صفحه 11 از 429 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ، دانشکده شهید چمران کرمان هستم.
    کاردانی ام رو از دانشکده شهید باهنر شیراز با معدل 16.2 گرفتم.
    معدل کارشناسیم هم تا اینجای کار 15 هستش و مطمعنا تا 16 بالا میارمش.
    الان هم دارم روی یک مقاله کار میکنم و اولین مقالم هستش.
    از فنی و حرفه ای مدرک matlab دارم.
    همچنین کارهای عملی, پروژه های زیادی انجام داده ام.
    یه مدت توی یه شرکت معتبر ، سیستم های حفاظتی کارمیکردم
    همچنین توی یک شرکت بزرگ آسانسور هم سابقه دارم.
    چندین مدار طراحی کردم که انشاا.. به زودی به تولید میرسند.
    تسلط به زبان برنامه نویسی basic و برنامه های تخصصی الکترونیک.
    آزمون زبان هم هنوز شرکت نکرده ام.
    به نظر شما من با این وضعیت بهتره چکار کنم.
    و برای کجا شانس پذیرش و یا فاند دارم.
    و یا چکار کنم رزومم بهتر شه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    سلاماولا كه بايد تمام سعيتو كني نمره تافل يا ايلس و gre خوبي بيار بنظر من كه رزومتون خوبه ولي واسه امريكا فك كنم يكم سخت بتونيد فاند بگيريد(البته واسه مستر)

Junior Member

دوست عزیز ممنون از راهنماییت
    پس اگه نمره بالای زبان بگیرم واسه فاند شانس دارم؟
    به نظرتون اگه واسه ph.d اقدام کنم شانسم بیشتره؟
    اخه اکثر کسانی که توی نتایج پذیرش دیدم واسه master پذیرش گرفتن.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنماییت
    پس اگه نمره بالای زبان بگیرم واسه فاند شانس دارم؟
    به نظرتون اگه واسه ph.d اقدام کنم شانسم بیشتره؟
    اخه اکثر کسانی که توی نتایج پذیرش دیدم واسه master پذیرش گرفتن.
    با تشکر
    اره خوب، فرایند پذیرش به عوامل زیادی بستگی داره از جمله سابقه علمی، نمرات زبان، سابقه شغلی مرتبط و.. والبته پیدا کردن استادی که در زمینه شما کار کرده باشه
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام
    به نظرتون من که دانشجوی ترم 7 هستم و معدلم هم 15.69 هست و فقط توی برنامه نویسی و انسیس و فلوئنت(رشته ام مکانیک هست)توانایی دارم کجا میتونم پذیرش بگیرم(با فاند)....و نمره ی زبانی که باید براش تلاش کنم حدودا چقدره؟

با سلام . من م. کامپیوتر نرم افزار خوندم . فارع التحصیل سال 84 هستم . حدود یکسالی هست که تو یکی از بانکهای خصوصی کار میکنم . معدل 15 و دانشگاه علم و صنعت . یه مقاله دارم که تو یکی از کنفرانسهای مهندسی برق داخل در سال 85 پذیرش شد . هنوز امتحان زبان ندادم . یعنی مدرک زبان ندارم ولی زبانم بد نیست . ایا می تونم برای مستر اقدام کنم ؟ شرایطم چطوره ؟ برای اپلای از کجا شروع کنم ؟ برای په ترمی و چه سالی می تونم (!!!!!) پذیرش بگیرم ؟ اصلا منو راه می دن یا نه ؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس نرم افزار دارم از علم و صنعت با معدل 14.25 و فوق لیسانس هوش مصنوعی از امیرکبیر با معدل 15.75 می خواستم بدونم با این معدل ها شانس گرفتن بورس برای دکتری دارم؟ دو تا مقاله کنفرانس هم دارم.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_nico نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس نرم افزار دارم از علم و صنعت با معدل 14.25 و فوق لیسانس هوش مصنوعی از امیرکبیر با معدل 15.75 می خواستم بدونم با این معدل ها شانس گرفتن بورس برای دکتری دارم؟ دو تا مقاله کنفرانس هم دارم.
    سلام

حتما شانس دارید. البته من تو فیلد شما نیستم ،شاید بهتر باشه که بچه‌های کامپیوتری نظر بدن ولی‌ باید دید که دنبال چه رنکینگی هستید تو آمریکا‌؟ (سعی‌ کنید تا اونجا که میتونید رنک بالا پذیرش بگیرید و ادامه تحصیل بدید) البته اگه رزومه خوبی‌ داشته باشید و رکامندیشن خوبی‌ از اساتید اونجا مثل دکتر عبدالله پور بتوانید بگیرید فکر کنم شانس خوبی‌ هم داشته باشید. البته معدل فوقتان را باید با رزومه خوب پوشش بدید.GRE and TOEFL بالا فراموش نشود.

موفق باشید
    ویرایش توسط Behrang : January 10th, 2010 در ساعت 10:23 PM
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

سلام
    توی صفحه اصلی سایت نوشته در تعداد زیادی از دانشگاه های آمریکا می شه مستقیما از لیسانس برای دکتری پذیرش گرفت.
    می تونید لطفا راهنماییم کنید که چطور می تونم متوجه بشم که کدوم دانشگاه ها این امکان رو دارن؟

Junior Member

با سلام و احترام
    من فوق ليسانس مديريت صنعتي با معدل 31/18 از دانشگاه بين المللي امام خميني و ليسانس اقتصاد نظري با معدل 44/17 از دانشگاه تهران هستم. يك مقاله علمي پژرهشي،يك مقاله ISI ، يك مقاله سخنراني در كنفرانس بين المللي و يك مقاله سخنراني در كنفرانس ملّي تعالي سازماني و يك مقاله سخنراني هم در سمينار منابع انساني دارم.
    ضمنا با فرد ديگه اي كه ايشون فوق ليسانس مكانيك از دانشگاه آزاد با معدل 5/15 و ليسانس مكانيك از دانشگاه آزاد با معدل 5/13 هستن قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا رو داريم. مقاله هاي ايشون هنوز مورد پذيرش قرار نگرفتند.
    مي خواستيم بدونيم با شرايط بالا و البته داشتن رزومه كاري و اجرايي خوب، شانسمون براي گرفتن همزمان پذيرش و بورسيه دكترا در يك دانشگاه امريكا چقدر هست؟ اصلا مي تونيم با وجود رشته هاي مختلف براي يك دانشگاه خوب در امريكا اقدام كنيم؟
    راستي شرط سني براي پذيرش و بورسيه وجود نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

نقل قول نوشته اصلی توسط sam-man نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من فوق ليسانس مديريت صنعتي با معدل 31/18 از دانشگاه بين المللي امام خميني و ليسانس اقتصاد نظري با معدل 44/17 از دانشگاه تهران هستم. يك مقاله علمي پژرهشي،يك مقاله ISI ، يك مقاله سخنراني در كنفرانس بين المللي و يك مقاله سخنراني در كنفرانس ملّي تعالي سازماني و يك مقاله سخنراني هم در سمينار منابع انساني دارم.
    ضمنا با فرد ديگه اي كه ايشون فوق ليسانس مكانيك از دانشگاه آزاد با معدل 5/15 و ليسانس مكانيك از دانشگاه آزاد با معدل 5/13 هستن قصد ادامه تحصيل در مقطع دكترا رو داريم. مقاله هاي ايشون هنوز مورد پذيرش قرار نگرفتند.
    مي خواستيم بدونيم با شرايط بالا و البته داشتن رزومه كاري و اجرايي خوب، شانسمون براي گرفتن همزمان پذيرش و بورسيه دكترا در يك دانشگاه امريكا چقدر هست؟ اصلا مي تونيم با وجود رشته هاي مختلف براي يك دانشگاه خوب در امريكا اقدام كنيم؟
    راستي شرط سني براي پذيرش و بورسيه وجود نداره؟
    شما رزومه خیلی خوبی دارید. ولی همانطور که می دونید در پروسه پذیرش آمریکا شما ابتدا بایستی با استاتید مکاتبه بکنید، اینکه از یک دانشگاه با هم جواب مثبت بگیرید یک کم احتمالش پایین میاد. رزومه دوستتون نسبت به بچه های مکانیک خیلی شاخص نیست. مگر اینکه ایشون چند تا مقاله بدن و نمره GRE خیلی عالیی بیارند. در هر صورت با هم یک دانشگاه پذیرش گرفتنتون شانستون رو پایین میاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)