صفحه 101 از 384 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

من لیسانس عمران دارم از دانشگاه ازاد کرج.معدل کل من 15.77 و معدل 2 سال اخرم 16.20 هستش.اکثر دروس تخصصیم هم نمرات 16 به بالا (بعضیاشونو خیلیب بالا گرفتم ) دارم و تافل هم نمرم 80 هستش.سابقه کار هم دارم.این وضعیت فعلی من هستش.یعنی روی اینها میتونم حساب باز کنم.اما میخوام برای gre هم اقدام کنم که امیدوارم نمره خوبی بیارم.اما چون هنوز هیچی معلوم نیست پس نظری هم نمیدم.حالا سوالم از شما اینه.با فرض گرفتن یک نمره متوسط در جی ار ای امکان پذیرش گرفتن از یک دانشگاه رنک متوسط یا پایین در امریکا وجود داره؟اامکان گرفتن فاند چطور؟اگر فاند نمیدن امکان کار کردن هست که خرجمو در بیارم یا باید متکی باشم؟.اگر فاند بهم تعلق نگیره هزینه تحصیل و زندگیم برای مستر چقدره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    من لیسانس عمران دارم از دانشگاه ازاد کرج.معدل کل من 15.77 و معدل 2 سال اخرم 16.20 هستش.اکثر دروس تخصصیم هم نمرات 16 به بالا (بعضیاشونو خیلیب بالا گرفتم ) دارم و تافل هم نمرم 80 هستش.سابقه کار هم دارم.این وضعیت فعلی من هستش.یعنی روی اینها میتونم حساب باز کنم.اما میخوام برای gre هم اقدام کنم که امیدوارم نمره خوبی بیارم.اما چون هنوز هیچی معلوم نیست پس نظری هم نمیدم.حالا سوالم از شما اینه.با فرض گرفتن یک نمره متوسط در جی ار ای امکان پذیرش گرفتن از یک دانشگاه رنک متوسط یا پایین در امریکا وجود داره؟اامکان گرفتن فاند چطور؟اگر فاند نمیدن امکان کار کردن هست که خرجمو در بیارم یا باید متکی باشم؟.اگر فاند بهم تعلق نگیره هزینه تحصیل و زندگیم برای مستر چقدره؟
    سعی کنید GRE رو نمره بالا بیارید چون برای پذیرش آمریکا خیلی موثره.
    بله امکان پذیرش وجود داره.
    برای گرفتن فاند باید رزومه پژوهشی داشته باشید. حالا می تونه مقاله باشه یا هر فعالیت دیگه. و بتونید نظر استادی رو جلب کنید.
    بدون فاند اگه بخواهید برید نمی تونید ریسک کنید و حداقل هزینه یک سال شهریه و زندگی رو باید داشته باشید که بین 25000$ تا 35000$ برای دانشگاه های نه چندان Ranking بالا هستش.
    بعضی دانشگاه های بالاتر حتی تا $30000 هم شهریه می گیرند.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    سعی کنید GRE رو نمره بالا بیارید چون برای پذیرش آمریکا خیلی موثره.
    بله امکان پذیرش وجود داره.
    برای گرفتن فاند باید رزومه پژوهشی داشته باشید. حالا می تونه مقاله باشه یا هر فعالیت دیگه. و بتونید نظر استادی رو جلب کنید.
    بدون فاند اگه بخواهید برید نمی تونید ریسک کنید و حداقل هزینه یک سال شهریه و زندگی رو باید داشته باشید که بین 25000$ تا 35000$ برای دانشگاه های نه چندان Ranking بالا هستش.
    بعضی دانشگاه های بالاتر حتی تا $30000 هم شهریه می گیرند.
    ممنونم از پاسختون.من یکم جستجو کردم دانشگا هایی که رشتم رو ارائه دادن پیدا کردم.اما گویا تمام دانشگاه ها رنک بالا بودند!.....میشه بفرمایید لیست دانشگاه های رنک پایین امریکا رو چطور میتونم پیدا کنم؟
    من شرایط پذیرش دانشگاه بین المللی فلوریدا رو دارم.gre نمیخواد و معدلم هم کافیه.الان در اون صفحه نوشته که Out-of-State and International Students
    Tuition: $1,599 (flat-fee) per course (3 credits) توی این صفحه هم
    من 10 تا کورس میبینم.حالا این یعنی هزینه تحصیل تقریبا 16 میلیون میشه یا بیشتره؟ اطلاعات دقیقتر مربوط به هزینه تحصیل و زندگی رو چطور میتونم پیدا کنم؟
    این دانشگاه به نمره gre نیاز نداره....یعنی من لازم نیست براش اقدام کنم یا این که سعی کنم اقدام کنم و نمره بالایی بگیرم که یک ویژگی مثبت برام لحاظ بشه برای بورس؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون.من یکم جستجو کردم دانشگا هایی که رشتم رو ارائه دادن پیدا کردم.اما گویا تمام دانشگاه ها رنک بالا بودند!.....میشه بفرمایید لیست دانشگاه های رنک پایین امریکا رو چطور میتونم پیدا کنم؟
    من شرایط پذیرش دانشگاه بین المللی فلوریدا رو دارم.gre نمیخواد و معدلم هم کافیه.الان در اون صفحه نوشته که Out-of-State and International Students
    Tuition: $1,599 (flat-fee) per course (3 credits) توی این صفحه هم
    من 10 تا کورس میبینم.حالا این یعنی هزینه تحصیل تقریبا 16 میلیون میشه یا بیشتره؟ اطلاعات دقیقتر مربوط به هزینه تحصیل و زندگی رو چطور میتونم پیدا کنم؟
    این دانشگاه به نمره gre نیاز نداره....یعنی من لازم نیست براش اقدام کنم یا این که سعی کنم اقدام کنم و نمره بالایی بگیرم که یک ویژگی مثبت برام لحاظ بشه برای بورس؟
    برای Ranking به لینک زیر مراجعه کنید:

http://grad-schools.usnews.rankingsa...eering-schools

این لینکی که دادید برای On-line learning هست؟ یعنی تصمیم دارید On-line تحصیل کنید؟
    بله GRE لازم نداره.و اگه GRE کمک می کرد می نوشت Recommended. بازم ازشون می تونید بپرسید.
    اطلاعات درباره هزینه زندگی هم تو سایت خود دانشگا ه حتما پیدا می کنید. تو سایت دپارتمان بعیده باشه.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    برای Ranking به لینک زیر مراجعه کنید:

http://grad-schools.usnews.rankingsa...eering-schools

این لینکی که دادید برای On-line learning هست؟ یعنی تصمیم دارید On-line تحصیل کنید؟
    بله GRE لازم نداره.و اگه GRE کمک می کرد می نوشت Recommended. بازم ازشون می تونید بپرسید.
    اطلاعات درباره هزینه زندگی هم تو سایت خود دانشگا ه حتما پیدا می کنید. تو سایت دپارتمان بعیده باشه.
    من که ندیدم جایی گفته باشه انلاین.....انلاینه؟

سلام
    من لیسانس IT سراسری اما معدل پایین...دانشجوی فوق که فعلاً معدلم خوبه! تافل 103 و gre متوسط...2مقاله....حالا این رو میخوام بدونم که اگر در داتشگاه معروفی( یکilinois)یکی از استادا از آشناهامون هستن...با این رزومه من و اینکه این دانشگاه رنک بالایی در کامپیوتر داره،آیا اگه به این استاد رجوع کنم می تونه کاری برام بکنه برای فاند گرفتن؟ اگه نه بیخود خودم و ضایع نکنم دوستیمونم خراب نشه...معدل پاییت لیسانسم چقدر تاثیر داره و برای فاند دیگه چیکار می تونم بکنم؟و کلاً الان استاد چقدر می تونه کمک کنه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak777 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس IT سراسری اما معدل پایین...دانشجوی فوق که فعلاً معدلم خوبه! تافل 103 و gre متوسط...2مقاله....حالا این رو میخوام بدونم که اگر در داتشگاه معروفی( یکilinois)یکی از استادا از آشناهامون هستن...با این رزومه من و اینکه این دانشگاه رنک بالایی در کامپیوتر داره،آیا اگه به این استاد رجوع کنم می تونه کاری برام بکنه برای فاند گرفتن؟ اگه نه بیخود خودم و ضایع نکنم دوستیمونم خراب نشه...معدل پاییت لیسانسم چقدر تاثیر داره و برای فاند دیگه چیکار می تونم بکنم؟و کلاً الان استاد چقدر می تونه کمک کنه؟
    شما خیلی کلی اظلاعات دادین:
    معدل پایین، معدل خوب و GRE متوسط، ممکنه از نظر شما تو یه حدود باشن و از نظر بنده یه چیز دیگه.
    شاید اگه دقیق تر بگین بتونم کمکتون کنم.
    در ضمن مقاله ها کجا ارائه شدن؟؟ کنفرانس داخلی، بین المللی و ژورنال غیر ISI و ISI کلی با هم فرق دارن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    میخواستم بدونم سابقه کار برای آمریکا چه قدر مهم هست و برای سابقه کار چه مدرکی می خواهند ؟
    من یک سال سابقه کار به صورت کارآموزی و کارورزی در یک شرکت در زمینه اتوماسیون صنعتی دارم .
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

سلام دوستان
    من صفر کیلومتری هستم و میخوام از صفر شروع کنم
    کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی شهرستان با
    معدل 15.72ام 2 ساله که فارغ التحصیل شدم و تجربه کاری هم ندارم ارشد شرکت کردم که هنوز نتایجش نیومده و هیچ امتحان زبانی هم شرکت نکردم و زبانم در حد همون متنون دانشگاهه و هیچ مقاله ای ندارم
    میخواستم برای فقط آمریکا استارت بزنم
    از دوستانی که تجربه دارند یا میانه راه هستند تقاضا دارم که راهنمایی کنید که چه کارهایی باید انجام بدم چون من واقعا سردرگم شدم
    اگه ارشد قبول شدم چه برنامه ای داشته باشم و اگه قبول نشدم آیا میتونم با همین کارشناسی کاری بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goodlouce نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من صفر کیلومتری هستم و میخوام از صفر شروع کنم
    کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی شهرستان با
    معدل 15.72ام 2 ساله که فارغ التحصیل شدم و تجربه کاری هم ندارم ارشد شرکت کردم که هنوز نتایجش نیومده و هیچ امتحان زبانی هم شرکت نکردم و زبانم در حد همون متنون دانشگاهه و هیچ مقاله ای ندارم
    میخواستم برای فقط آمریکا استارت بزنم
    از دوستانی که تجربه دارند یا میانه راه هستند تقاضا دارم که راهنمایی کنید که چه کارهایی باید انجام بدم چون من واقعا سردرگم شدم
    اگه ارشد قبول شدم چه برنامه ای داشته باشم و اگه قبول نشدم آیا میتونم با همین کارشناسی کاری بکنم؟
    خب به یه چیز مهم اشاره نکری- خودت می تونی هزینه هارو بدی یا مثل خود من فاند می خوای
    شما معدلت چندان خوب نیست و ماله هم نداری- به فرض این که تافل و جی آر ای خوب بیاری و این ها رو پوشش بده می تونی واسه مستر اقدام کنی اما نه دانشگاه های خفن. واقه بین باش و از دانشگاه ها بعد از 60-70 توی usnews رو در نظر بگیر. شاید حتی یه کمک هزینه ای هم بهت بدن. پس الان باید بشینی تافل و چی آر ای بخونی

اگه رفتی ارشد سعی کن معدل خوبی به دست بیاری و جبران لیسانی رو بکنی- مقاله حتما داشته باش- و از همون اول روی زبانت کار کن که یه نمره توپ بیاری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)