صفحه 106 از 429 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم خواهش کنم کسانی که تجربه دارن و برای آمریکا apply کردن تو این نظر سنجی شرکت و من رو کمک کنند.
    شرایط کلی من: دانشجوی برق-قدرت آزاد تهران جنوب، معدل کل حدودا 15.30، معدل 2 سال آخر حدودا 16.20، نمره ی ibt می تونم تا 90 بگیرم و GRE هم حدود و یا بالای 1100 می گیرم، یک مقاله هم تقریبا آماده دارم، سابقه کار صوری هم می تونم جور کنم!! فرانسه هم بلدم.
    من می خوام برای این دانشگاهها apply کنم:
    Colorado at Boulder- Massachusetts Amherst- Ohio State University- Arizona State University-Illinois Institute of Technology-University of Florida-
    Michigan State University- Washington State (Pullman- New Jersey Institute of Technology- Iowa State University- Michigan Technological University
    University of Texas at Arlington- University of South Carolina- California State University, Los Angeles- University of Houston-Portland State University

از همه ی چه هایی که دارن آمریکا درس می خونن و یا تجربه ی موثق دارن خواهش می کنم بهم بگن که کدوم آیا تو همه ی اینا شانس گرفتن پذیرش دارم و کدومها رو خیلی شانسم کمه و اصلا apply نکنم! لطفا چند نفر جوابم رو بدن.
    سال خوبی داشته باشید. متشکرم
    سلام و سال نو مبارک
    خواهش می کنم یکی از بچه های با تجربه جواب منم بده... :-(

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام و سال نو مبارک
    اینها رو به ضرص قاطع (!) میتونم بگم نمیارین : UCLA و Ohio State و University of Florida و احتمال زیاد MA

اینها رو شانستون خوبه تا حدودی : UT Arlington , U of Houston و Portland

بقیه رو شناختی ندارم .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام دوستان... مشورت میخواستم. من دانشجوی ترم 6 دانشگاه تهرانم. معدل کل تا الان نزدیک 18.. دوتا همایشی ..یکی از گرایشهای جغرافیا که مو قعیت خوبی داره تو us
    به خاطر ضعف زبان و یه سری چیزای دیگه امریکا رو بیخیال شدم و میخوام برای fall 2012 برم اروپا.. ولی موقعیت های کاری رشته ام و همچنینین دانشگاه های معتبر تو امریکاست... دوستی میگفت 9 ترمه کن و برای امرکا اقدام کن.. چون تصیمیمم اینه که بعد از ارشد چندسالی کار کنم و بعدش برم phd.. به نظرتون چیکار کنم ?
    دوست عزیز اگر میخواید برید PhD و تصمیمتون قطعیه کار کردن بعد از مستر چه کمکی بهتون می کنه؟ می دونید معمولا در مصاحبه های PhD اگر شما بین تحصیلتون فاصله افتاده باشه ازتون در این مورد، دلایل ترک تحصیل رو می پرسن؟ می دونید مسیر کار اکادمیک با کار صنعتی فرق داره؟ فکر می کنم بهتره پستتون به تاپیک مشورت در مورد ادامه تحصیل منتقل بشه ، تا هم شما سوالاتتون رو دقیق تر بیان کنید و هم دوستان در تاپیک مرتبط بحث رو دنبال کنن

سلام دوستان
    میخواستم ببینم ایا با شرایط من احتمال کرفتن ÷زیرش با فاند از کانادا یا امریکا هستش وجود داره؟
    رشته: برق قدرت
    لیسانس:15.29از دانشگاه تبریز
    فوق:17.88از دانشگاه تهران
    toefl ibt:108
    gre: 800-vocab :550
    مقاله: 3تا داخلی 4تا(ISI)ieee
    lمن حدودا 2سال میخوام کار کنم و هزینه های ابتدایی رو تامین کنم بقیشم دلم به فاند خوشه ؟
    ایا امیدی دارم یا بیخیال بشم>معدل ÷ایین لیسانسم خیلی معیوسم میکنه!

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alidigi2222 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم ایا با شرایط من احتمال کرفتن ÷زیرش با فاند از کانادا یا امریکا هستش وجود داره؟
    رشته: برق قدرت
    لیسانس:15.29از دانشگاه تبریز
    فوق:17.88از دانشگاه تهران
    toefl ibt:108
    gre: 800-vocab :550
    مقاله: 3تا داخلی 4تا(ISI)ieee
    lمن حدودا 2سال میخوام کار کنم و هزینه های ابتدایی رو تامین کنم بقیشم دلم به فاند خوشه ؟
    ایا امیدی دارم یا بیخیال بشم>معدل ÷ایین لیسانسم خیلی معیوسم میکنه!
    شما شانس خیلی بالایی دارین. معدل لیسانستون هم زیاد بد نیست. من خیلی ها را میشناسم که با معدل پایین تر از شما و با شرایط کمتر از شما فاند گرفتن.
    تنها چیزی که لازم دارین اینه که تماس بگیرین با استادا! با توجه به اینکه همه چی تون آماده س می تونین واسه ترم زمستان سال آینده هم اقدام کنین.
    همه چی عالیه مخصوصا GRE!
    شما اگه بتونین با کاریابی مدرکتون را آزاد کنین 2 ماه هم که کار کنین کافی هست نیاز نیست دو سال از عمرتون را تلف کنین دوست عزیز!
    شما مطمنا یه دانشگاه خوب (زیر 50) می تونین پذیرش بگیرین اگه بدشانسی نیارین. برا افزایش اعتماد به نفس پیشنهاد می کنم یه سری به نتایج پذیرش بچه ها در همین فروم نگاه کنین!
    موفق باشین!
    ویرایش توسط sara123 : March 26th, 2011 در ساعت 10:22 PM
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Senior Member sara123 آواتار ها

سلام و سال نو مبارک
    با توجه به اینکه شما تافل و جی ار ای ندادین پس میشه نتیجه گیری کرد میخواین واسه سال دیگه اقدام کنین و به نظر من از الان خیلی زوده تصمیم گیری کنین. به نظر من سریعتر مقالتون را اماده کنین و سابمیت کنین و شروع به مطالعه واسه امتحاناتتون بکنین. از اول مرداد آینده (اگه تا اون موقع تافل را داده باشین) شروع بع اینیل به اساتیدی بکنین که زمینه کاری مشترک دارن و اصلا ناامید نشین. بعد از گرفتن جواب اساتید اون موقع تصمیم بگیرین کجا اپلای کنین!
    امیدوارم توضیحاتم کمک کرده باشه!
    موفق باشین
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

سلام
    میخواستم ببینم با این شرایطی که دارم آیا ممکنه بتونم از یکی از دانشگاههای آمریکا برای فوق لیسانس بورس یا فاند بگیرم ؟
    الان سال سوم لیسانس صنایع هستم . 9 ترمه میخوام تموم کنم . تا 2 ماه دیگه مقاله ی ISI هم سابمیت میکنم و احتمال اینکه 2 یا 3 تا هم بشه زیاده . زبانم خوبه و مطمئنم که نمره های تافل و GRE رو به حد نصاب لازم میرسم .
    معدلم خیلی خوب نیست . 15 و خرده ای .
    زبان اسپانیایی هم دارم میخونم و فکر میکنم چون زبان دوم آمریکاس میتونه کمکم کنه .
    دانشگاه علم و صنعت هم درس میخونم .
    ممنون میشم کمکم کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1368 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم ببینم با این شرایطی که دارم آیا ممکنه بتونم از یکی از دانشگاههای آمریکا برای فوق لیسانس بورس یا فاند بگیرم ؟
    الان سال سوم لیسانس صنایع هستم . 9 ترمه میخوام تموم کنم . تا 2 ماه دیگه مقاله ی ISI هم سابمیت میکنم و احتمال اینکه 2 یا 3 تا هم بشه زیاده . زبانم خوبه و مطمئنم که نمره های تافل و GRE رو به حد نصاب لازم میرسم .
    معدلم خیلی خوب نیست . 15 و خرده ای .
    زبان اسپانیایی هم دارم میخونم و فکر میکنم چون زبان دوم آمریکاس میتونه کمکم کنه .
    دانشگاه علم و صنعت هم درس میخونم .
    ممنون میشم کمکم کنید .
    سلام
    پیشنهاد من این هست که قبل از apply کردن ببینید اون دانشگاه (به طور ویژه دپارتمان IE اون دانشگاه) وضع مالیش چطور هست و اگر پولدار بود بعد apply کنید. میتونید لیست graduate student های دپارتمان رو ببینید و با بچه های ایرانیش تماس بگیرید و بپرسید وضع مالی دپارتمان چطور هست. چون شما برای master دارید apply میکنید اگر جای پولدار apply نکنید به شما fund نمی دهند چون fund ها در دجه اول برای phd student ها هستند. اما کلاً شدنی هست، یکم باید با چشمان بازتر apply کنید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of Systems Engineering - University of Tehran

سلام. یه راهنمایی می خواستم از شما دوستان.
    من می خوام امسال برای 2012 اپلای کنم. با این شرایط:
    ---------------
    کارشناسی ارشد صنایع گرایش مهندسی سیستمهای اقتصادی اجتماعی-برنامه ریزی سیستمهای انرژی دانشگاه تهران (معدل تاکنون 19.11 و شاگرد اول)
    کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه تربیت معلم تهران (معدل 17.41 و شاگرد دوم - 3 ترم معدل اول)
    فارغ التحصیل NODET
    تاکنون 2 مقاله کنفرانس بین المللی داخلی و 1 مقاله کنفرانس بین المللی خارجی درپیت (تو ترکیه)
    وضعیت زبان نسبتا خوب - تافل رو اواخر مرداد امسال خواهم داد که امیدوارم بالای 100 بشم و GRE رو آخر مهر میدم.
    ----------------------
    ضمنا می خوام برای گرایش (OR (Operations Research یا تولیدِ OR ای اپلای کنم. اون دو تا مقاله داخلیم هم تو زمینه OR و درکنفرانس OR است ولی خوب گرایشم انرژی است.
    حالا چند تاسوال:
    1-چقدر شانس دارم تا بتونم از دانشگاههای آمریکا پذیرش با فاندی بگیرم که بتونم زندگی خودم و همسرمو دانشجویی اداره کنم؟(فاند کافی)
    2-کلا با توجه به شرایطم و اینکه مشکل سربازی دارم بهتره آمریکا رو بیشتر روش کار کنم یا اروپا، کانادا و استرالیا؟
    3-آیا ارزششو داره سربازیمو برم تا وقت داشته باشم رزومم رو قویتر کنم بعد اپلای کنم؟ اگه نه پیشنهادتون برای چگونگی قویتر کردن رزومم تو این زمان کم چیه؟
    ببخشید سوالم خیلی طولانی بود. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بگید.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط bbk نمایش پست ها
    سلام. یه راهنمایی می خواستم از شما دوستان.
    من می خوام امسال برای 2012 اپلای کنم. با این شرایط:
    ---------------
    کارشناسی ارشد صنایع گرایش مهندسی سیستمهای اقتصادی اجتماعی-برنامه ریزی سیستمهای انرژی دانشگاه تهران (معدل تاکنون 19.11 و شاگرد اول)
    کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه تربیت معلم تهران (معدل 17.41 و شاگرد دوم - 3 ترم معدل اول)
    فارغ التحصیل NODET
    تاکنون 2 مقاله کنفرانس بین المللی داخلی و 1 مقاله کنفرانس بین المللی خارجی درپیت (تو ترکیه)
    وضعیت زبان نسبتا خوب - تافل رو اواخر مرداد امسال خواهم داد که امیدوارم بالای 100 بشم و GRE رو آخر مهر میدم.
    ----------------------
    ضمنا می خوام برای گرایش (OR (Operations Research یا تولیدِ OR ای اپلای کنم. اون دو تا مقاله داخلیم هم تو زمینه OR و درکنفرانس OR است ولی خوب گرایشم انرژی است.
    حالا چند تاسوال:
    1-چقدر شانس دارم تا بتونم از دانشگاههای آمریکا پذیرش با فاندی بگیرم که بتونم زندگی خودم و همسرمو دانشجویی اداره کنم؟(فاند کافی)
    2-کلا با توجه به شرایطم و اینکه مشکل سربازی دارم بهتره آمریکا رو بیشتر روش کار کنم یا اروپا، کانادا و استرالیا؟
    3-آیا ارزششو داره سربازیمو برم تا وقت داشته باشم رزومم رو قویتر کنم بعد اپلای کنم؟ اگه نه پیشنهادتون برای چگونگی قویتر کردن رزومم تو این زمان کم چیه؟
    ببخشید سوالم خیلی طولانی بود. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بگید.
    سلام و خوش آمدید
    1- شانستون به شرط تافل 100 به بالا (با اسپیکینگ حداقل 23) و gre 1100 به بالا برای 40 به بالا خوب هست.. ولی top 20 شانست خیلی کمه!
    2- هر کجا بخواهید برید شرایط تقریبا یکسانی دارید .. خیلی ها مثل شما رفتن و دارن میرن...
    3- نه اصلا ارزش نداره... شما الان fresh هستید و پر از انگیزه... کی میدونه 2 سال دیگه چی میشه؟ درضمن اساتید دانشجوهای fresh رو بیشتر ترجیح میدند. برای رزومه: فقط و فقط بچسب به همین دوتا امتحان و اصلا دست کم نگیرشون... تافل بالای 100 خوبه ولی gre هرچی بیشتر بهتر! میدونی که فرمت وربال برای امتحان کاغذی بعدی عوض میشه... حواستو جمع کن غافلگیر نشی!

باشد که مفید باشد!
    یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)