاد نخبگان نیستم ) روی یه پروژه در مورد اخترفیزیک کار میکنم که کلا سه چهار نفردیگه تو ایران کار کرده اونم تو دانشگاه ، معدل کل دیپلمم 16.55 معدل کتبی دیپلم 18 امسال هم بعید میدونم معدلم زیاد خوب بشه زبان و GRE ندارم ولی به خودم اطمینان دارم لازم باشه سعی میکنم نمره ی خیلی خوبی بگیرم
    چیزه دیگه ای فعلا ندارم ولی هرکاری لازم باشه انجام می دم
    پذیرش برای لیسانس اخترفیزیک با یه کمک هزینه ی کامل می خوام آمریکا رو ترجیح می دم حتی اگر لازم باشه خیلی کارا انجام بدم
    مشکل سربازی ندارم ، معافم و کارتش برام فوریه میاد پاسپورتم تو همین فوریه دستم میرسه
    فقط مشکلی که دارم اینه که خانوادم به رفتنم رضایت نمیدن و به همین دلیل در تحریم مالی هستم به همین خاطر خیلی برام مهمه کمک هزینه ای که میگیرم همه ی هزینه هام رو پوشش بده یا حداقل بتونم یه کاری انجام بدم تا خرجم دربیاد چون پدرم میگه اصلا روی کمک من حساب نکن
    با این اوصاف فکر می کنید من چقدر برای رفتن شانس دارم ؟ ، پروسه اش چقدر طول می کشه ؟ ، کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد می کنید ؟
    مرسی
    خدانگهدار
    ویرایش توسط masoud_s : December 17th, 2009 در ساعت 09:34 AM دلیل: یه سؤال دیگه اضافه کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
    سلام
    من دانش آموز پیش دانشگاهی هستم تیزهوشان درس میخونم خوارزمی ششم فیزیک شدم ( عضو بنیاد نخبگان نیستم ) روی یه پروژه در مورد اخترفیزیک کار میکنم که کلا سه چهار نفردیگه تو ایران کار کرده اونم تو دانشگاه ، معدل کل دیپلمم 16.55 معدل کتبی دیپلم 18 امسال هم بعید میدونم معدلم زیاد خوب بشه زبان و GRE ندارم ولی به خودم اطمینان دارم لازم باشه سعی میکنم نمره ی خیلی خوبی بگیرم
    چیزه دیگه ای فعلا ندارم ولی هرکاری لازم باشه انجام می دم
    پذیرش برای لیسانس اخترفیزیک با یه کمک هزینه ی کامل می خوام آمریکا رو ترجیح می دم حتی اگر لازم باشه خیلی کارا انجام بدم
    مشکل سربازی ندارم ، معافم و کارتش برام فوریه میاد پاسپورتم تو همین فوریه دستم میرسه
    فقط مشکلی که دارم اینه که خانوادم به رفتنم رضایت نمیدن و به همین دلیل در تحریم مالی هستم به همین خاطر خیلی برام مهمه کمک هزینه ای که میگیرم همه ی هزینه هام رو پوشش بده یا حداقل بتونم یه کاری انجام بدم تا خرجم دربیاد چون پدرم میگه اصلا روی کمک من حساب نکن
    با این اوصاف فکر می کنید من چقدر برای رفتن شانس دارم ؟ ، پروسش چقدر طول می کشه ؟
    مرسی
    خدانگهدار

Hi, you know, if I were you, I would never do that for many reasons:
    first: the chance of getting fund for under graduate studies is so low
    second: immegration to a foreign country has lots of ups and downs and it is so difficult specially for you in the young age.
    third: the universityies dont know iran 's high school name but if you study hard and be able to continue your education in Sharif university and you study well in Sharif you will definitly will get a good fund and also you are prepared for a great change in you life more

Good Luck
    M.A

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط allahviranloo نمایش پست ها
    Hi, you know, if I were you, I would never do that for many reasons:
    first: the chance of getting fund for under graduate studies is so low
    second: immegration to a foreign country has lots of ups and downs and it is so difficult specially for you in the young age.
    third: the universityies dont know iran 's high school name but if you study hard and be able to continue your education in Sharif university and you study well in Sharif you will definitly will get a good fund and also you are prepared for a great change in you life more

Good Luck
    M.A
    سلام
    بابت توجه تون تشکر می کنم
    نظر شما اینه که کلا فکر گرفتن پذیرش به همراه کمک هزینه رو برای لیسانس بزارم کنار درسته ؟
    یعنی حتی اگر یه رزومه ی بهتری داشته باشم بازم نمی تونم امید وار باشم ؟ میشه بگید ریسکش چقدره ؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید
    خدا نگهدار

ApplyAbroad Champion

من هم کاملا با نظر allahviranloo موافقم و به طور کلی رفتن مستقیم از دبیرستان ایران به کشوری مثل آمریکا رو توصیه نمی‌کنم. تقریبا محاله که شما بتونید با این شرایط یا حتی شرایط بهتر پذیرش با فاند برای دوره کارشناسی بگیرید. ضمن این که مشکلات مهاجرت به کشوری مثل آمریکا اون قدر زیاده که به احتمال زیاد در سنین پایین ضربه زیادی به تحصیلات شما خواهد زد. به نظر من تمام تلاشتون رو بکنید که در یک دانشگاه خوب ایران قبول بشید و معدل خوب بیارید و برای دوره‌های بعد از لیسانس به خارج از کشور برید.

ضمنا امتحان GRE برای گرفتن پذیرش در دوره‌های بعد از کارشناسی لازمه، برای دوره کارشناسی معمولا لازمه که شما به جای GRE، امتحان SAT بدید.

پیش فرض از کدام دانشگاه های آمریکا یا کانادا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

سلام.
    من میخواستم بدونم با شرایطی که دارم از کدوم دانشگاه آمریکا یا کانادا میتونم پذیرش بگیرم؟

- کاردانی الکترونیک با معدل 12.87
    -کارشناسی الکترونیک دانشگاه آزاد با معدل 15.10
    -8 تا مقاله کنفرانس بین المللی(5 تا IEEE )
    -یک مقاله ژورنال PIER
    -نمره تافل ناپلئونی

فاند میتونم بگیرم؟
    لطفا اگه زحمتی نیست اسم دانشگاه هارو بگید(با فاند و بدون فاند)
    با تشکر از همه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777777 نمایش پست ها
    من شنیدم اگه کسی واسه پاییز ریجکت شد می تونه واسه بهار اقدام کنه و باید فقط application fee بده. آیا درسته؟
    می شه جواب بدید منظورم اینه که فقط یک بار مدارکتو بفرستی ، این ریکام گرفتن خیلی سخته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777777 نمایش پست ها
    می شه جواب بدید منظورم اینه که فقط یک بار مدارکتو بفرستی ، این ریکام گرفتن خیلی سخته
    To be safe, it is recommended prior to applying again, discuss the situation with the office of international students or any other people you know at that university. And as far as i know, the intake will vary in each semester and although you have been rejected for one semester , you MAY be admitted for the next one. To repeat, at first you should make sure through contacting with the university.
    Good luck

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ، دانشکده شهید چمران کرمان هستم.
    کاردانی ام رو از دانشکده شهید باهنر شیراز با معدل 16.2 گرفتم.
    معدل کارشناسیم هم تا اینجای کار 15 هستش و مطمعنا تا 16 بالا میارمش.
    الان هم دارم روی یک مقاله کار میکنم و اولین مقالم هستش.
    از فنی و حرفه ای مدرک matlab دارم.
    همچنین کارهای عملی, پروژه های زیادی انجام داده ام.
    یه مدت توی یه شرکت معتبر ، سیستم های حفاظتی کارمیکردم
    همچنین توی یک شرکت بزرگ آسانسور هم سابقه دارم.
    چندین مدار طراحی کردم که انشاا.. به زودی به تولید میرسند.
    تسلط به زبان برنامه نویسی basic و برنامه های تخصصی الکترونیک.
    آزمون زبان هم هنوز شرکت نکرده ام.
    به نظر شما من با این وضعیت بهتره چکار کنم.
    و برای کجا شانس پذیرش و یا فاند دارم.
    و یا چکار کنم رزومم بهتر شه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)