صفحه 115 از 429 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

سلام. تا جایی که من می دونم فیلدی که من می خوام توش اپلای کنم از دانشگاهای ایران دانشجو نمی گیرن.کسی می دونه که آیا می شه در یک فیلد دیگه واسه phd اپلای کرد و وسط کار فیلدو عوض کرد؟من رشتم فیزیکه

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    میخواستم بدونم سابقه کار برای آمریکا چه قدر مهم هست و برای سابقه کار چه مدرکی می خواهند ؟
    من یک سال سابقه کار به صورت کارآموزی و کارورزی در یک شرکت در زمینه اتوماسیون صنعتی دارم .
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

سلام دوستان
    من صفر کیلومتری هستم و میخوام از صفر شروع کنم
    کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی شهرستان با
    معدل 15.72ام 2 ساله که فارغ التحصیل شدم و تجربه کاری هم ندارم ارشد شرکت کردم که هنوز نتایجش نیومده و هیچ امتحان زبانی هم شرکت نکردم و زبانم در حد همون متنون دانشگاهه و هیچ مقاله ای ندارم
    میخواستم برای فقط آمریکا استارت بزنم
    از دوستانی که تجربه دارند یا میانه راه هستند تقاضا دارم که راهنمایی کنید که چه کارهایی باید انجام بدم چون من واقعا سردرگم شدم
    اگه ارشد قبول شدم چه برنامه ای داشته باشم و اگه قبول نشدم آیا میتونم با همین کارشناسی کاری بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goodlouce نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من صفر کیلومتری هستم و میخوام از صفر شروع کنم
    کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی شهرستان با
    معدل 15.72ام 2 ساله که فارغ التحصیل شدم و تجربه کاری هم ندارم ارشد شرکت کردم که هنوز نتایجش نیومده و هیچ امتحان زبانی هم شرکت نکردم و زبانم در حد همون متنون دانشگاهه و هیچ مقاله ای ندارم
    میخواستم برای فقط آمریکا استارت بزنم
    از دوستانی که تجربه دارند یا میانه راه هستند تقاضا دارم که راهنمایی کنید که چه کارهایی باید انجام بدم چون من واقعا سردرگم شدم
    اگه ارشد قبول شدم چه برنامه ای داشته باشم و اگه قبول نشدم آیا میتونم با همین کارشناسی کاری بکنم؟
    خب به یه چیز مهم اشاره نکری- خودت می تونی هزینه هارو بدی یا مثل خود من فاند می خوای
    شما معدلت چندان خوب نیست و ماله هم نداری- به فرض این که تافل و جی آر ای خوب بیاری و این ها رو پوشش بده می تونی واسه مستر اقدام کنی اما نه دانشگاه های خفن. واقه بین باش و از دانشگاه ها بعد از 60-70 توی usnews رو در نظر بگیر. شاید حتی یه کمک هزینه ای هم بهت بدن. پس الان باید بشینی تافل و چی آر ای بخونی

اگه رفتی ارشد سعی کن معدل خوبی به دست بیاری و جبران لیسانی رو بکنی- مقاله حتما داشته باش- و از همون اول روی زبانت کار کن که یه نمره توپ بیاری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

من وضعیت مالی جالبی ندارم و از پس هزینه هاش بر نمیام
    پس نظرتون اینه که من باید بچسبم به کنکور فوق
    با چه شرایطی در فوق میتونم معدل کم کارشناسی رو جبران کنم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط goodlouce نمایش پست ها
    من وضعیت مالی جالبی ندارم و از پس هزینه هاش بر نمیام
    پس نظرتون اینه که من باید بچسبم به کنکور فوق
    با چه شرایطی در فوق میتونم معدل کم کارشناسی رو جبران کنم؟
    من با نظر Siboo موافقم. اگه می خواستی برای فوق بری باید تو این دو سال بعد لیسانس لا اقل کار پژوهشی می کردی و تافل و GRE رو می گرفتی. حالا الان اگه بخوای شروع کنی باید لا اقل دو سال دیگه وقت بگذاری.
    البته اگه برات مسئله ای نیست که بین لیسانس و فوقت 4 سال فاصله بیفته باید بگم برای فوق هم میشه فاند گرفت به شرط داشتن مقاله، رزومه پژوهشی خوب و نمرات تافل و GRE بالا.
    وگرنه برای PhD اپلای کنی بهتره ( با توجه به اینکه فاند می خوای) و گرنه پذیرش دانشگاه های رنکینگ پایین این داستانا رو نداره!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    خب به یه چیز مهم اشاره نکری- خودت می تونی هزینه هارو بدی یا مثل خود من فاند می خوای
    شما معدلت چندان خوب نیست و ماله هم نداری- به فرض این که تافل و جی آر ای خوب بیاری و این ها رو پوشش بده می تونی واسه مستر اقدام کنی اما نه دانشگاه های خفن. واقه بین باش و از دانشگاه ها بعد از 60-70 توی usnews رو در نظر بگیر. شاید حتی یه کمک هزینه ای هم بهت بدن. پس الان باید بشینی تافل و چی آر ای بخونی

اگه رفتی ارشد سعی کن معدل خوبی به دست بیاری و جبران لیسانی رو بکنی- مقاله حتما داشته باش- و از همون اول روی زبانت کار کن که یه نمره توپ بیاری
    منم تقریبا همین شرایط رو دارم یعنی لیسانس مدیریت جهانگردی دارم. معدلم 15
    تازه درسم تموم شده و میخوام واسه master یا phd پذیرش بگیرم
    چندتا سوال داشتم که اگه جواب بدین لطف بزرگی کردین
    1- پذیرش گرفتن از امریکا مگه مثل اروپا نیست؟ یعنی مگه نباید تا دسامبر مدارک رو ارسال کنیم؟
    2- منم وضع مآلی خوبی ندارم . به نظرتون اولا از این رشته های بدون master میتونم پذیرش بگیرم واسه phd?
    3- دوما میتونم فاند بگیرم؟

راستی من زبان انگلیسی و فرانسه ام تکمیله و دوره های gmat رو گذروندم ولی مدارک toefl ielts gmat gre رو نگرفتم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم سابقه کار برای آمریکا چه قدر مهم هست و برای سابقه کار چه مدرکی می خواهند ؟
    من یک سال سابقه کار به صورت کارآموزی و کارورزی در یک شرکت در زمینه اتوماسیون صنعتی دارم .
    ممنون
    مهم اینه که تو اون مدت چه دستاوردی داشتی. چه پروژه هایی انجام دادی و چه تجاربی کسب کردی.
    مدرک هم نیازی نداری برای اثبات حرفت. همین که تو CV ذکر کنی فلان توانایی هارو دارم برات امتیاز مثبت محسوب میشه.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

سلام لطفا دوستان راهنمایی کنین:

لیسانس عمران از دانشگاه آزاد با معادله ۱۴

آیلتس ۶

۲.۵ ساله فارغ‌التحصیل شدم که ۲ سالشو کار کردم در زمینهٔ رشتهٔ خودم و تجربیات خوبی‌ در زمینهٔ اجرایی دارم.

الان در اتریش دارم مستر می‌خونم در رشتهٔ سیستمهای هوشمند ترافیک که رشته مربوط می‌شه به حمل و نقل

ترم ۲ هستم و تا الان ۳۱ واحد پاس کردم، در ضمن کرس به زبان انگلیسی‌ هستش....الان که ترم ۲ هست تصمیم گرفتم که قیده تحصیل رو تو این کشور آلمانی‌ زبان بزنم و واسهٔ آمریکا اقدام کنم، دانشگاه رنک بالایی هم دنبالش نیستم چون شرایط خیلی‌ بالایی هم ندارم!! مثلا دانشگاه سن خوزه با رنکینگ ۳۲۰ و کلا دنشگهأی با همین حدود رنکینگ...حالا می‌خواستم بدونم با این شرایط آیا می‌تونم پذیرش بگیرم؟؟ با فاند یا بدون فاند؟؟ مقالها ندارم اما الان دارم روش کار می‌کنم اما نمیدونم در حد ارائه باشه یا نه!! جی‌آرای هم ندارم..لطفا راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام به همگی.از چه دانشگاهی در امریکا می تونم پذیرش phd و full fund بگیرم؟اصلا شرایط fund گرفتن دارم؟در کدوم دانشگاه؟
    bs مهندسی عمران - عمران(مازندران)معدل 5/14-سال 84
    msمهندسی عمران-گرایش محیط زیست_(تربیت معلم)معدل 07/18-سال 86
    عنوان شاگرد اولی- نمونه علمی
    یک مقاله isi چاپ شده و یک ارائه در کنفرانس ملی در دانشگاه تهران
    6 سال سابقه غیر مرتبط با گرایش ارشد
    gre 1000(حدودا البته فکر کنم expire شده)
    tofel 109
    نمره تز 17
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)