صفحه 101 از 429 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

حق باشماست. ولی شنیدم کسایی بودن بدون GRE هم پذیرش گرفتند.
    من فقط نمیدونم این دانشگاه های بدون GRE کدوم هستند.
    خواهش می کنم اگه کسی می تونه کمکم کنه، دریغ نکنه. تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط cracker486 نمایش پست ها
    حق باشماست. ولی شنیدم کسایی بودن بدون GRE هم پذیرش گرفتند.
    من فقط نمیدونم این دانشگاه های بدون GRE کدوم هستند.
    خواهش می کنم اگه کسی می تونه کمکم کنه، دریغ نکنه. تشکر
    بعید میدونم برای رشته ی مهندسی کامپیوتر GRE مورد نیاز نباشه ، اون هم در ایالات متحده آمریکا ! ... اما باز هم خودتون باید در سایت دپارتمان ها جست و جو کنین . تعداد بسیار زیادی دانشگاه اون بیرون انتظارِ search شما

رو میکشند .

در حالت کلی رزومتون در شرایطی نیست دوست خوبم که بگیم بتونه GRE رو براتون Waive کنه . بنابراین حتما رو GRE مثلِ مرد کار کنین و نمره ی خوبی بگیرین.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام دوستان.
    من ليسانس مكانيك از دانشگاه اروميه با معدل 17.61 شاگرد اول از 60 (تبديل به مقياس 4 به كمك سايت وس برابر شد با 3.83)
    فوق ليسانس 18.39 از دانشگاه صنعتي اصفهان شاگرد 4 از 48 (تبديل به مقياس 4 به كمك سايت وس برابر شد با 3.91)
    يه 20 تا مقاله چاپ شده (يه 9 تاISI و بقيه non- ISI يا كنفرانس خارجي و داخلي)، 2 تا سابميت كرده ISI، ط 2 تا در حال آماده كردن
    يك طرح تحقيقاتي كار كردم و 10 بار حل تمرين بودم و Ansys و Abaqus و Matlab هم تدريس كردم.
    زبان گند زدم IBT شدم 90
    GRE: V=360, Q=800, A=2.5
    تو زمينه پيزوالكتريك و MEMS كار ميكنم. ميخوام براي PHD توي همين زمينه ها ولي در مورد Damage و fracture كار كنم.
    براي اين دانشگا ها هم اپلاي كردم البته هيچ كدوم از استادا به ايملام جواب ندادن، البته از آذر ايميل زدم بهشون:
    Washington state University,
    University pf Pittsburgh
    Lehigh university
    NC state University
    Georgia Tech (aerospace)
    Rensselaer Polytechnic Institute
    University of Cincinnati
    احتمالا براي اينا هم اپلاي مي كنم:
    Texas A&M
    University of Kentucky
    MIchigan Tech
    از اونجايي كه كسي به من ok نداده به نظر شما كجاها ديگه اپلاي كنم چون ميخوام fellowship بگيرم، اميدي به RA با اين وضعيت جواب ندادن ندارم.

any suggestion?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت-دانشگاه شهید بهشتی

با سلام
    من مي خواستم براي دكتراي مديريت عمليات(operation management) اقدام كنم.
    چه دانشگاههايي فاند ميدن؟ و بيشتر چه معيارهايي مدنظرشونه؟
    راستي براي دانشگاههاي آمريكا چه زماني بايد براي apply گرفتن اقدام كنيم؟
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. MUT,M.Sc. UPM

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

agha yeki nist ye javabe khoshk o khali be ma bede?
    engar darim tu biyabun dad mizanim!
    سلام دوستان
    من با یک رزومه خوب با معدل 13 مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه دولتی فارغ شدم.بعد با IELTS 7 اومدم مالزی دارم UPM دارم smart technology and robotics می خونم و بیشتر ئر زمینه signal&image processing فعالیت کرده و دارم(اکنون)
    حالا به نظر شما با توجه به اینکه رشته ای که اینجا می خونم بر پایه تحقیق است (یعنی زیاد واحد نمی گذرانیم ولی فعالیت های تحقیقاتی نسبتا خوبه و میشه امیدواربود ازش مقاله خوب دربیاد(ضمن اینکه یک مقاله نیمه آماده در زمینه پردازش تصویر دارم)1- صبرکنم فوق را بگیرم و بعد دنبال پذیرش برای دکترا باشم
    2- یک فوق لیسانس درس محور هم بگیرم و بعد...
    3- با این معدل و اوضاع چقدر میتوان امیدوار بود به پذیرش در دانشکاه های خیلی خوب(البته با فاند)؟
    تشکر[/QUOTE]

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodkh نمایش پست ها
    با سلام
    من مي خواستم براي دكتراي مديريت عمليات(operation management) اقدام كنم.
    چه دانشگاههايي فاند ميدن؟ و بيشتر چه معيارهايي مدنظرشونه؟
    راستي براي دانشگاههاي آمريكا چه زماني بايد براي apply گرفتن اقدام كنيم؟
    با تشكر
    سلام،بنده فقط نظرم و میدم،دوستان دیدن کم و کاستی و اضافه کنن.شما باید یک برنامه ریزی داشته باشین:
    1-برنامه ریزی جهت خواندن و ثبت نام Teofl و GRE.(با توجه به تغییر سبک GRE،بسنجین که آیا می خواین سبک جدید و امتحان بدین و یا قبلی،اگر قبلی باید قبل از August 2011 واسه Computer Based در کشورهای همسایه ثبت نام کنین.)-تاکید دانشگاههای US در زبان بیشتر روی GRE است،پس تمام تلاش خود رو واسه گرفتن یک نمره خوب بذارین.
    2-رنکیینگ کلی و رشته ای دانشگاه های US و در بیارین.
    3-سایت دانسگاه های مورد نظر رو تک تک بررسی و در قسمت Research هر Department و Faculty ببینید رشته و گرایش شما رو دارن و تو قسمت Faculty &Staff هر دانشگاه Field و زمینه ی کاری اساتید رو ببینید و اینکه ایا بهField شما می خوره و نزدیک هست یا خیر.
    4-در صورتیکه زمینه ی کاری استادی نزدیک به زمینه ی کاری شما است،باید پروسه ی تماس با اساتید رو اغاز کنین و به استادهایی که علاقه دارین باهشون کار کنین میل بزنین.(این پروسه واسه گرفتن فاند و واسه کسانی که می خوان PHD اقدام کنن مهم و حیاتی هست).توصیه می کنم تاپیک مربوطه رو مطالعه بفرمایین.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...استادان
    5-واسه دستگیر شدن معیارشون توصیه می کنم علاوه بر خواندن Admission Requirements هر دانشگاه،FAQ اون دانشگاه مربوطه رو هم مطالعه کنین.
    6-واسه تماس با اساتید شما از امروز هم می تونین باهاشون تماس بگیرین و در صورت OK دادن شما روابط حفظ کنین ولی الان موقعی است که سر اساتید به علت Admission Fall 2011 کمی شلوغ تر هست،اگر جواب ندادن مایوس نشین و مجددا ایمیل بزنین.(زمان مناسب واسه میل دادن فروردین-خرداد هست) و واسه apply Fall US،ددلاین دانشگاه های تاپ معمولا از DEC تا Feb هست.
    7-چک کردن Deadline هر دانشگاه و نوشتن ان در دفترچه ای مخصوص.(ممکن است ددلاین هر دپارتمانی با ددلاینی که خود دانشگاه بذاره فرق داشته باشه)
    واسه فاند شما باید روی CV+ GRE + SOP+Rec Letter تون کار کنین و تا می تونین قویش کنین.تو این مدت رو مقاله هم کار کنین که اون هم عنصری مهم واسه فاند خواهد بود.
    ویرایش توسط MAnewzealand87 : February 19th, 2011 در ساعت 08:19 PM

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

دوستان اینجا کسی در مقطع Undergraduate اپلای نکرده یا احیانا اطلاعات نداره ؟
    من الان سال سوم ( ریاضی ) هستم و تصمیم دارم بعد از اتمام پیش برم ( اگر شرایطش جور شه )
    حدود یک سال و نیم فرصت دارم ، تصمیم دارم برای MIT اپلی کنم ، اما ورودی 2013 هستم و الان زوده .
    1.اگر بخوام برای رشته ی علوم کامپیوتر اپلای کنم از الان باید دنبال چه چیزهایی باشم ؟
    2.آیا من هم باید رزومه بفرستم ؟اگر جواب مثبت هست، چه مواردی رو باید ذکر کنم ؟
    3.نمره ی دبیرستان چقدر اهمیت داره ؟ بطور کلی کدوم نمره رو لحاظ میکنند ؟ سال سوم یا پیش ؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط kenpachi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ليسانس مكانيك از دانشگاه اروميه با معدل 17.61 شاگرد اول از 60 (تبديل به مقياس 4 به كمك سايت وس برابر شد با 3.83)
    فوق ليسانس 18.39 از دانشگاه صنعتي اصفهان شاگرد 4 از 48 (تبديل به مقياس 4 به كمك سايت وس برابر شد با 3.91)
    يه 20 تا مقاله چاپ شده (يه 9 تاISI و بقيه non- ISI يا كنفرانس خارجي و داخلي)، 2 تا سابميت كرده ISI، ط 2 تا در حال آماده كردن
    ....
    any suggestion?
    عملا شما وقتی برای PhD میخواین اپلای کنین دیگه نباید مثل Master برای دانشگاه به صورت سرِ خود اپلای کنین . بلکه حتما بهینه هست که از قبل از استادی OK گرفته باشید .

چون بحث PhD با Master کاملا متفاوت است .

البته این به این معنی نیست که شما اپلای نکنین . اما پیدا کردن استاد میبایست برای شما اولویت اول میبود . یعنی از این دانشگاه به اون دانشگاه . اول استاد بعد اپلای . این در شرایط کنونی برای PHD منطقی ترین

راه است .

اما شعار من همیشه این بوده که شما اگر کاری رو انجام دادید دیگه به گذشته فکر نکنین و ای کاش ها رو کنار بزارین . شما که اپلای کردین دیگه ، پس فقط منتظر نتیجه ها بمونید.

ان شالله که خوش شانس خواهید بود و بدون ارتباط با استاد کمک هزینه دریافت خواهید کرد .

موفق و سربلند باشید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    دوستان اینجا کسی در مقطع Undergraduate اپلای نکرده یا احیانا اطلاعات نداره ؟
    من الان سال سوم ( ریاضی ) هستم و تصمیم دارم بعد از اتمام پیش برم ( اگر شرایطش جور شه )
    حدود یک سال و نیم فرصت دارم ، تصمیم دارم برای MIT اپلی کنم ، اما ورودی 2013 هستم و الان زوده .
    1.اگر بخوام برای رشته ی علوم کامپیوتر اپلای کنم از الان باید دنبال چه چیزهایی باشم ؟
    2.آیا من هم باید رزومه بفرستم ؟اگر جواب مثبت هست، چه مواردی رو باید ذکر کنم ؟
    3.نمره ی دبیرستان چقدر اهمیت داره ؟ بطور کلی کدوم نمره رو لحاظ میکنند ؟ سال سوم یا پیش ؟
    معمولا ( دقت کنین که معمولا ، نه همیشه ) ، اقدام برای Undergraduate برای شرایطی بهینه است که شما در آمریکا باشید ، یا برای رفتن به آمریکا مشکلی نداشته باشید ( فارغ از بحث های مالی )

برای مثال شما Green Card آمریکا دارید . در این حالت Under رفتن بهترین کار ممکنه است ( گرچه باید یک دوره ی قبل از Under هم بگذرونین که تمام برگ برنده ی شما در همون دوره خواهد بود که خواهید تونست

خودتون رو نشون بدید ) .

اما در حالت کلی ، برای اینکه پذیرش بگیرید و بعد برین دنبال ویزا ، کمی غیر متعارف هست.

پ.ن: همون طور که گفتم شما مستقیما بخواین برای جایی apply کنین ، عملا شانستون در حد صفر خواهد بود . اما با اون دوره ی پیش ( Colledge ) به راحتی میتونین حتی

به MIT برید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    عملا شما وقتی برای PhD میخواین اپلای کنین دیگه نباید مثل Master برای دانشگاه به صورت سرِ خود اپلای کنین . بلکه حتما بهینه هست که از قبل از استادی OK گرفته باشید .

چون بحث PhD با Master کاملا متفاوت است .

البته این به این معنی نیست که شما اپلای نکنین . اما پیدا کردن استاد میبایست برای شما اولویت اول میبود . یعنی از این دانشگاه به اون دانشگاه . اول استاد بعد اپلای . این در شرایط کنونی برای PHD منطقی ترین

راه است .

اما شعار من همیشه این بوده که شما اگر کاری رو انجام دادید دیگه به گذشته فکر نکنین و ای کاش ها رو کنار بزارین . شما که اپلای کردین دیگه ، پس فقط منتظر نتیجه ها بمونید.

ان شالله که خوش شانس خواهید بود و بدون ارتباط با استاد کمک هزینه دریافت خواهید کرد .

موفق و سربلند باشید.
    من به حرف های آرش این رو هم اضافه کنم که :

در اکثر موارد جواب استادها مثبت هستش به شرط قبول شما در ادمیشن کامیتی و این که برای کانادا داشتن Supervisor از نون شب واجب تر هستش و دانشگاههاش رو این مساله حساسند !

درضمن معمولا استادها هر کسی رو تشویق به اپلای نمی کنند و اگر شما از یکی از اونها جواب خوبی گرفتید دیگه باید توکل کنید و اپلای کنید تا ببینید چی میشه .

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)