صفحه 230 از 429 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240280330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD student @ ETH Zurich

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام

شما برای ارشد می خواهید اقدام کنید؟!!!!!
    آقای مهندس واقعا بهتون تبریک می گم به خاطر رزومه ی خیلی خیلی قوی تون.
    از دانشجوی لیسانس اصلا انتظار مقاله نمیره.
    من زیاد در مورد کشور و دانشگاه آمریکا اطلاع ندارم اما توصیه می کنم روی رنک های تک رقمی و دو رقمی فکر کنید.شروع کنید به ایمیل زدن به اساتید دانشگاه و ببینید کدوم یکی از استاد ها حاظر به همکاری با شماست.چون هزینه ای بابت ایمیل زدن به اساتید پرداخت نمی کنید پس از رتبه ی 1 دانشگاه های جهان شروع کنید به ایمیل زدن.تا در نهایت از بین این دانشگاه ها خودتون انتخاب کنید.

موفق باشید

بله برای ارشد دارم تلاش می کنم- ممنون- دارم ایمیل می زنم اما جوابی نمیگیرم - رنکهای بالا جواب نمیدن- نه میگن می خواییم و نه میگن نمیخواییم- الان مشکل من همین است- فقط چندتا استاد ایرانی تو رنکهای حول و حوش رنک 100 یه جواب مساعدی دادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering , Abo Akademi University

با سلام
    من لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه سراسری تبریز دارم با معدل 14 ، با تافل 101 و GRE 920 و 5 سال سابقه کار برنامه نویسی - C# و SqlServer و متاسفانه مقاله ای نداشتم. می خواستم بدونم شرایط گرفتن کمک هزینه دارم از دانشگاههای آمریکا؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaamjadi نمایش پست ها
    بله برای ارشد دارم تلاش می کنم- ممنون- دارم ایمیل می زنم اما جوابی نمیگیرم - رنکهای بالا جواب نمیدن- نه میگن می خواییم و نه میگن نمیخواییم- الان مشکل من همین است- فقط چندتا استاد ایرانی تو رنکهای حول و حوش رنک 100 یه جواب مساعدی دادن
    کلا یه قانون نصفه نیمه نانوشته بین دانشگاه های تاپ 5-10 هست که در اکثر مواقع پاسخ ایمیل ها رو قبل از ددلاین و سابمیت کردن اپلیکیشن نمیدن، و بعد از ددلاین اگه ایمیل بزنید که اپلای کردید و پرونده کامله و ... بعدش پاسخ های بهتر (مثبت یا منفی) می گیرید.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    کلا یه قانون نصفه نیمه نانوشته بین دانشگاه های تاپ 5-10 هست که در اکثر مواقع پاسخ ایمیل ها رو قبل از ددلاین و سابمیت کردن اپلیکیشن نمیدن، و بعد از ددلاین اگه ایمیل بزنید که اپلای کردید و پرونده کامله و ... بعدش پاسخ های بهتر (مثبت یا منفی) می گیرید.
    تو این حرف موافقم چون من تجربه های مشابهی برای خودم یا دوستام دارم
    من به یه نکته ای رسیدم ، درسته ؟:
    پذیرش از دانشگاههای 25 تا 50 به مراتب سخت تر از پذیرش گرفتن از رنک های 1 تا 25 است!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics, Sharif Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    تو این حرف موافقم چون من تجربه های مشابهی برای خودم یا دوستام دارم
    من به یه نکته ای رسیدم ، درسته ؟:
    پذیرش از دانشگاههای 25 تا 50 به مراتب سخت تر از پذیرش گرفتن از رنک های 1 تا 25 است!
    این گزاره از کجا نشات می گیره؟
    اینو قبول دارم که توی اپلای برا رنک زیر 10 نباید خودتو بکشی تا خودتو مطابق میل اونا جلوه بدی، ولی این مطلب شما رو خودم هنوز درک نکردم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics, Sharif Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط delara نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه سراسری تبریز دارم با معدل 14 ، با تافل 101 و GRE 920 و 5 سال سابقه کار برنامه نویسی - C# و SqlServer و متاسفانه مقاله ای نداشتم. می خواستم بدونم شرایط گرفتن کمک هزینه دارم از دانشگاههای آمریکا؟؟
    سخت می تونم پاسخ قاطع بدم، چون معدلت خیلی خوب نیست ( نه اینکه خیلی بده! نه. ) و یه جورایی مجبوری مستقیم بری دکتری!
    اولین پیشنهادم اینه که بری توی تاپیک هم رشته ای هات.
    دومی اینه که به دستات و چشمات زحمت بدی، همین تاپیکو بخونی، ناشمارا !! گزینه ی شبیه خودت وجود داره که بچه ها پاسخ دادن.
    و سومی بگردی دنباله یه مستر با فاند! که سخته ولی می شه...

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Naderiya نمایش پست ها
    این گزاره از کجا نشات می گیره؟
    اینو قبول دارم که توی اپلای برا رنک زیر 10 نباید خودتو بکشی تا خودتو مطابق میل اونا جلوه بدی، ولی این مطلب شما رو خودم هنوز درک نکردم!
    از همون جا نشات میگیره که شما خیلی راحتتر میتونین جواب بگیرین از یه دانشگاه 8 نسبت به 34! منظورم اینه که دانشگاه 35 خیلی به مسایل گیر میده و بسیار بسیار حساسه. ولی دانشگاه زیر 10 نمره ها براشون فقط یه ملاک هست کنار بقیه ملاک ها و مساله تحقیق و ریسرچ رو اونا بیشتر ارزش قایلند.کلا اونایی که مخ ترن برای زیر 10 میرن و اونایی که خرخونن برای زیر 50!
    تجربه دوستانم هم هست
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من تا الان 108 واحد از 144 واحدی رو که باید بگذرونم رو پاس کردم و می خوام با همین نمرات برای fall 2012 برای آمریکا برای فوق apply کنم. می خوام ببینم آیا به این دلیل که درسم هنوز تموم نشده به مشکلی بر می خورم? چون در جواب همین سوالی که از بعضی دانشگاهها پرسیدم بهم گفتند که:We are only looking for your final scores.این یعنی نمی شه apply کنم دیگه?! درسته?!!متشکرمسلام دوستانمن تا الان 108 واحد از 144 واحدی رو که باید بگذرونم رو پاس کردم و می خوام با همین نمرات برای fall 2012 برای آمریکا برای فوق apply کنم. می خوام ببینم آیا به این دلیل که درسم هنوز تموم نشده به مشکلی بر می خورم? چون در جواب همین سوالی که از بعضی دانشگاهها پرسیدم بهم گفتند که:We are only looking for your final scores.این یعنی نمی شه apply کنم دیگه?! درسته?!!
    متشکرم
    ویرایش توسط Milad2012 : December 7th, 2011 در ساعت 11:19 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا الان 108 واحد از 144 واحدی رو که باید بگذرونم رو پاس کردم و می خوام با همین نمرات برای fall 2012 برای آمریکا برای فوق apply کنم. می خوام ببینم آیا به این دلیل که درسم هنوز تموم نشده به مشکلی بر می خورم? چون در جواب همین سوالی که از بعضی دانشگاهها پرسیدم بهم گفتند که:We are only looking for your final scores.این یعنی نمی شه apply کنم دیگه?! درسته?!!متشکرمسلام دوستانمن تا الان 108 واحد از 144 واحدی رو که باید بگذرونم رو پاس کردم و می خوام با همین نمرات برای fall 2012 برای آمریکا برای فوق apply کنم. می خوام ببینم آیا به این دلیل که درسم هنوز تموم نشده به مشکلی بر می خورم? چون در جواب همین سوالی که از بعضی دانشگاهها پرسیدم بهم گفتند که:We are only looking for your final scores.این یعنی نمی شه apply کنم دیگه?! درسته?!!
    متشکرم
    میشه. شرطشون فقط اینه که تا موقعی که میخوای بری درست تموم شده باشه. شما 36 تا داری و میتونی تو دو ترم باقیمونده تموم کنی..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

سلام به همگی دوستان

من چندتا سوال حیاتی دارم
    من ترم 7 رشته IT هستم و ترم دیگه تموم هستم ، معدلم حدود 14.80 تا 15 هست امید وارم بتونم از 15 ردش کنم
    مدرکای مرتبط با شبکه مثل CCNA , MCSE , Security , Mikrotik , CWNA و ... هم دارم + 2 سال سابقه کار تخصصی ، این موارد امتیاز خاصی برام محسوب می کنه یا نه؟
    چقدر شانس دارم.
    فاند گرفتن زیاد توی مستر رو زیاد روش حساب نمی کنم ولی آیا با این شرایط می تونم دنبالش باشم که فاند بگیرم؟

قصدم اینکه که برای مستر اقدام کنم ، ولی نمی دونم باید از کجا و کی شروع کنم ،
    یک سایت جامع هست که بتونم رشته و دانشگاهی که با شرایطم جور باشه پیدا کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)