صفحه 217 از 429 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    سلام و با عرض ادب
    یکی از دوستانم از من یه سوال پرسید که من جوابشو نمی دونستم می خواست امسال مدارکش رو برای مستر عمران امریکا بفرسته که متاسفانه با وجود نمره تافل خوب(109) نتونسته به جی ار ای برسه و در ازمون این ماه شرکت کنه ایا برای پذیرشش مشکلی هست؟ چقدر شانس دار که پذیرش مشروط بگیره با این شرایط؟اصلا پذیرش مشروط بدون جی ار ای هست؟(می خواد ازمون بهمن رو بده)
    من دوستم پارسال بدون حنرال از فلوریدا برای دکتری پذیرش گرفت. مشروط هم نبود تازه.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    کسی نبود شانس ما را بسنجه؟
    در مورد GRE من تجربه ای نداشتم چون این امتحان را ندادم. اما جفت مدیریتی اون یعنی GMAT را امتحان دادم و نمره خوبی گرفتم. چندین بار ایمیل هایی از چندین دانشگاه دریفات کردم، شاید MIT هم برای مستر گفته بود یا دانشگاه های معتبر آمریکا(البته Berkley نبود توشون). از یکی از دوستانی هم که نمره مشابه من داشت پرسیدم اون هم گفت از این ایمیل ها داشته و حتی از دانشگاه های بهتری اما اینها در واقع بیشتر برای جذب استعداد ها هستند و شانس پذیرش به عوامل دیگه ای که می تونند مهمتر باشند یا حداقل وزن سنگینی دارند بستگی داشته باشه. بنابراین روی این عامل به عنوان تنها عامل مثبت زیاد نمیشه اعتماد کرد، چون کم نیستند افرادی که نمرات بهتر یا مشابه کسب می کنند.
    موفق باشید
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

سلام دوستان.من لیسانس مهندسی آب خوندم ولی الانه دارم ارشد بازرگانی دانشگاه گیلان میخونم.ترم 1 هستم.حتما باید واسه دکترا برم خارج اونم امریکا.اونم همراه با گرفتن بورس.اخه واسه همین تغییر رشته دادم.شنیدم واسه رشته مدیریت بورس گرفتن کاره حضرت فیله.شما کسی رو میشناسین تو رشته مدیریت بورس یا پذیرش گرفته باشه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید تو مدت 2سالی که وقت دارم جیکار کنم.؟اگر از بچه ها مدیریت هم کسی رو میشناسین معرفی کنین من ازشون مشاوره بگیرم که در حال حاضر چه موضوعات علمی تو رشته ما واسه استادا اونجا جذابیت بیشتری داره؟که من تو این 2سال بیشتر رو اون موضوعات کار کنم.پیشاپیش بابت کمکاتون ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

سلام دوستان.من لیسانس مهندسی آب خوندم ولی الانه دارم ارشد بازرگانی دانشگاه گیلان میخونم.ترم 1 هستم.حتما باید واسه دکترا برم خارج اونم امریکا.اونم همراه با گرفتن بورس.اخه واسه همین تغییر رشته دادم.شنیدم واسه رشته مدیریت بورس گرفتن کاره حضرت فیله.شما کسی رو میشناسین تو رشته مدیریت بورس یا پذیرش گرفته باشه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید تو مدت 2سالی که وقت دارم جیکار کنم.؟اگر از بچه ها مدیریت هم کسی رو میشناسین معرفی کنین من ازشون مشاوره بگیرم که در حال حاضر چه موضوعات علمی تو رشته ما واسه استادا اونجا جذابیت بیشتری داره؟که من تو این 2سال بیشتر رو اون موضوعات کار کنم.پیشاپیش بابت کمکاتون ممنونم

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

دوستان من چند صفحه از این موضوع رو خوندم.
    راستش خواستم یه اظهار نظر راجع به اینکه شانس گرفتن بورس کی بالا میره ...
    من واسه 2012 داشتم اپلای میکردم، CV، Transcripts و ... همگی خوب بودن ولی چندتا از بهترین مراکز اپتیک امریکا و استرالیا رو فقط و فقط بخاطر نمره تافل پایین از دست دادم. آخر کارم یه استاد تو کلرادو بهم گفت که چیزی که خیلی خیلی بیشتر از "فیزیک" مهمه، فقط "زبانه"
    اینو گفتم که تاکید کنم شما اگه نمره زبانتون خوب باشه بالاخره با تلاش و استمرار کارتون حتما درست میشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima10 نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس نرم افزارم. معدلم خیلی کمه. یعنی بعضی ها بهم گفتند که هیچ شانسی ندارم.
    معدل کلم میشه : 2.16 از 4
    و چون دانشگاهایی که نگاه کردم نوشته بودم که 60 واحد آخر . که حساب کردم معدلم شد : 2.67 از 4.

ولی تو همه اینها مینیمم معدل 3 بود.

حالا با این وضع یعنی کاملا مردودم؟
    من زبانم خیلی خوبه . فکر میکنم تافل و GRE رو میتونم نمره بالا بگیرم.
    اگه GRE Subject بدم میشه معدلم رو کمی جبران کنه ؟

(متاسفانه در دوران دانشجویی اصلا اطلاع نداشتم که اینقدر معدل مهمه !‌)
    من خیلیارو دیدم که با معدل 14 و شاید پایین ترم تونستن ادمیشن بگیرن،
    سعی کن نمره زبان و GRE تو بالا بگیری، وزنه ی سنگین تری در مقابل با GPA هستن،
    اینو تجربه نشون داده ...

Junior Member

سلام من فارق التحصیل معماری دانشگاه ازاد هستم ! معدل کاردانیم 16 و معدل کارشناسیم 16.40 مقاله هم ندارم ولی ریز نمرات دروس تخصصیم همه بالاست !
    زبانم هم خوبه و واسه گرفتن TOEFL و GRE هم مشکل ندارم !
    چقدر شانس پذیرش واسه دانشگاههای آمریکا دارم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering MSc-University College Dublin

دوستان سلام من دانشجوی سال آخر مهندسیعمران (دانشگاه شیراز) هستم و میخوام واسه دوره ارشد واسه دانشگاههای آمریکا اپلای کنم.ولی اصلا رزومه جالبی ندارم.معدلم12.77 هست و مقاله یا کار پژوهشی ندارم. میخواستم دوستان لطف کنن راهنماییم کنن. اصلابا این وضعیت هیچکدوم از دانشگاههای آمریکا به من پذیرش میدن؟(به هیچ عنوان به فکرگرفتن فاند یا کمک هزینه تحصیلی نیستم) اگه دانشگاه یا دانشگاههایی مد نظرتون هست کهممکنه به من پذیرش بدن اسماشونو واسم بنویسید.

Junior Member

سلام
    من درسم تموم شده.
    معدل لیسانس 14
    تافل 105
    2 تا isi که تو رشته خودم الان موضوع روز دنیاست. نسبتا کار شاخیه. دانشگاه دولتی شهرستانم هستم. واسه اینکه شانسم زیاد بشه میخام از top10 واسه چند تاشون بفرستم بعد برم دانشگاههای سطح پایین تر. اما نمیدونم باید الان چکار کنم؟ برم سراغ استادا؟ پست کنم مدارکمو ؟میل کنم؟ هزینه رو باید واسه همه بدم؟ چکار کنم اصن ؟ اصن شانسی دارم واسه فاند؟ خاهشا رهنمایی کنید که اگه اوضاع خرابه برم به خدمتم برسم

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    سلام
    من درسم تموم شده.
    معدل لیسانس 14
    تافل 105
    2 تا isi که تو رشته خودم الان موضوع روز دنیاست. نسبتا کار شاخیه. دانشگاه دولتی شهرستانم هستم. واسه اینکه شانسم زیاد بشه میخام از top10 واسه چند تاشون بفرستم بعد برم دانشگاههای سطح پایین تر. اما نمیدونم باید الان چکار کنم؟ برم سراغ استادا؟ پست کنم مدارکمو ؟میل کنم؟ هزینه رو باید واسه همه بدم؟ چکار کنم اصن ؟ اصن شانسی دارم واسه فاند؟ خاهشا رهنمایی کنید که اگه اوضاع خرابه برم به خدمتم برسم

به نظر من خیلی شانست کمه برای دانشگاه های تاپ 10!!!!!! ولی نمی گم اپلای نکن. تازه جی آر ایی هم که نداری. بعد این که بهتره بری سراغ استادا. می تونی هم همین طوری اپلای کنی و مدارکتو بدی و تموم. منتظر نتیجه بشی. باید هزینه را برای تمام جاهایی که می خوای اپلای کنی بدی. برای دانشگاه های اروپا شانست بهتره. ولی تاپ 10 اصلا! تازه نگفتی رشتت جیه؟ می دونی ، دانشگاه و معدل مهمه تو آمریکا.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)