صفحه 218 از 429 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228268318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    به نظر من خیلی شانست کمه برای دانشگاه های تاپ 10!!!!!! ولی نمی گم اپلای نکن. تازه جی آر ایی هم که نداری. بعد این که بهتره بری سراغ استادا. می تونی هم همین طوری اپلای کنی و مدارکتو بدی و تموم. منتظر نتیجه بشی. باید هزینه را برای تمام جاهایی که می خوای اپلای کنی بدی. برای دانشگاه های اروپا شانست بهتره. ولی تاپ 10 اصلا! تازه نگفتی رشتت جیه؟ می دونی ، دانشگاه و معدل مهمه تو آمریکا.
    مهندسی مواد میخوندم. جی ار ای هم میدم. زبانم بد نیست. در همین حد تافل هم نمره جی ار ایم رو حساب کن. اگع فول فاند بخام واسه کجا شانس دارم تو امریکا؟ اروپا سختمه. دوست دارم یه دانشگاهی باشم که اینهمه زحمت میشکم ارزش داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    نميدونم اين موضوع را بايد اينجا بنويسم يا خير بهر حال ببخشيد اگر جاي مناسبي نيست.
    يه وچر امتحال تافل گرفته شده ، اگر كسي مايل هست كه استفاده كنه لطفا اطلاع بده.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.من فارغ التحصیل سال 86 در رشته مهندسی برق-قدرت بوده و از سال 86 تا کنون مشغول به کار و دارای سوابق کاری خوبی می باشم. مشخصات من:1- معدل کل 17.76 و معدل دروس تخصصی 18.85 در دوره کارشناسی (دانشگاه علم و صنعت)2- رتبه اول برق-قدرت دوره کارشناسی3- رتبه 4 کنکور کارشناسی ارشد4- معدل کل 17.27 و معدل بدون پایان نامه 16.70 در دوره کارشناسی ارشد (دانشگاه صنعتی شریف)5- مقاله ندارم.6- مدرک زبان و GRE ندارم ولی در حال تلاش برای گرفتن آنها هستم.7- امکان گرفتن Recommendation بسیار عالی از محل کار8- امکان گرفتن Recommendation بسیار خوب از اساتید دوره کارشناسی9-امکان گرفتن Recommendation خوب از اساتید دوره کارشناسی ارشدحالا دو تا سوال دارم:1- با توجه به شرایط فوق بهتره برای ارشد اپلای کنم یا برای دکترا یا مستقیم از کارشناسی به دکترا؟ (اگه با کارشناسی اپلای کنم و نگم که ارشد دارم مشکلی پیش نمیاد؟)2- شانس پذیرش از کدوم دانشگاه های آمریکا رو دارم؟ (منظورم اینه که چه rank هایی)ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

سلام، من دو تا جا یه جواب کلی گرفتم می خوام اپلای کنم براشون؛ ولی امروز که GRE رو خوب دادم؛ افتادم به این فکر که چند تا دیگم بدون هیچ میلی اپلای کنم. مشخصاتم رو می گم؛ نظر بدید تو چه رنکی اپلای کنم:
    لیسانس آزاد مهندسی کامپیوتر سخت افزار معدل 14:38
    فوق خواجه نصیر مهندسی مکاترونیک معدل 16:88
    تافل 97( speaking:26)
    مقاله 2 تا کنفرانس تو پروژم(اسم نفر اول)- یه دونم مقاله تو یه زمینه ی دیگه سابمیتی (اسم نفر سوم)
    ریکامم به جز استاده راهنمام که دانشیاره از بقیه چیزه جالبی نمو تونم بگیرم
    GRE رو هم به اسکیل قدیم در بدترین حالت بالای 1200 می شم.
    راستی کنترل هم می خوام اپلای کنم( حالا فرقی نمی کنه دپارتمان برق یا مکانیک یا حتی هوافضا!)
    مرسی

Junior Member

ام من فارق التحصیل معماری دانشگاه ازاد هستم ! معدل کاردانیم 16 و معدل کارشناسیم 16.40 مقاله هم ندارم ولی ریز نمرات دروس تخصصیم همه بالاست !
    زبانم هم خوبه و واسه گرفتن TOEFL و GRE هم مشکل ندارم !
    چقدر شانس پذیرش واسه دانشگاههای آمریکا دارم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

سلام من فارق التحصیل معماری دانشگاه ازاد هستم ! معدل کاردانیم 16 و معدل کارشناسیم 16.40 مقاله هم ندارم ولی ریز نمرات دروس تخصصیم همه بالاست !
    زبانم هم خوبه و واسه گرفتن TOEFL و GRE هم مشکل ندارم !
    چقدر شانس پذیرش واسه دانشگاههای آمریکا دارم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین !

Member nanejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    شما کانادا را هم فراموش نکن
    دانشگاهای خوبی تو کنترل داره و پذیرش هم میده ویزا هم راحتتر میده

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام، من دو تا جا یه جواب کلی گرفتم می خوام اپلای کنم براشون؛ ولی امروز که GRE رو خوب دادم؛ افتادم به این فکر که چند تا دیگم بدون هیچ میلی اپلای کنم. مشخصاتم رو می گم؛ نظر بدید تو چه رنکی اپلای کنم:
    لیسانس آزاد مهندسی کامپیوتر سخت افزار معدل 14:38
    فوق خواجه نصیر مهندسی مکاترونیک معدل 16:88
    تافل 97( speaking:26)
    مقاله 2 تا کنفرانس تو پروژم(اسم نفر اول)- یه دونم مقاله تو یه زمینه ی دیگه سابمیتی (اسم نفر سوم)
    ریکامم به جز استاده راهنمام که دانشیاره از بقیه چیزه جالبی نمو تونم بگیرم
    GRE رو هم به اسکیل قدیم در بدترین حالت بالای 1200 می شم.
    راستی کنترل هم می خوام اپلای کنم( حالا فرقی نمی کنه دپارتمان برق یا مکانیک یا حتی هوافضا!)
    مرسی
    با سلام، شانس نسبتا خوبی برای گرفتن پذیرش با فاند در دانشگاههای متوسط رنک 80 تا 120 USNEWS دارید. از اونجا که فیلد کاری شما گسترده هست، باید ایمیلهای بیشتری نسبت به سایر دوستان بزنید، (چند دپارتمان مختلف) و نمره GRE شما هم در گرفتن پذیرش با فاند قطعا تاثیر گذاره، امیدوارم 1200 در اسکیل قدیمو حتما بیارید، در صورتی که نیاز به فاند ندارید در دانسگاههای رنک بهتر 30 تا 80 هم شانس پذیرش بدون فاندتون خوبه، موفق باشید.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط habibsad نمایش پست ها
    سلام دوستان.من فارغ التحصیل سال 86 در رشته مهندسی برق-قدرت بوده و از سال 86 تا کنون مشغول به کار و دارای سوابق کاری خوبی می باشم. مشخصات من:1- معدل کل 17.76 و معدل دروس تخصصی 18.85 در دوره کارشناسی (دانشگاه علم و صنعت)2- رتبه اول برق-قدرت دوره کارشناسی3- رتبه 4 کنکور کارشناسی ارشد4- معدل کل 17.27 و معدل بدون پایان نامه 16.70 در دوره کارشناسی ارشد (دانشگاه صنعتی شریف)5- مقاله ندارم.6- مدرک زبان و GRE ندارم ولی در حال تلاش برای گرفتن آنها هستم.7- امکان گرفتن Recommendation بسیار عالی از محل کار8- امکان گرفتن Recommendation بسیار خوب از اساتید دوره کارشناسی9-امکان گرفتن Recommendation خوب از اساتید دوره کارشناسی ارشدحالا دو تا سوال دارم:1- با توجه به شرایط فوق بهتره برای ارشد اپلای کنم یا برای دکترا یا مستقیم از کارشناسی به دکترا؟ (اگه با کارشناسی اپلای کنم و نگم که ارشد دارم مشکلی پیش نمیاد؟)2- شانس پذیرش از کدوم دانشگاه های آمریکا رو دارم؟ (منظورم اینه که چه rank هایی)ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    دوست من سلام

اینکه برای ارشد یا دکترا Apply کنید، به خودتون بستگی داره و برای Apply کردن نیازی به کتمان دوره کارشناسی ارشد خودتون ندارید، هستند کسانی که با مدرک ارشد میان امریکا و اینجا هم دوباره یک ارشد دیگه می گیرند، اما توجه داشته باشید شانس گرفتن پذیرش فول فاند در مقطع دکترا خیلی بالاتر از ارشده. شما الان مقاله و نمره زبان ندارید و شانس پذیرش شما قابل ارزیابی نیست. نکته آخر اینکه، سوابق کاری در حالت کلی برای بیشتر دانشگاهها در پروسه پذیرش تاثیر خاصی نداره مگر اینکه بخواهید تو بعضی دانشگاههای خاص که مدرک دکترای general در engineering میدن پذیرش بگیرید که اون مدارک همونطور که تو Website دانشگاهها اومده، نیاز به سوابق کاری دارند.

موفق و پیروز باشید.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    بالاخره نمره ی GRE هم اومد! من دانشجوی لیسانس برق تهران جنوب با معدل 15.47 (در 108 واحد از 144) و معدل 60 واحد آخرم که تا کنون پاس کردم با احتساب همه ی درس ها (مثل معارف ها) برابر 16.34 یا 3.27 هستش. نمره ی GRE: در سیستم جدید( Q:163 + V: 141 + W: 3.0) و بنا به جدولی که ETS منتشر کرده در سیستم قدیم (Q:780 + V:350 + W: 3.0) و نمره ی تافلمم حدود 85 در نظر بگیرید. به نظر شما کدوم این دانشگاه ها من برای پذیرش مستر بدون فاند شانس دارم. من می خوام برای 12 تا از اینا apply کنم.

Arizona State University, University of Central Florida, University of Illinois at Chicago, University of Houston, Missouri U of S&T, U of Texas at Arlington, U of Oklahoma, Michigan Tech, U of North Carolina at Charlotte, New Mexico State University, Oklahoma State University, NJIT, West Virginia, Louisiana State University, Portland State, U of Nebraska, U of Arkansas,
    خواهـــــــــــــــــــــ ـــــــش می کنم همه ی دوستانی که تجـــربه دارند لیست این 12 تا دانشگاهی رو که به نظرشون شانس نسبتا زیادی دارم copy- paste کنند تا به اشتباه apply نکنم.
    متشکرم
    ویرایش توسط Milad2012 : November 19th, 2011 در ساعت 10:56 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)