صفحه 111 از 429 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم
    من به تازگی مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار در واحد علوم تحقیقات اراک شدم
    حالا سوال من اینه اگر من اقامت آمریکا رو داشته باشم ایا ارزش داره وقتم رو اینجا بزارم و درسم رو تمام کنم ؟
    دلایلی که برای نرفتن دارم پاره ای مشکلات مالی و همچنین نداشتن tofel / gre است
    زبانم در حد ایلتس 7 است .
    ضمن اینکه استعداد زبانم خوب است
    کاردانی رو از دانشگاه دولتی و کارشناسی رو از دانشگاه آزاد تهران گرفتم
    سن 28 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم
    من به تازگی مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار در واحد علوم تحقیقات اراک شدم
    حالا سوال من اینه اگر من اقامت آمریکا رو داشته باشم ایا ارزش داره وقتم رو اینجا بزارم و درسم رو تمام کنم ؟
    دلایلی که برای نرفتن دارم پاره ای مشکلات مالی و همچنین نداشتن tofel / gre است
    زبانم در حد ایلتس 7 است .
    ضمن اینکه استعداد زبانم خوب است
    کاردانی رو از دانشگاه دولتی و کارشناسی رو از دانشگاه آزاد تهران گرفتم
    سن 28 سال
    هرکسی سرایط زندگی شو بهتر می دونه ولی شهریه واسه شروندای آمریکا خیلی کم تر هست. تازه می تونی بری ایالت های ارزون تر که خرجتم کم تر بشه
    اگر شرایط مالی خوب شد که حتما برو مدرک اونجا صد در صد از دانشگاه ه الانتون بیشتر می ارزه. تگزاس دانشگاه های پایینی داره که هم قبولی راحته هم شهریه کمه.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه بخوام از دانشگاه هاروارد بورس بگیریم چه شرایطی باید داشته باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afrashteh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه بخوام از دانشگاه هاروارد بورس بگیریم چه شرایطی باید داشته باشم؟
    باید اینجا یه تو یه رشته ای تحصیل کرده باشی!!!!
    خب عزیز من سوال کلی تر نمی شد بپرسی:دی!!! شما باید رشتتون رو بگید و ببینید رنک هاروارد در دانشگاه شما چیه. تا دوستان هم رشته ای تون اینجا نطر بدن. ولی در حالت کلی حتما سعی کنید نمره خوبی در GRE به دست بیارید. می نیمم شرایط رو توی سایت دانشگاه رو چک کنید. حتما هم بخش مربوط به رشتتون رو بخونید هم بخش شرایط عمومی تخصیلات تکمیلی رو.

Junior Member

سلام
    با تشکر از پاسختون
    من رزومه ی زیر را دارم حال می تونم امیدی داشته باشم؟
    الان دانشجوی ارشد - دانشگاه آزاد- تا 31 شهریور دفاع می کنم
    معدل کارشناسی 16.67
    معدل ارشد تا الان 16.2 (بدون نمره ی سمینار و پایان نامه که این دو تا حتما بالا ی 18 هستند)
    5 کتاب ترجمه که تا 3 ماه دیگه وارد بازار می شن ( همه ی کتاب ها بالای 500 صفحه دارند) ( البته این نتیجه ی 3 سال ترجمه
    4 مقاله ی بین المللی در کشورهای سنگاپور، ایتالیا، چین و کانادا (IEEE) که تا قبل از دفاع حتما دو تای دیگه بهشون اضافه می شه
    هنوز امتحان زبان ندادم ولی در حد عالی و حتما قبول می شم؟( که از اواسط ماه بعد قراره شروع کنم) راستی واسه تافل بخونم یا آیلتس؟
    سابقه ی 2 سال تدریس در دانشگاه
    رشته ی مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار ) - تو زمینه ی شبکه های حسگر فعالیت می کنم ( هر 4 مقالهم تو همین زمینه بودند - موضوع پایانامه هم تو همین زمینه است - php هم می خوام تو همین زمینه ادامه بدم )
    آیا امیدی دارم از این دانشگاه پذیرش با فاند بگیرم یا نه باید بیشتر از اینا کار انجام بدم؟
    با تشکر از اعضای محترم این سایت که در این مدت خیلی از راهنمایی های شما استفاده کردم
    Best Regards

سلام
    با تشکر از پاسختون
    من رزومه ی زیر را دارم حال می تونم امیدی داشته باشم؟
    الان دانشجوی ارشد - دانشگاه آزاد- تا 31 شهریور دفاع می کنم
    معدل کارشناسی 16.67
    معدل ارشد تا الان 16.2 (بدون نمره ی سمینار و پایان نامه که این دو تا حتما بالا ی 18 هستند)
    5 کتاب ترجمه که تا 3 ماه دیگه وارد بازار می شن ( همه ی کتاب ها بالای 500 صفحه دارند) ( البته این نتیجه ی 3 سال ترجمه
    4 مقاله ی بین المللی در کشورهای سنگاپور، ایتالیا، چین و کانادا (IEEE) که تا قبل از دفاع حتما دو تای دیگه بهشون اضافه می شه
    هنوز امتحان زبان ندادم ولی در حد عالی و حتما قبول می شم؟( که از اواسط ماه بعد قراره شروع کنم) راستی واسه تافل بخونم یا آیلتس؟
    سابقه ی 2 سال تدریس در دانشگاه
    رشته ی مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار ) - تو زمینه ی شبکه های حسگر فعالیت می کنم ( هر 4 مقالهم تو همین زمینه بودند - موضوع پایانامه هم تو همین زمینه است - php هم می خوام تو همین زمینه ادامه بدم )
    آیا امیدی دارم از این دانشگاه پذیرش با فاند بگیرم یا نه باید بیشتر از اینا کار انجام بدم؟
    با تشکر از اعضای محترم این سایت که در این مدت خیلی از راهنمایی های شما استفاده کردم
    Best Regards
    همونجور که خودت می دونی هاروارد توی این زمینه قوی هست و پروژه های قوی مثل CodeBlue رو اداره می کنه. تو تو باید با دانشجوهای برجسته ای رقابت کنی. تعداد مقاله هات خوبه وباید دید که چه کیفیتی دارند. اگرکیفیت مقاه هات خوب باشه می تونه معدلت رو پوشش بده. در کل واسه هاروارد امید الکی بهت نمی دم. به نظرم شما تافل و جی آر ای رو خیلی خوب بخون و شروع کن با استادای اونجا رابطه برقرار کن. به نظرم شانس پذیرش با فاند در دانشگاه های دیگه رو حتما دارید ولی هاروارد یکم مشکله.با این جال جلو برید و با استادا رابطه برقرار کنید

Junior Member

با تشکر از اینکه خیلی سریع پاسخ دادین
    نظر شما برای گرفتن پذیرش چیه؟آیا باید تعداد مقالاتو افزایش بدم یا ... ؟
    من توی رتبه بندی سایت ها خوندم رتبه ی هاروارد در زمینه ی مهندسی پایینه و mit بیشتره.

من توی رتبه بندی سایت ها خوندم رتبه ی هاروارد در زمینه ی مهندسی پایینه و mit بیشتره.
    توصیه من اینه که شما سری به نتایج پذیرش و نتایج ریجکت بزنید تا از شرایط با خبر بشین. دوست ندارم رویا پردازی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

دانشگاه ملی پرینسلی Princely International University کسی اطلاعاتی داره؟

ApplyAbroad Guru

شرایط و سابقه کاری و مقاله شما امکان پذیرش از دانشگاههای متوسط و معقول در امریکا و کانادا را میدهد ولی نه در رده هاروارد و MIT.
    چرا حالا روی هاروارد زوم کردید؟ زمینه شبکه های حسگر در اکثر دانشگاههائی که اساتید رشته مخابرات یا کامپیوتر دارند هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)