صفحه 2 از 429 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

هنوز امیدی برای گزفتن پذیرش با فاند هست؟؟؟؟؟فکر می کنم اگه هنوز آدم پا در هوا است یعنی احتمالا ریجکت کسی نظری نداره؟

سلام به همهٔ دوستان، من کل مطالب فروم را خوندم ولی‌ به جوابی‌ که می‌خواستم نرسیدم، خواهش می‌کنم راهنمایی‌ کنید.
    من مهندسی‌ مواد از دانشگاه سراسری(تبریز) با معدل ۱۳.۵ و فوق غیر انتفأعی از کیش با معدل ۱۵.۵ دارم. در ضمن ۴ سال سابقهٔ مدیریت یه کارخونه صنعتی و ۲ سال سابقهٔ پژوهشی دارم.۱ مقاله کنفرانس و ۱ مجله داخلی‌ چپ کردم و ۲ تا هم انگلیسی‌ آماده سابمیت دارم، لطفا به سوالات زیر پاسخ بدید:
    ۱-آیا با گرفتن نمرهٔ زبان می‌تونم از یه دانشگاه خوب(آمریکا، اروپا) پذیرش بگیرم
    ۲-خودم فکر کردم برم مالزی دکترا با هزینه شخصی‌ ولی‌ واسه postdocواسه آمریکا اقدام کنم
    لطفا راهنمایی‌ کنید، چون من متاهل هستم نمیتونم ریسک کنم و وقتمو هدر بدم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

به نظر من شما حتما قبل از اپلای باید با یه استاد مکاتبه کرده و نقاط قوت خودتون رو بهش توضیح بدید. متاسفانه اساتید آمریکا خیلی به بررسی بعد از اپلای معتقد هستند ولی همیشه استثنا هست. اساتیدی که در زمینه های تحقیقاتی شما هستند رو پیدا کنید و بی گدار به آب نزنید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Saeed:
    همه این ها یی که میگید شدنیه- اما یه چیز رو بدون که جزء لاینفک اپلای و ..هست: ریسک
    از مالزی تا امریکا (به خاطر ویزا و ...) از فکرش (اندیشیدن به اپلای) تا موقع نشستن سر کلاس همش ریسکه- هرگز دنبال یک outline قطعی نگرد

بچه‌ها ممنون از جوابتون. راستش من الان با یه استاد تو مالزی ارتباط دارم، البته فعلا مدارکمو هم فرستادم.سر یه موضوع برای proposal به توافق رسیدیم که من پروپوزال آماده کردم و اونم تایید کرد، البته قول بورس ندد ولی‌ گفت دارم اپلای می‌کنم. البته از سختیها نمیترسم چون مرد روزهای سخت هستم ;D.ولی‌ تردید دارم. :-X اگه بخوام برم فکر کنم ۲ یا ۳ ماه دیگه برم.ولی‌ اگه نرم فکر می‌کنم باید یه ۲ سالی‌ وقت بذارم تا یه اپلای کنم تازه با این رزومه :'( اگه شانس بیارم. نظر شما چیه؟ 8)

Junior Member

ببخشین من در این مورد اطلاعات ندارم. و تازه می خوام شروع کنم . Gre چی هست؟ایا تافل داشتن بهتر است یا آیلس؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع هستم از دانشگاه خواجه نصیر (همین ترم فارغ التحصیل شدم) معدلم 15.65 شده. GRE برای امتحان 2 آبان ثبت نام کردم . می خواستم ببینم کدوم دانشگاه های آمریکا اقدام کنم که شانس پذیرش و بورس بالاتری داشته باشم؟اصلا امکانش هست؟GRE چه نمره ای باید بگیرم با توجه به شرایطم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : از کدام دانشگاه های آمریکا می تونم پذیرش و بورس بگیرم؟

شما با این اطلاعات کمی که دادید حتی نمیشه گفت شانس آمریکا دارید یا نه ، چه برسه به پیشبینی کدوم دانشگاه و فاند .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

خوب چه اطلاعات دیگه ای لازمه؟!فقط می مونه نمره GRE که گفتم هنوز امتحان ندادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    kermanshah

سلام
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل 15.09 دارم
    کاردانی رو هم آزاد با معدل 12.87 گرفتم.
    مدرک زبان ندارم(فعلا)
    سه تا مقاله کنفرانس دارم و یه مقاله ژورنال(البته به زودی این شاالله بیشتر میشن)
    حالا من میتونم آمریکا و یا کانادا پذیرش با fund بگیرم یا نه؟(البته بعد از گرفتن تافل)
    در بهترین و بدترین شرایط از دانشگاههای با چه رنکی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)