صفحه 161 از 429 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Cool پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط goodman نمایش پست ها
    سلام به همه
    من دانشجوی سال آخر داروسازی هستم . معدلم 16 هست . 4 مقاله تو ISI دارم که تا آخر امسال به 6-8 تا می رسه . تو 2 تا کنگره بین المللی ارائه داشتم . محقق برتر دانشکده هستم . تافل 550 دارم . می خواستم بدونم ، اگه بخام بعد سربازی ادامه تحصیل بدم ، امکان گرفتن فاند مناسب برام از دانشگاه های آمریکا تو زمینه های تخصصی داروسازی هست ؟
    ممنون
    258% :دی

بگرد یه استاد خوب پیدا کن !

GRE 1200

تافل هم دوباره بده بالای 100

موفقیت !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

ممنون بابت جوابتون ، ببخشید بنظرتون از الان شروع کنم واسه پیداکردن استاد ؟ بعدش اینکه بنظرتون با توجه به شرایطم ، غیر از آمریکا از کشور مناسب دیگه تو زمینه تخصصی خودم میتونم فاند مناسب بگیرم ؟ شما دانشگاهی رو می تونید معرفی کنید به من ؟ آخه مشکل من یا خیلیا اینه که به این مرحله می رسن ، نمیدونن جطور باید با یه استاد ارتباط برقرار کنن یا کدوم دانشگاه ....
    مرسی

شما یک روزمه تهیه کنید و اصلا توصیه نمیکنم که سرسری بگیریدش باید روش وقت بذارید وکار کنید و اون رو به اساتیدی که پیدا کردید بفرستید(مخصوصا اساتید مرتبط با مقاله هاتون) و بگید که تمایل دارید که باهاشون کار کنید. نمره زبان شما حداقل نمره قبولیه ولی چون isi خوبی دارید فکر نکنم مشکلی باشه و در اخر واسه چند تا دانشگاه توپ تو کانادا هم اقدام کنید(اگه به مشکل ویزا خوردی گیر نیافتید) ولی بازم فکر کنم شانس شما بیشتر از این حرفهاست- فکر نکنم کسی از بچه ها بتونه دانشگاه پیشنهاد بده چون همه چیز به خودتون بشتگی داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط goodman نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون ، ببخشید بنظرتون از الان شروع کنم واسه پیداکردن استاد ؟ بعدش اینکه بنظرتون با توجه به شرایطم ، غیر از آمریکا از کشور مناسب دیگه تو زمینه تخصصی خودم میتونم فاند مناسب بگیرم ؟ شما دانشگاهی رو می تونید معرفی کنید به من ؟ آخه مشکل من یا خیلیا اینه که به این مرحله می رسن ، نمیدونن جطور باید با یه استاد ارتباط برقرار کنن یا کدوم دانشگاه ....
    مرسی

سلام
    شما هم معدل،هم نمره زبان و هم تعداد مقالاتت خوبه و به نظرم صبر کن و gre رو بده و بعد اقدام کن با دست پر و الان فقط حواست رو بزار رویgre و نذار چیزی حواست رو پرت کنه چون اگه gre رو خوب شی تقریبا فکر نکنم مشکل زیادی داشته باشین.

و در اخر من نمیدونم تعریف شما از دانشگاه خوب چیه مثلا اگه حتما میخوایین برین MIT که کلا قید اپلای رو بزنین ولی اگر با تفکر بیشتر دانشگاه ها ی مورد نظرتون رو انتخاب کنید بله شانس خوبی دارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedali نمایش پست ها
    سلام، میشه لطفا راهنمایی کنید:
    1- لیسانس دانشگاه دولتی معدل 16
    2- فوق دانشگاه دولتی معدل 17
    3- دو تا ژورنال و دوتا کنفرانس
    4- تافل 97
    5- GRE هم مهر ماه میدم
    با این شرایط شانسی دارم که از دانشگاه خوب فاند بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering، IUT

با سلام
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی دارم با معدل 14/13 . 4 سال سابقه کار دارم (مدیر تضمین کیفیت). دوست دارم برای ارشد آمریکا در یکی از رشته های مدیریتی اپلای کنم. بنظرتون آیا امکانش هست، اگه برای تافل و gmat بخونم . زبانم خوبه

سلام
    اولا هیچ وقت نا امیدی معنایی نداره و به نظر من تافل رو بدید جدای از اپلای.معمولا بچه های مهندسی GRE میدن و به هر حال سعی کنید نمرات خوبی از امتحانهای زبانتون بگیرید.
    داشتن مقاله هم شانستون رو بالا میبره که اگه داشته باشید کمک زیادی میکنه.در اخر ما درایران چند تا صنعتی داریم شما از کدومش مدرک گرفتی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_62 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی دارم با معدل 14/13 . 4 سال سابقه کار دارم (مدیر تضمین کیفیت). دوست دارم برای ارشد آمریکا در یکی از رشته های مدیریتی اپلای کنم. بنظرتون آیا امکانش هست، اگه برای تافل و gmat بخونم . زبانم خوبه

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

من هرچه بیشتر سرچ میکنم و ایمیل میزنم متوجه میشم چقدر نمره GRE اهمیت داره . با اینکه خیلی از دانشگاه مینی موم خاصی مشخص نکردن ولی نمره GRE خیلی تاثیر گذارتر از اون چیزیه که به نظر میاد . 99% استادایی که من بهشون ایمیل زدم همه روی نمره GRE خیلی تاکید کردن . مخصوصا زمانی که رقیبا افرادی باشن که نمره تافل براشون اجباری نیست و یا انگلیسی زبان هستن یا در دانشگاه های انگلیسی زبان درس خوندن و نیازی نیست نمره تافل ارائه بدن . اون موقع چیزی که بین همه مشترکه نمره GRE هست. البته همه فاکتورهای دیگه هم مثل نمره تافل و معدل و توصیه نامه و مقاله و ... خیلی مهم هست و کلا یه مجموعه است اما فکر میکنم وقت گذاشتن برای GRE ارزشش رو داره و میتونه خیلی موثر باشه .
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnabi نمایش پست ها
    سلام
    شما هم معدل،هم نمره زبان و هم تعداد مقالاتت خوبه و به نظرم صبر کن و gre رو بده و بعد اقدام کن با دست پر و الان فقط حواست رو بزار رویgre و نذار چیزی حواست رو پرت کنه چون اگه gre رو خوب شی تقریبا فکر نکنم مشکل زیادی داشته باشین.

و در اخر من نمیدونم تعریف شما از دانشگاه خوب چیه مثلا اگه حتما میخوایین برین MIT که کلا قید اپلای رو بزنین ولی اگر با تفکر بیشتر دانشگاه ها ی مورد نظرتون رو انتخاب کنید بله شانس خوبی دارید
    ممنون بابت راهنمایی، راستش منظورم از دانشگاه خوب MIT نبود، جایی که حداقل بیارزه به غربت رفتن و یه آینده ای هم داشته باشه، بیشتر منظورم این بود. مثل Johns Hopkins فکر می کنید امکان جواب گرفتن از همچین جایی هست؟ البته من کانادا هم اقدام می کنم. بازم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنمایی و دلگرمی شما. من دردانشگاه صنعتی اصفهان درس خوندم. شنیدم در آمریکا رشته ای به نام مهندسی صنایع ندارند. به جای اون گرایش های business & management دارند. در ضمن من علاقه زیادی به رشته mba دارم . حالا باید gre بدم یا gmat؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنمایی و دلگرمی شما. من دردانشگاه صنعتی اصفهان درس خوندم. شنیدم در آمریکا رشته ای به نام مهندسی صنایع ندارند. به جای اون گرایش های business & management دارند. در ضمن من علاقه زیادی به رشته mba دارم . حالا باید gre بدم یا gmat؟ یه سوال دیگه. بنظر شما من اول تافل و gre بدم بعد اقدام به اپلای کنم یا این دو کار را به موازات هم انجام بدهم؟ بازم ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnabi نمایش پست ها
    سلام
    اولا هیچ وقت نا امیدی معنایی نداره و به نظر من تافل رو بدید جدای از اپلای.معمولا بچه های مهندسی GRE میدن و به هر حال سعی کنید نمرات خوبی از امتحانهای زبانتون بگیرید.
    داشتن مقاله هم شانستون رو بالا میبره که اگه داشته باشید کمک زیادی میکنه.در اخر ما درایران چند تا صنعتی داریم شما از کدومش مدرک گرفتی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)